Długopisy reklamowe Poznań

Każdy przedsiębiorca stara się robić wszystko, co w jego mocy, by wyróżnić się na tle konkurencji i pozyskać przychylność potencjalnych klientów. Niestety, ogromne nagromadzenie treści marketingowych w przestrzeni publicznej sprawiło, że odbiorcy czują się nimi przesyceni i nie zawsze reagują na nie pozytywnie. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez CBOS: zgodnie z ich wynikami aż 86% nie przepada za reklamami. Na szczęście te niepokojące statystyki dotyczą przede wszystkim tradycyjnych form promocji, takich jak ulotki, banery czy spoty emitowane w telewizji. Ponad 70% respondentów przepytanych w tramach ankiety „Postrzeganie upominków reklamowych jako nośnika reklamy” PIAP zadeklarowało, że gadżety z logoskutecznym nośnikiem informacji na temat firmy. Można powiedzieć, że długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią bardziej praktyczną wersję popularnych wizytówek. Jako że są przydatne i użyteczne, istnieje duża szansa, że obdarowani zabiorą je do domu i będą ich używali w życiu codziennym, stopniowo przywiązując się do promowanej w ten sposób marki oraz sami stając się jej swoistą reklamą.

Gadżety reklamowe – gdzie kupić?

Jeśli interesują cię długopisy reklamowe w Poznaniu, możesz zakończyć swoje poszukiwania. Nasza firma Exito Group (oferująca gadżety z nadrukiem pod marką AdPen) to międzynarodowe przedsiębiorstwo świadczące usługi  klientom z Polski, Austrii, Niemiec, Szwecji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Działamy na rynku już od kilkunastu lat, co pozwoliło nam nie tylko dobrze poznać branżę, ale również brać czynny udział w jej rozwoju. Wszystkie nasze realizacje przebiegają szybko i sprawnie, dzięki czemu nasi klienci są w stanie wdrażać swoje strategie marketingowe niezwłocznie po ich zaplanowaniu.

Długopisy reklamowe z grawerem dla wymagających

Każdy odbiorca, któremu zależy na tym, by tanio kupić gadżety reklamowe, może przebierać wśród modeli z różnych półek cenowych. Najtańszą opcją są ołówki drewniane, które na życzenie klienta możemy pokryć kolorowym nadrukiem z nazwą firmy, jej danymi teleadresowymi lub innymi, dowolnymi informacjami. Natomiast przedstawicielom marek premium oraz wszystkim tym, którzy chcą zbudować wizerunek firmy prestiżowej, polecamy eleganckie długopisy metalowe z grawerem, które sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom.

Zawsze na czasie

Staramy się iść z duchem czasu, a co za tym idzie – ciągle poszerzać swoje kwalifikacje. Z tego powodu nieustannie inwestujemy w rozwój umiejętności naszych pracowników, a także w najnowsze technologie, które pozwalają nam świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Pozostajemy również na bieżąco ze wszystkimi trendami i tendencjami na rynku, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby odbiorców. Jako że nieobce są nam wrażliwość oraz odpowiedzialność społeczna, postanowiliśmy wprowadzić do swojej oferty ekologiczne długopisy papierowe wykonane z biodegradowalnego materiału pochodzącego z recyklingu. Używając ich, każda firma może być pewna, że nie przyczynia się do zanieczyszczania środowiska naturalnego, co z pewnością zostanie docenione przez jej klientów.

Ostatnie artykuły

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Handlowcy z Exito Group wraz z innymi markami należącymi do inicjatywy skupiającej firmy działające w branży reklamowej wyruszyli w podróż po Europie. To były 3 szalone dni, podczas których odwiedzaliśmy Litwę, Łotwę i Estonię. Zapraszamy na relację z naszego Baltic Road Show!


Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Długopisy reklamowe mogą prezentować się w zupełnie inny sposób w zależności do tego, jaki wybierze się rodzaj zdobień. Każda metoda dekoracji jest inna i daje odmienne wyniki, dzięki czemu może się ona sprawdzić przy konkretnym projekcie, a przy kolejnych już nie. Warto wiedzieć, czym różnią się one od siebie, by zdecydować się na takie zdobienie, które będzie idealne dla danej marki.