Długopisy reklamowe Kraków

Gdzie szukać dobrych długopisów reklamowych w Krakowie?

Jeżeli prowadzisz firmę w Krakowie i planujesz zakup funkcjonalnego i skutecznego gadżetu reklamowego, długopisy z logo firmy to bardzo dobry pomysł. Pamiętaj jednak, aby wybrać takie długopisy, które będą godnie reprezentować Twoją firmę. Firma AdPen to doświadczony, sprawdzony i profesjonalny dystrybutor oraz producent długopisów i innych gadżetów reklamowych dla firm w całej Polsce i Europie. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój i poszerzanie oferty świadczy o tym, że firma doskonale zna się na swojej pracy, co przekłada się na rosnące zaufanie klientów. Siedziba firmy AdPen mieści się w Warszawie na ulicy Baletowej, jednak wizyta w siedzibie nie jest konieczna, aby zamówić wybrane przez siebie produkty reklamowe.

Długopisy reklamowe na miarę potrzeb Twojej firmy.

Poszukując długopisów reklamowych w Krakowie, dobrym pomysłem jest kontakt z jednym z handlowców firmy AdPen i umówienie się na spotkanie bezpośrednio w swojej firmie. Przedstawiciele handlowi firmy AdPen przedstawią pełną ofertę firmy, doradzą i pomogą wybrać odpowiedni model długopisu, a także dobrać najlepsze znakowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz mnóstwo czasu, a zyskujesz dobre, sprawdzone użyteczne gadżety reklamowe w bardzo korzystnych cenach.

Dlaczego warto postawić na długopisy z logo firmy?

Spośród bogatej oferty gadżetów reklamowych długopisy są jednym z najtańszych, a zarazem najbardziej skutecznych i funkcjonalnych. Wynika to z tego, że niemal każdy z nas każdego dnia w jakimś celu używa długopisu. Prezes firmy podpisuje ważne dokumenty, pracownik księgowy wykonuje dodatkowe obliczenia na kartce, pracownik produkcyjny zapisuje nieprawidłowości w działaniu maszyn lub kończące się materiały eksploatacyjne. Mimo wszechobecnej komputeryzacji, długopisy wciąż nam służą i to służą bardzo intensywnie. Reklama umieszczona na tym małym, podręcznym narzędziu, trafia więc wciąż przed oczy odbiorcy. Kiedy jest ona subtelna, ale widoczna i przemyślana jest spora szansa na to, że zostanie zapamiętana i do tego wzbudzi pozytywne skojarzenia i emocje – pod warunkiem, że długopis będzie dobrej jakości, wygodny i trwały. Jednostkowa cena gadżetu, jakim jest długopis z logo firmy to mniej niż 1 zł, przy zamówieniu hurtowym. Pozwala to naprawdę niewielkim kosztem otrzymać skuteczny i użyteczny gadżet firmowy.

Jak zamawiać długopisy reklamowe?

Jeżeli chcesz zamówić dla swojej firmy długopisy reklamowe w Krakowie, tak jak już wspomniano, możesz zrobić to za pośrednictwem przedstawiciela handlowego, który zapozna Cię z ofertą firmy i przyjmie zamówienie. Możesz jednak zrobić to również mailowo, przeglądając bogatą ofertę długopisów na firmowej stronie internetowej. Wybierz model, który Cię interesuje, dobierz metodę oraz rodzaj znakowania i załóż konto firmowe, za którego pośrednictwem będziesz mógł złożyć zamówienie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problem ze złożeniem zamówienia, zadzwoń, a doradcy firmy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i pomogą wybrać i zamówić idealny dla Twoje firmy model długopisów.

Ostatnie artykuły

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Handlowcy z Exito Group wraz z innymi markami należącymi do inicjatywy skupiającej firmy działające w branży reklamowej wyruszyli w podróż po Europie. To były 3 szalone dni, podczas których odwiedzaliśmy Litwę, Łotwę i Estonię. Zapraszamy na relację z naszego Baltic Road Show!


Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Długopisy reklamowe mogą prezentować się w zupełnie inny sposób w zależności do tego, jaki wybierze się rodzaj zdobień. Każda metoda dekoracji jest inna i daje odmienne wyniki, dzięki czemu może się ona sprawdzić przy konkretnym projekcie, a przy kolejnych już nie. Warto wiedzieć, czym różnią się one od siebie, by zdecydować się na takie zdobienie, które będzie idealne dla danej marki.