Długopisy reklamowe Warszawa

Gadżety reklamowe Warszawa - AdPen

Długopisy reklamowe w Warszawie, które zmienią Twoją firmę na lepsze.

Gadżety reklamowe do firmy, to jeden z podstawowych elementów, nad którymi pochylają się specjaliści od reklamy i marketingu. Poza tym, że są one nośnikiem reklamy, powinny być funkcjonalne, atrakcyjne i do tego skuteczne. Dziś ciężko wyobrazić sobie firmę bez smyczy reklamowych, firmowych długopisów czy też pendriveów z logo firmy. Dlaczego posiadanie gadżetów reklamowych jest tak ważne i czy każda firma powinna je mieć?

Dlaczego gadżety reklamowe są ważne dla Twojej firmy?

Gadżety reklamowe to takie małe upominki, akcesoria z logo firmy, które mogą służyć zarówno jako element wyposażenia biura firmowego, oraz pracowników, jak i jako drobny upominek dla klientów odwiedzających siedzibę firmy, lub też potencjalnych klientów, z którymi spotykamy się na targach branżowych. Do najpopularniejszych gadżetów reklamowych zaliczamy smycze reklamowe z logo, długopisy reklamowe, pendrivey, kubki firmowe, czy też breloki. Oferta gadżetów jest bardzo duża, co pozwala nam wybrać taki, który najlepiej sprawdzi się w naszej działalności. Oczywiście, że nie musimy zamawiać wszystkich dostępnych gadżetów. Nie chodzi o to, żeby je mieć, tylko o to, aby one pracowały na nasz wizerunek, aby coś ze sobą niosły, aby ich przekaz był jasny i pasował do naszej firmy.

Długopisy reklamowe z logo firmy

Jednym z gadżetów promocyjnych, które sprawdzą się niemal w każdej branży, są długopisy reklamowe z logo. Praktycznie każdy z nas każdego dnia ma potrzebę zapisania czegoś długopisem. I tutaj tkwi siła tego gadżetu. Funkcjonalność, nieśmiertelna użyteczność długopisów jest ich najsilniejszą bronią. Pozostaje tylko wybór takiego modelu i takiego znakowania, które odda charakter naszej firmy i będzie godnie reprezentować nasze logo. W ofercie marki AdPen znajdą Państwo długopisy reklamowe w bardzo różnorodnym designie i kolorystyce. Możecie Państwo wybierać wśród prostych, klasycznych długopisów plastikowych, designerskich touch penów, ekologicznych długopisów z materiałów z recyclingu czy też eleganckich i gustownych długopisów metalowych. W zależności od charakteru i profilu firmy można dobrać taki rodzaj i kolorystykę, która będzie spójna z barwami marki. AdPen oferuje także znakowanie gadżetów, dlatego zamawiając długopisy reklamowe do swojej firmy, możecie Państwo od razu wybrać i zaprojektować rodzaj i wzór znakowania, które zostanie na nie naniesione. Takim sposobem zaoszczędzicie Państwo mnóstwo czasu i zyskacie gadżet gotowy do promowania waszej firmy już od momentu otworzenia przesyłki z długopisami.

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Warszawie?

AdPen to producent i dystrybutor narzędzi piśmienniczych do firm w Polsce oraz całej Europie. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, dlatego szukając długopisów reklamowych w Warszawie, warto udać się na ulicę Baletową 12 gdzie profesjonalni i doświadczeni pracownicy firmy Adpen pomogą Państwu dobrać idealny gadżet reklamowy, na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Innym rozkazaniem jest kontakt z jednym z przedstawicieli handlowych, którzy przyjadą bezpośrednio do Państwa firmy, i przedstawią ofertę dostępnych długopisów. U nich można również złożyć zamówienie i uzgodnić wszelkie szczegóły dotyczące zamówienia, znakowania oraz terminu realizacji.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.