Długopisy reklamowe Warszawa

Długopisy reklamowe w Warszawie, które zmienią Twoją firmę na lepsze.

Gadżety reklamowe do firmy, to jeden z podstawowych elementów, nad którymi pochylają się specjaliści od reklamy i marketingu. Poza tym, że są one nośnikiem reklamy, powinny być funkcjonalne, atrakcyjne i do tego skuteczne. Dziś ciężko wyobrazić sobie firmę bez smyczy reklamowych, firmowych długopisów czy też pendriveów z logo firmy. Dlaczego posiadanie gadżetów reklamowych jest tak ważne i czy każda firma powinna je mieć?

Dlaczego gadżety reklamowe są ważne dla Twojej firmy?

Gadżety reklamowe to takie małe upominki, akcesoria z logo firmy, które mogą służyć zarówno jako element wyposażenia biura firmowego, oraz pracowników, jak i jako drobny upominek dla klientów odwiedzających siedzibę firmy, lub też potencjalnych klientów, z którymi spotykamy się na targach branżowych. Do najpopularniejszych gadżetów reklamowych zaliczamy smycze reklamowe z logo, długopisy reklamowe, pendrivey, kubki firmowe, czy też breloki. Oferta gadżetów jest bardzo duża, co pozwala nam wybrać taki, który najlepiej sprawdzi się w naszej działalności. Oczywiście, że nie musimy zamawiać wszystkich dostępnych gadżetów. Nie chodzi o to, żeby je mieć, tylko o to, aby one pracowały na nasz wizerunek, aby coś ze sobą niosły, aby ich przekaz był jasny i pasował do naszej firmy.

Długopisy reklamowe z logo firmy

Jednym z gadżetów promocyjnych, które sprawdzą się niemal w każdej branży, są długopisy reklamowe z logo. Praktycznie każdy z nas każdego dnia ma potrzebę zapisania czegoś długopisem. I tutaj tkwi siła tego gadżetu. Funkcjonalność, nieśmiertelna użyteczność długopisów jest ich najsilniejszą bronią. Pozostaje tylko wybór takiego modelu i takiego znakowania, które odda charakter naszej firmy i będzie godnie reprezentować nasze logo. W ofercie marki AdPen znajdą Państwo długopisy reklamowe w bardzo różnorodnym designie i kolorystyce. Możecie Państwo wybierać wśród prostych, klasycznych długopisów plastikowych, designerskich touch penów, ekologicznych długopisów z materiałów z recyclingu czy też eleganckich i gustownych długopisów metalowych. W zależności od charakteru i profilu firmy można dobrać taki rodzaj i kolorystykę, która będzie spójna z barwami marki. AdPen oferuje także znakowanie gadżetów, dlatego zamawiając długopisy reklamowe do swojej firmy, możecie Państwo od razu wybrać i zaprojektować rodzaj i wzór znakowania, które zostanie na nie naniesione. Takim sposobem zaoszczędzicie Państwo mnóstwo czasu i zyskacie gadżet gotowy do promowania waszej firmy już od momentu otworzenia przesyłki z długopisami.

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Warszawie?

AdPen to producent i dystrybutor narzędzi piśmienniczych do firm w Polsce oraz całej Europie. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, dlatego szukając długopisów reklamowych w Warszawie, warto udać się na ulicę Baletową 12 gdzie profesjonalni i doświadczeni pracownicy firmy Adpen pomogą Państwu dobrać idealny gadżet reklamowy, na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Innym rozkazaniem jest kontakt z jednym z przedstawicieli handlowych, którzy przyjadą bezpośrednio do Państwa firmy, i przedstawią ofertę dostępnych długopisów. U nich można również złożyć zamówienie i uzgodnić wszelkie szczegóły dotyczące zamówienia, znakowania oraz terminu realizacji.

Ostatnie artykuły

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Handlowcy z Exito Group wraz z innymi markami należącymi do inicjatywy skupiającej firmy działające w branży reklamowej wyruszyli w podróż po Europie. To były 3 szalone dni, podczas których odwiedzaliśmy Litwę, Łotwę i Estonię. Zapraszamy na relację z naszego Baltic Road Show!


Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Długopisy reklamowe mogą prezentować się w zupełnie inny sposób w zależności do tego, jaki wybierze się rodzaj zdobień. Każda metoda dekoracji jest inna i daje odmienne wyniki, dzięki czemu może się ona sprawdzić przy konkretnym projekcie, a przy kolejnych już nie. Warto wiedzieć, czym różnią się one od siebie, by zdecydować się na takie zdobienie, które będzie idealne dla danej marki.