Długopisy reklamowe Poznań

Długopisy reklamowe Poznań - AdPen

Każdy przedsiębiorca stara się robić wszystko, co w jego mocy, by wyróżnić się na tle konkurencji i pozyskać przychylność potencjalnych klientów. Niestety, ogromne nagromadzenie treści marketingowych w przestrzeni publicznej sprawiło, że odbiorcy czują się nimi przesyceni i nie zawsze reagują na nie pozytywnie. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez CBOS: zgodnie z ich wynikami aż 86% nie przepada za reklamami. Na szczęście te niepokojące statystyki dotyczą przede wszystkim tradycyjnych form promocji, takich jak ulotki, banery czy spoty emitowane w telewizji. Ponad 70% respondentów przepytanych w tramach ankiety „Postrzeganie upominków reklamowych jako nośnika reklamy” PIAP zadeklarowało, że gadżety z logoskutecznym nośnikiem informacji na temat firmy. Można powiedzieć, że długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią bardziej praktyczną wersję popularnych wizytówek. Jako że są przydatne i użyteczne, istnieje duża szansa, że obdarowani zabiorą je do domu i będą ich używali w życiu codziennym, stopniowo przywiązując się do promowanej w ten sposób marki oraz sami stając się jej swoistą reklamą.

Gadżety reklamowe – gdzie kupić?

Jeśli interesują cię długopisy reklamowe w Poznaniu, możesz zakończyć swoje poszukiwania. Nasza firma Exito Group (oferująca gadżety z nadrukiem pod marką AdPen) to międzynarodowe przedsiębiorstwo świadczące usługi  klientom z Polski, Austrii, Niemiec, Szwecji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Działamy na rynku już od kilkunastu lat, co pozwoliło nam nie tylko dobrze poznać branżę, ale również brać czynny udział w jej rozwoju. Wszystkie nasze realizacje przebiegają szybko i sprawnie, dzięki czemu nasi klienci są w stanie wdrażać swoje strategie marketingowe niezwłocznie po ich zaplanowaniu.

Długopisy reklamowe z grawerem dla wymagających

Każdy odbiorca, któremu zależy na tym, by tanio kupić gadżety reklamowe, może przebierać wśród modeli z różnych półek cenowych. Najtańszą opcją są ołówki drewniane, które na życzenie klienta możemy pokryć kolorowym nadrukiem z nazwą firmy, jej danymi teleadresowymi lub innymi, dowolnymi informacjami. Natomiast przedstawicielom marek premium oraz wszystkim tym, którzy chcą zbudować wizerunek firmy prestiżowej, polecamy eleganckie długopisy metalowe z grawerem, które sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom.

Zawsze na czasie

Staramy się iść z duchem czasu, a co za tym idzie – ciągle poszerzać swoje kwalifikacje. Z tego powodu nieustannie inwestujemy w rozwój umiejętności naszych pracowników, a także w najnowsze technologie, które pozwalają nam świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Pozostajemy również na bieżąco ze wszystkimi trendami i tendencjami na rynku, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby odbiorców. Jako że nieobce są nam wrażliwość oraz odpowiedzialność społeczna, postanowiliśmy wprowadzić do swojej oferty ekologiczne długopisy papierowe wykonane z biodegradowalnego materiału pochodzącego z recyklingu. Używając ich, każda firma może być pewna, że nie przyczynia się do zanieczyszczania środowiska naturalnego, co z pewnością zostanie docenione przez jej klientów.