Długopisy reklamowe Szczecin

Długopisy reklamowe Szczecin - AdPen

W życiu każdej firmy przychodzi moment na zastanowienie się nad planowanymi działaniami marketingowymi. Niestety, wiele z dostępnych opcji nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Według badania przeprowadzonego przez CBOS aż 86% konsumentów nie lubi reklam i reaguje na nie z niechęcią. Trudno się temu dziwić: ulotki, bilbordy, reklamy telewizyjne i radiowe są tak nieodłączną częścią naszej rzeczywistości, że mogą wydawać się przytłaczające i nadmiernie nachalne. Na szczęście gadżety z nadrukiem działają znacznie bardziej subtelnie. Są przydatne, użyteczne i atrakcyjne z punktu widzenia odbiorcy. Dzięki temu ich ofiarowanie uruchamia znaną w psychologii regułę wdzięczności – osoba, która dostała tak miły podarunek, ma silną potrzebę zrewanżowania się darczyńcy, np. poprzez skorzystanie z jego oferty.

Gdzie kupić długopisy reklamowe z nadrukiem?

Exito Group (oferująca gadżety z logo pod marką AdPen) jest międzynarodowym producentem oraz dystrybutorem reklamowych artykułów piśmienniczych, który z powodzeniem sprzedaje swoje wyroby nie tylko w naszym kraju, ale także w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Austrii i Szwecji. Nasze produkty to bez wątpienia najlepsze długopisy reklamowe w Szczecinie. Działamy w tej branży już od kilkunastu lat, a czas spędzony na rynku wykorzystywaliśmy na nieustanne poszerzanie swoich kompetencji oraz inwestowanie w najnowocześniejsze sprzęty, dzięki którym nasze nadruki i grawery są widoczne, wyraziste i niezwykle trwałe.

Gadżety reklamowe – szybko i tanio

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Wszyscy klienci są dla nas tak samo istotni – niezależnie od tego, czy zwraca się do nas wielka, światowa korporacja, czy może mały, lokalny biznes, zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniły oczekiwania odbiorców. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, a przy tym niezmiennie zachowujemy bardzo konkurencyjne ceny – koszt pojedynczego gadżetu w naszym sklepie zaczyna się już od kilkunastu groszy! Wierzymy, że nawet tak znikome inwestycje mogą mieć wielki wpływ na dalsze losy przedsiębiorstwa. Pokazuje to również nasze doświadczenie, które udowadnia, że tanie artykuły piśmiennicze z nadrukiem mogą być równie skuteczne, a nawet skuteczniejsze niż bardzo drogie reklamy w mediach.

Bogaty asortyment AdPen

Wiemy, że każda firma ma swój własny styl, wizerunek oraz identyfikację wizualną, w związku z czym staramy się dostosowywać swoją ofertę do bardzo różnorodnych preferencji. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno proste ołówki drewniane z kolorowym nadrukiem, jak i eleganckie, metalowe długopisy reklamowe z grawerem. Ciekawą propozycją są również biodegradowalne długopisy papierowe, które pomogą wzbudzić szacunek u zagorzałych zwolenników ekologii. Zgodnie z badaniem rynkowym przeprowadzonym na terenie USA, 42% klientów ma lepszą opinię o produkcie, jeśli jest on przyjazny środowisku. Warto podążać za tym trendem, inwestując w etyczne i odpowiedzialne działania reklamowe, a przy okazji budując wizerunek firmy świadomej i wrażliwej społecznie.