Długopisy reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań - AdPen

Każdy przedsiębiorca stara się robić wszystko, co w jego mocy, by wyróżnić się na tle konkurencji i pozyskać przychylność potencjalnych klientów. Niestety, ogromne nagromadzenie treści marketingowych w przestrzeni publicznej sprawiło, że odbiorcy czują się nimi przesyceni i nie zawsze reagują na nie pozytywnie. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez CBOS: zgodnie z ich wynikami aż 86% nie przepada za reklamami. Na szczęście te niepokojące statystyki dotyczą przede wszystkim tradycyjnych form promocji, takich jak ulotki, banery czy spoty emitowane w telewizji. Ponad 70% respondentów przepytanych w tramach ankiety „Postrzeganie upominków reklamowych jako nośnika reklamy” PIAP zadeklarowało, że gadżety z logoskutecznym nośnikiem informacji na temat firmy. Można powiedzieć, że długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią bardziej praktyczną wersję popularnych wizytówek. Jako że są przydatne i użyteczne, istnieje duża szansa, że obdarowani zabiorą je do domu i będą ich używali w życiu codziennym, stopniowo przywiązując się do promowanej w ten sposób marki oraz sami stając się jej swoistą reklamą.

Gadżety reklamowe – gdzie kupić?

Jeśli interesują cię długopisy reklamowe w Poznaniu, możesz zakończyć swoje poszukiwania. Nasza firma Exito Group (oferująca gadżety z nadrukiem pod marką AdPen) to międzynarodowe przedsiębiorstwo świadczące usługi  klientom z Polski, Austrii, Niemiec, Szwecji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Działamy na rynku już od kilkunastu lat, co pozwoliło nam nie tylko dobrze poznać branżę, ale również brać czynny udział w jej rozwoju. Wszystkie nasze realizacje przebiegają szybko i sprawnie, dzięki czemu nasi klienci są w stanie wdrażać swoje strategie marketingowe niezwłocznie po ich zaplanowaniu.

Długopisy reklamowe z grawerem dla wymagających

Każdy odbiorca, któremu zależy na tym, by tanio kupić gadżety reklamowe, może przebierać wśród modeli z różnych półek cenowych. Najtańszą opcją są ołówki drewniane, które na życzenie klienta możemy pokryć kolorowym nadrukiem z nazwą firmy, jej danymi teleadresowymi lub innymi, dowolnymi informacjami. Natomiast przedstawicielom marek premium oraz wszystkim tym, którzy chcą zbudować wizerunek firmy prestiżowej, polecamy eleganckie długopisy metalowe z grawerem, które sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom.

Zawsze na czasie

Staramy się iść z duchem czasu, a co za tym idzie – ciągle poszerzać swoje kwalifikacje. Z tego powodu nieustannie inwestujemy w rozwój umiejętności naszych pracowników, a także w najnowsze technologie, które pozwalają nam świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Pozostajemy również na bieżąco ze wszystkimi trendami i tendencjami na rynku, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby odbiorców. Jako że nieobce są nam wrażliwość oraz odpowiedzialność społeczna, postanowiliśmy wprowadzić do swojej oferty ekologiczne długopisy papierowe wykonane z biodegradowalnego materiału pochodzącego z recyklingu. Używając ich, każda firma może być pewna, że nie przyczynia się do zanieczyszczania środowiska naturalnego, co z pewnością zostanie docenione przez jej klientów.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.