Długopisy reklamowe Gliwice

Gadżety reklamowe Gliwice - AdPen

Komu warto zlecić produkcję długopisów reklamowych w Gliwicach?

Wiele firm chętnie korzysta z różnorodnych gadżetów reklamowych. Wspierają one działania marketingowe, pozwalają przedsiębiorstwom zaistnieć w świadomości klientów, a także wzmacniają relacje. Gdzie kupić długopisy reklamowe w Gliwicach, aby transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo?

Tanie gadżety reklamowe nie zawsze są złe

Niektórym osobom towarzyszy przekonanie, że wszystko, co jest tanie, musi być kiepskiej jakości. Choć w wielu przypadkach jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy, nie zawsze należy się nim kierować. AdPen to firma produkująca liczne gadżety reklamowe, takie jak długopisy z grawerem lub nadrukiem, a także ołówki drewniane. Przedstawiciele przedsiębiorstwa zdają sobie sprawę z konieczności oferowania wytrzymałych produktów o nienagannym designie, gdyż tylko one pozwalają budować ich klientom konkurencyjność rynkową. AdPen sprzedaje długopisy i ołówki reklamowe w bardzo korzystnej cenie. Dlaczego? Głównie dzięki zoptymalizowaniu wielu procesów i skrojeniu oferty pod oczekiwania klientów B2B. Hurtowa produkcja pozwala znacząco obniżyć koszt wytworzenia i zagwarantować atrakcyjną cenę bez utraty jakości.

Szybka realizacja, wsparcie na każdym etapie i satysfakcja ze współpracy

Firma AdPen gwarantuje swoim klientom zdecydowanie więcej, aniżeli najlepsze ołówki i długopisy reklamowe w Gliwicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji gadżetów promocyjnych przedstawiciele przedsiębiorstwa zasłużyli na miano ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Na firmowym blogu publikują artykuły odpowiadające na pytania:

Według badania Ipsos przeprowadzonego na zlecenie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych najbardziej docenianymi gadżetami reklamowymi są te, które charakteryzują się użytecznością. Ankietowani uznali, że tylko naprawdę przydatne upominki wzbudzają pozytywne emocje i nie są przez konsumentów wyrzucane. Co więcej, wyłącznie akcesoria o kilku różnych zastosowaniach sprawiały, że według klienta firma starała się sprostać jego oczekiwaniom i zaspokoić potrzeby. AdPen swoim asortymentem odpowiada na wspomniane zapotrzebowanie, jednocześnie kreując trendy w branży. Długopisy i ołówki z kolorowym nadrukiem są uznawane za jedne z najskuteczniejszych gadżetów reklamowych, a ich produkcję warto zlecić profesjonalistom. Kontaktując się z pracownikami firmy, każdy z pewnością uzyska odpowiedzi na wszelkie nurtującego go pytania.

Upominki dla klientów, uczestników konferencji czy imprez masowych lub pracowników stanowią ważny element strategii marketingowej firmy. Aby dobrze odgrywały swoją rolę, powinny być praktyczne, nietypowe pod kątem wzornictwa, a także zaskakujące dla obdarowanego. Decydując się na ich produkcję, należy zlecić ją wyspecjalizowanym firmom, które wiedzą wszystko o gadżetach w postaci długopisów reklamowych. Jedną z nich jest AdPen.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.