Ołówki reklamowe

Showing all 4 results

Ołówki reklamowe z nadrukiem

Ołówki reklamowe uważane są za alternatywę dla innych przyborów piśmienniczych. Naturalne, bardziej przyjazne środowisku. Ale nie do końca trzeba traktować je jako alternatywę, bo często po prostu nie można się bez nich obejść. Dlaczego takie je lubimy?

Używanie ołówka to przede wszystkim inny komfort pisania. Wielu osobom odpowiada to, że z łatwością można wymazać i nadpisać tekst. A poza tym, bywają sytuacje, kiedy ołówka po prostu nie da się zastąpić długopisem. Dlatego powinniśmy go traktować jako równorzędne narzędzie do pisania. Ołówek drewniany powinien się znaleźć pod ręką każdego klienta – obok, a nie zamiast długopisu.

Niewątpliwą zaletą jest również ich cena. Jako gadżety promocyjne są dość tanie. Ołówki reklamowe równie dobrze spełniają swoją funkcję marketingową – bez względu na cenę, która w tym przypadku działa na ich korzyść.

Ołówki drewniane w czterech wersjach

W naszej ofercie znaleźć można bardzo ładne, klasyczne ołówki, wykonane z jasnego drewna. Drugą propozycją są ołówki reklamowe czarne – całkiem wyjątkowe i intrygujące, bo nieco odbiegają od standardowej formy estetycznej, z którą ołówek się kojarzy. Obie wersje kolorystyczne mogą być dodatkowo wyposażone w gumkę do mazania.

Drewniane ołówki z nadrukiem logo firmy

Drewno jest materiałem, na którym świetnie prezentują się wszelkiego rodzaju nadruki – i te kolorowe, i jednobarwne. To daje zupełnie inny efekt wizualny, niż w przypadku wzoru naniesionego na plastik. Całość jest „cieplejsza”, bardziej przyjazna w odbiorze. Jasne drewno świetnie koresponduje z wieloma kolorami, jest doskonałym, nieprzytłaczającym tłem. A jeśli poszukujemy bardziej zaskakującego zestawienia, trzeba spróbować połączyć nadruk z naszym czarnym ołówkiem reklamowym.