Długopisy ekologiczne

Showing all 2 results

Ekologiczne długopisy reklamowe

Od teraz branże związane z ekologią czy naturą mają świetnego reprezentanta: długopisy ekologiczne. Ale nie są one przecież zarezerwowane tylko dla firm o takim profilu. Każdy, kto chciałby korzystać z bardziej przyjaznych naturze surowców, powinien zwrócić na nie uwagę.

Papierowe długopisy z nadrukiem logo

Jak sama nazwa wskazuje, te przybory do pisania zostały wykonane z papieru lub z makulatury. Są wśród nich modele najprostsze, z klasyczną skuwką. Smukłe, dobrze „leżące” w dłoni. Mamy również propozycję może nieco mniej ekologicznych gadżetów, ale bardziej funkcjonalnych, bo wyposażonych w mechanizm włączający. Korpus tych modeli jest papierowy, a końcówka i górna część z klipem są plastikowe.

Długopisy eko dostępne są w wielu pięknie prezentujących się kolorach – od żywych, mocno nasyconych barw, przez bardziej stonowane, aż po czerń. Jest z czego wybierać. A jeśli zależy nam na uwydatnieniu samej faktury papieru, możemy sięgnąć po model w kolorze naturalnego brązu – kojarzący się z papierem pakownym lub wręcz z makulaturą.

Ekologiczne długopisy z nadrukiem

Podobnie jak inne przybory do pisania, długopisy eko papierowe dobrze sprawdzają się jako nośniki treści reklamowych. Na możliwość personalizacji gadżetów w zasadzie każdy zwraca uwagę. Papier znakujemy powszechnie używanymi metodami drukarskimi: tampodrukiem lub sitodrukiem. Można na niego nanieść logotyp firmowy, hasło reklamowe, nazwę firmy, marki czy produktu. Wzory na pewno będą czytelne, estetyczne.

Długopisy eko papierowe – pozytywnie zaskakują

Decydując się na zakup długopisów eko papierowych mamy naprawdę duże pole do popisu. W niejednym przypadku uda się pozytywnie zaskoczyć klientów. Choć dla nas długopisy papierowe są dobrze znanym modelem, to wiele osób zetknie się z nim po raz pierwszy. Warto ten fakt wykorzystać w komunikacji z klientami, podarować im coś mniej standardowego, jeżeli potrzebujemy innego wariantu możemy wybrać tradycyjne długopisy reklamowe. Poza tym, nie jedna osoba z pewnością doceni nasze bardziej proekologiczne nastawienie.