Długopisy reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań - AdPen

Każdy przedsiębiorca stara się robić wszystko, co w jego mocy, by wyróżnić się na tle konkurencji i pozyskać przychylność potencjalnych klientów. Niestety, ogromne nagromadzenie treści marketingowych w przestrzeni publicznej sprawiło, że odbiorcy czują się nimi przesyceni i nie zawsze reagują na nie pozytywnie. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez CBOS: zgodnie z ich wynikami aż 86% nie przepada za reklamami. Na szczęście te niepokojące statystyki dotyczą przede wszystkim tradycyjnych form promocji, takich jak ulotki, banery czy spoty emitowane w telewizji. Ponad 70% respondentów przepytanych w tramach ankiety „Postrzeganie upominków reklamowych jako nośnika reklamy” PIAP zadeklarowało, że gadżety z logoskutecznym nośnikiem informacji na temat firmy. Można powiedzieć, że długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią bardziej praktyczną wersję popularnych wizytówek. Jako że są przydatne i użyteczne, istnieje duża szansa, że obdarowani zabiorą je do domu i będą ich używali w życiu codziennym, stopniowo przywiązując się do promowanej w ten sposób marki oraz sami stając się jej swoistą reklamą.

Gadżety reklamowe – gdzie kupić?

Jeśli interesują cię długopisy reklamowe w Poznaniu, możesz zakończyć swoje poszukiwania. Nasza firma Exito Group (oferująca gadżety z nadrukiem pod marką AdPen) to międzynarodowe przedsiębiorstwo świadczące usługi  klientom z Polski, Austrii, Niemiec, Szwecji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Działamy na rynku już od kilkunastu lat, co pozwoliło nam nie tylko dobrze poznać branżę, ale również brać czynny udział w jej rozwoju. Wszystkie nasze realizacje przebiegają szybko i sprawnie, dzięki czemu nasi klienci są w stanie wdrażać swoje strategie marketingowe niezwłocznie po ich zaplanowaniu.

Długopisy reklamowe z grawerem dla wymagających

Każdy odbiorca, któremu zależy na tym, by tanio kupić gadżety reklamowe, może przebierać wśród modeli z różnych półek cenowych. Najtańszą opcją są ołówki drewniane, które na życzenie klienta możemy pokryć kolorowym nadrukiem z nazwą firmy, jej danymi teleadresowymi lub innymi, dowolnymi informacjami. Natomiast przedstawicielom marek premium oraz wszystkim tym, którzy chcą zbudować wizerunek firmy prestiżowej, polecamy eleganckie długopisy metalowe z grawerem, które sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom.

Zawsze na czasie

Staramy się iść z duchem czasu, a co za tym idzie – ciągle poszerzać swoje kwalifikacje. Z tego powodu nieustannie inwestujemy w rozwój umiejętności naszych pracowników, a także w najnowsze technologie, które pozwalają nam świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Pozostajemy również na bieżąco ze wszystkimi trendami i tendencjami na rynku, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby odbiorców. Jako że nieobce są nam wrażliwość oraz odpowiedzialność społeczna, postanowiliśmy wprowadzić do swojej oferty ekologiczne długopisy papierowe wykonane z biodegradowalnego materiału pochodzącego z recyklingu. Używając ich, każda firma może być pewna, że nie przyczynia się do zanieczyszczania środowiska naturalnego, co z pewnością zostanie docenione przez jej klientów.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?