Długopisy reklamowe Szczecin

Gadżety reklamowe Szczecin - AdPen

W życiu każdej firmy przychodzi moment na zastanowienie się nad planowanymi działaniami marketingowymi. Niestety, wiele z dostępnych opcji nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Według badania przeprowadzonego przez CBOS aż 86% konsumentów nie lubi reklam i reaguje na nie z niechęcią. Trudno się temu dziwić: ulotki, bilbordy, reklamy telewizyjne i radiowe są tak nieodłączną częścią naszej rzeczywistości, że mogą wydawać się przytłaczające i nadmiernie nachalne. Na szczęście gadżety z nadrukiem działają znacznie bardziej subtelnie. Są przydatne, użyteczne i atrakcyjne z punktu widzenia odbiorcy. Dzięki temu ich ofiarowanie uruchamia znaną w psychologii regułę wdzięczności – osoba, która dostała tak miły podarunek, ma silną potrzebę zrewanżowania się darczyńcy, np. poprzez skorzystanie z jego oferty.

Gdzie kupić długopisy reklamowe z nadrukiem?

Exito Group (oferująca gadżety z logo pod marką AdPen) jest międzynarodowym producentem oraz dystrybutorem reklamowych artykułów piśmienniczych, który z powodzeniem sprzedaje swoje wyroby nie tylko w naszym kraju, ale także w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Austrii i Szwecji. Nasze produkty to bez wątpienia najlepsze długopisy reklamowe w Szczecinie. Działamy w tej branży już od kilkunastu lat, a czas spędzony na rynku wykorzystywaliśmy na nieustanne poszerzanie swoich kompetencji oraz inwestowanie w najnowocześniejsze sprzęty, dzięki którym nasze nadruki i grawery są widoczne, wyraziste i niezwykle trwałe.

Gadżety reklamowe – szybko i tanio

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Wszyscy klienci są dla nas tak samo istotni – niezależnie od tego, czy zwraca się do nas wielka, światowa korporacja, czy może mały, lokalny biznes, zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniły oczekiwania odbiorców. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, a przy tym niezmiennie zachowujemy bardzo konkurencyjne ceny – koszt pojedynczego gadżetu w naszym sklepie zaczyna się już od kilkunastu groszy! Wierzymy, że nawet tak znikome inwestycje mogą mieć wielki wpływ na dalsze losy przedsiębiorstwa. Pokazuje to również nasze doświadczenie, które udowadnia, że tanie artykuły piśmiennicze z nadrukiem mogą być równie skuteczne, a nawet skuteczniejsze niż bardzo drogie reklamy w mediach.

Bogaty asortyment AdPen

Wiemy, że każda firma ma swój własny styl, wizerunek oraz identyfikację wizualną, w związku z czym staramy się dostosowywać swoją ofertę do bardzo różnorodnych preferencji. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno proste ołówki drewniane z kolorowym nadrukiem, jak i eleganckie, metalowe długopisy reklamowe z grawerem. Ciekawą propozycją są również biodegradowalne długopisy papierowe, które pomogą wzbudzić szacunek u zagorzałych zwolenników ekologii. Zgodnie z badaniem rynkowym przeprowadzonym na terenie USA, 42% klientów ma lepszą opinię o produkcie, jeśli jest on przyjazny środowisku. Warto podążać za tym trendem, inwestując w etyczne i odpowiedzialne działania reklamowe, a przy okazji budując wizerunek firmy świadomej i wrażliwej społecznie.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.