Długopisy reklamowe Rzeszów

Gadżety reklamowe Rzeszów - AdPen

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Rzeszowie?

W Rzeszowie i okolicach funkcjonuje wiele producentów artykułów promocyjnych, którzy różnią się swoją ofertą i cennikiem. Jak wybrać dobrą firmę, która dostarczy wysokiej jakości gadżety reklamowe?

Firmy korzystające z gadżetów reklamowych wiedzą, że ich jakość wykonania powinna być wysoka. Spersonalizowane długopisy reklamowe i inne artykuły świadczą bowiem o samym przedsiębiorstwie.

Zalety długopisów reklamowych

Pomimo dynamicznego rozwoju nowoczesnych form promocji tradycyjne gadżety reklamowe, w tym długopisy, cieszą się nieustającą popularnością. Wpływa na to kilka podstawowych czynników. Po pierwsze, koszt zakupu nawet dużej ilości długopisów promocyjnych nie jest duży. Po drugie, długopisy można łatwo spersonalizować poprzez naniesienie na nie odpowiedniego nadruku. Trzecim czynnikiem jest świadomość firm o tym, że obecni i potencjalni klienci preferują upominki, które są estetycznie wykonania i jednocześnie użyteczne. Praktyczne zastosowanie długopisów to więc jedna z najważniejszych kwestii, która przemawia za wykorzystywaniem ich w swoich działaniach marketingowych.

Oprócz funkcjonalności długopisy mają również inne zalety doceniane przez końcowych użytkowników. Jedną z nich są niewielkie wymiary i waga artykułów piśmienniczych, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie. Długopisy, mimo rozwoju technologii, wciąż przydają się w wielu sytuacjach, dlatego wiele osób zawsze nosi je w torbie czy w kieszeni. Kolejnym atutem tych artykułów piśmienniczych z punktu widzenia użytkownika jest ich trwałość i niezawodność. Należy jednak pamiętać, że dotyczy to tylko długopisów wykonanych z odpornych na uszkodzenia materiałów. Dlatego firmy decydujące się na zainwestowanie w te gadżety reklamowe powinny wybierać producentów, którzy oferują produkty wysokiej jakości. Zamówienie najtańszych, źle wykonanych długopisów poskutkuje tym, że szybko się one zepsują i wylądują w koszu na śmieci. Użytkownik, który otrzymał od firmy produkt niskiej jakości może dodatkowo zacząć kojarzyć ją w negatywny sposób.

Jak wybrać dobrego producenta gadżetów reklamowych w swojej okolicy?

Już pierwszy kontakt z producentem artykułów promocyjnych może pokazać, czy współpraca z nim będzie się dobrze układać. Profesjonalne firmy podchodzą indywidualnie do każdego klienta, zamiast oferować mu uniwersalną ofertę. Specjaliści pracujący dla dobrych producentów gadżetów reklamowych są nie tylko w stanie doradzić i rozwiać wątpliwości kontrahenta, ale też na podstawie jego potrzeb i wymagań zaoferować mu optymalne rozwiązanie. Oprócz dobrego kontaktu z klientem ważne jest też doświadczenie firmy w branży, jak i to, jakie ma opinie wśród byłych i obecnych partnerów biznesowych. Producent gadżetów promocyjnych powinien mieć też na tyle szeroką ofertę, żeby klient mógł w stanie wybrać najlepszy dla siebie produkt. Podczas wyboru odpowiedniej firmy należy też sprawdzić lub bezpośrednio zapytać się o jej zaplecze techniczne. Długopisy reklamowe, w zależności od materiału, z jakiego są wykonane, mogą być bowiem znakowane za pomocą różnorodnych technik. Ważne, by producent umożliwiał wybór najodpowiedniejszej metody nadruku.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.