Długopisy reklamowe Kraków

Gadżety reklamowe Kraków - AdPen

Gdzie szukać dobrych długopisów reklamowych w Krakowie?

Jeżeli prowadzisz firmę w Krakowie i planujesz zakup funkcjonalnego i skutecznego gadżetu reklamowego, długopisy z logo firmy to bardzo dobry pomysł. Pamiętaj jednak, aby wybrać takie długopisy, które będą godnie reprezentować Twoją firmę. Firma AdPen to doświadczony, sprawdzony i profesjonalny dystrybutor oraz producent długopisów i innych gadżetów reklamowych dla firm w całej Polsce i Europie. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój i poszerzanie oferty świadczy o tym, że firma doskonale zna się na swojej pracy, co przekłada się na rosnące zaufanie klientów. Siedziba firmy AdPen mieści się w Warszawie na ulicy Baletowej, jednak wizyta w siedzibie nie jest konieczna, aby zamówić wybrane przez siebie produkty reklamowe.

Długopisy reklamowe na miarę potrzeb Twojej firmy.

Poszukując długopisów reklamowych w Krakowie, dobrym pomysłem jest kontakt z jednym z handlowców firmy AdPen i umówienie się na spotkanie bezpośrednio w swojej firmie. Przedstawiciele handlowi firmy AdPen przedstawią pełną ofertę firmy, doradzą i pomogą wybrać odpowiedni model długopisu, a także dobrać najlepsze znakowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz mnóstwo czasu, a zyskujesz dobre, sprawdzone użyteczne gadżety reklamowe w bardzo korzystnych cenach.

Dlaczego warto postawić na długopisy z logo firmy?

Spośród bogatej oferty gadżetów reklamowych długopisy są jednym z najtańszych, a zarazem najbardziej skutecznych i funkcjonalnych. Wynika to z tego, że niemal każdy z nas każdego dnia w jakimś celu używa długopisu. Prezes firmy podpisuje ważne dokumenty, pracownik księgowy wykonuje dodatkowe obliczenia na kartce, pracownik produkcyjny zapisuje nieprawidłowości w działaniu maszyn lub kończące się materiały eksploatacyjne. Mimo wszechobecnej komputeryzacji, długopisy wciąż nam służą i to służą bardzo intensywnie. Reklama umieszczona na tym małym, podręcznym narzędziu, trafia więc wciąż przed oczy odbiorcy. Kiedy jest ona subtelna, ale widoczna i przemyślana jest spora szansa na to, że zostanie zapamiętana i do tego wzbudzi pozytywne skojarzenia i emocje – pod warunkiem, że długopis będzie dobrej jakości, wygodny i trwały. Jednostkowa cena gadżetu, jakim jest długopis z logo firmy to mniej niż 1 zł, przy zamówieniu hurtowym. Pozwala to naprawdę niewielkim kosztem otrzymać skuteczny i użyteczny gadżet firmowy.

Jak zamawiać długopisy reklamowe?

Jeżeli chcesz zamówić dla swojej firmy długopisy reklamowe w Krakowie, tak jak już wspomniano, możesz zrobić to za pośrednictwem przedstawiciela handlowego, który zapozna Cię z ofertą firmy i przyjmie zamówienie. Możesz jednak zrobić to również mailowo, przeglądając bogatą ofertę długopisów na firmowej stronie internetowej. Wybierz model, który Cię interesuje, dobierz metodę oraz rodzaj znakowania i załóż konto firmowe, za którego pośrednictwem będziesz mógł złożyć zamówienie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problem ze złożeniem zamówienia, zadzwoń, a doradcy firmy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i pomogą wybrać i zamówić idealny dla Twoje firmy model długopisów.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.