Promocje

Wyświetlanie jednego wyniku

Promocje na długopisy i ołówki reklamowe – znajdź coś dla siebie

Przybory piśmiennicze przeznaczone do celów reklamowych i marketingowych zazwyczaj produkujemy lub kupujemy w dużych pakietach. I tutaj cena pojedynczego egzemplarza ma duże znaczenie. Sprawdź nasze aktualne promocje, które przygotowaliśmy. W AdPen oferujemy mnóstwo przyborów do pisania, rewelacyjnie sprawdzających się jako gadżety promujące.

Więcej

Idealne dopasowanie

Z nami dostosujesz produkt do swojego wizerunku i marketingowego celu, który chcesz osiągnąć. Pośród wielu kształtów, kolorów i materiałów wykonania na pewno znajdzie się model najlepiej korespondujący z charakterem marki, produktu czy firmy. Ale warto spojrzeć na niego również oczami odbiorcy, dobierając gadżet odpowiadający określonym gustom i preferencjom klientów.

Różnorodność estetyczna i funkcjonalna

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do różnorodności naszych produktów. Wiemy, jak ważna jest możliwość optymalnego dopasowania gadżetu do aktualnych potrzeb reklamowych. Znajdziesz u nas modele bardzo proste, klasyczne i niestandardowe, z ozdobnymi klipami, ringami, ciekawym korpusem.

Dla tych, którzy poszukują bardziej eleganckich rozwiązań mamy metalowe artykuły piśmiennicze. Zadbaliśmy także o to, by w naszej ofercie znalazły się naturalne i ekologiczne gadżety eko wykonane z papieru oraz bardzo ładne ołówki drewniane. Możemy również zaproponować wyjątkowe produkty, które "idą z duchem czasu" – jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby współczesnych użytkowników i wyzwania marketingowe. Tu warto zwrócić uwagę na trzy modele: El Primero, Kalido i Touch Pen.

Nie można zapominać o możliwościach znakowania. Na artykuły piśmiennicze nanosimy wzory, logotypy, hasła reklamowe używając odpowiednich technik drukarskich i grawerskich.

Artykuły piśmiennicze w promocyjnych cenach

Wybierając idealny gadżet promocyjny, warto zwrócić uwagę na te w promocyjnych cenach. W dziale "Promocje" zawsze można znaleźć ciekawe modele w dobrych cenach. Staramy się, by ten wybór był jak najbardziej różnorodny. Wszystkie z tych produktów można personalizować – poddawać znakowaniu.