Blog

Porównanie długopisów plastikowych i metalowych: co wybrać?

Porównanie długopisów plastikowych i metalowych: co wybrać?

Wybór odpowiedniego długopisu ma istotne znaczenie dla skuteczności promocji marki. Długopisy z logo są popularnymi gadżetami, które wspierają budowanie wizerunku. W tym artykule rozważamy zalety i wady obu rodzajów, patrząc przez pryzmat ich możliwości reklamowych. Poruszymy także kwestie ekonomiczne i ekologiczne.

Czy lepiej postawić na wygodę i niski koszt, jakie oferują długopisy plastikowe? A może na wytrzymałość i elegancję, które reprezentują modele metalowe? Przeczytaj, żeby świadomie wybrać.

Zalety i wady długopisów plastikowych

Długopisy plastikowe cieszą się popularnością za sprawą ich różnorodności i funkcjonalności. Analizując ich zalety i wady, ułatwimy Ci dokonanie wyboru.

Przystępna cena i łatwość personalizacji

Długopisy plastikowe wyróżnia przystępna cena. Są one doskonałym wyborem dla firm pragnących promować się, nie wydając przy tym dużo środków. Ich personalizacja jest prosta, oferując bogactwo kolorów i nadruków. Można je dostosować do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że są atrakcyjne jako gadżety reklamowe.

Lekkość i komfort użytkowania

Ich największym atutem jest lekkość, znacząco podnosząca komfort pisania. Ich ergonomiczny kształt i przyjemna tekstura powierzchni czynią je wygodnymi w użytkowaniu na co dzień. Komfort ten przyczynia się do ich popularności, nie tylko w biurach ale również podczas eventów promocyjnych.

Obawy ekologiczne

Mimo zalet, długopisy plastikowe wzbudzają obawy ekologiczne. Problemem są trudności w recyklingu i długi czas rozkładu plastiku. Na szczęście, pojawiają się rozwiązania ekologiczne. Długopisy z materiałów recyklingowanych lub biodegradowalnych ograniczają ich negatywny wpływ na środowisko.

Zalety i wady długopisów metalowych

Długopisy metalowe, wykonane z materiałów jak aluminium czy stal nierdzewna, są cenione za wytrzymałość i wygląd. Są idealne na prezent biznesowy. Wybierane są, gdy chcemy zaimponować ważnym klientom lub partnerom.

Wytrzymałość i elegancja

Długopisy ze stali nierdzewnej są trwałe i estetyczne. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, długo zachowują swoje piękno. Ich eleganckie wykończenie przyciąga osoby szukające luksusu i trwałości w artykułach piśmienniczych.

Możliwość personalizacji poprzez grawerowanie

Główną zaletą długopisów metalowych jest opcja personalizacji przez grawerowanie laserowe. Ta metoda pozwala na trwałe dodanie logo, imienia czy unikalnej wiadomości. Grawerowanie to metoda dodająca wartość, czyniąc długopis wyjątkowym prezentem.

Wyższa cena

Długopisy metalowe są droższe, co może być barierą dla masowych gadżetów reklamowych. Wybierane są na szczególne okazje, jako prezent biznesowy. Mimo wyższych kosztów, warto inwestować w te akcesoria dla kluczowych klientów lub partnerów.

Kreatywne sposoby wykorzystania długopisów reklamowych na targach i wydarzeniach

Kreatywne sposoby wykorzystania długopisów reklamowych na targach i wydarzeniach

Długopisy reklamowe cieszą się ogromną popularnością jako gadżety na targach i eventach. Symbolizują skuteczne podejście do marketingu. Również zwiększają rozpoznawalność marki. Wykorzystanie personalizacji sprawia, że długopisy z logiem firmy przekształcają się w potentat narzędzie promocyjne.

Ich przystępna cena produkcji czyni je atrakcyjnym wyborem dla firm. Takie firmy dążą do ekonomicznego prowadzenia działań marketingowych. Używając tych praktycznych przedmiotów, organizacje mogą efektywnie wdrażać swoje strategie promocyjne. Zyskują przy tym uznanie i lojalność uczestników.

Kreatywne zastosowania długopisów reklamowych na stoiskach targowych

Długopisy reklamowe to uniwersalne narzędzia marketingowe, nadające się do promocji firmy. Pozwalają one umocnić jej wizerunek podczas targów. Są skutecznym sposobem na zbudowanie silnej identyfikacji wizualnej.

Personalizacja długopisów z logiem firmy

Metody takie jak tampodruk czy grawer laserowy pozwalają nanosić logo i inne ważne informacje. W ten sposób, małe gadżety przekształcają się w istotne elementy identyfikacji wizualnej.

Budowanie rozpoznawalności marki

Długopisy z logo firmy, rozdawane na targach, mogą znacząco podnieść rozpoznawalność marki. Działania marketingowe, które wiążą się z bezpośrednim wręczaniem gadżetów, ułatwiają zapamiętanie firmy. Każdy długopis działa jak mały ambasador marki. To wzmacnia świadomość brandu w umysłach odbiorców.

Interaktywne gry i konkursy z użyciem długopisów

Długopisy reklamowe to także świetny element interaktywnych gier i konkursów na stoiskach. Ich obecność w zabawach, gdzie są nagrodami, angażuje publiczność. Uczestnicy zdobywają przez to wartościowe, trwałe pamiątki z wydarzenia. Taka aktywność przyciąga uwagę i promuje markę, zwiększając jej widoczność.

Jak długopisy reklamowe wzmacniają relacje z klientami

Długopisy reklamowe są ważne w budowaniu relacji z klientami. Ich praktyczne zastosowanie sprawia, że marka ciągle pozostaje w świadomości odbiorców. Dzięki temu, klienci częściej myślą o Twojej firmie w swoim codziennym życiu.

Prezent dla uczestników wydarzenia

Długopisy są świetnym upominkiem dla uczestników różnych wydarzeń. Symbolizują wdzięczność i docenienie ich obecności. Taki prosty gest promocyjny może mocno poprawić odbiór Twojej marki. Dzięki nim, marka buduje bliższą więź z klientem, co zwiększa ich lojalność.

Przekazywanie użytkownikom przedmiotów używanych na co dzień, jak długopisy, zmniejsza dystans między firmą a klientem. To sprawia, że relacja staje się mocniejsza. Klienci czują się bardziej związani z Twoją marką.

Budowanie lojalności przez codzienne użytkowanie

Regularne korzystanie z długopisu z logo Twojej firmy buduje lojalność klientów. Jest to przykład skutecznego stosowania marketingu uczuciowego. Strategia ta wspiera markę, czyniąc ją nieodłącznym elementem życia konsumentów.

Codziennie używane długopisy to doskonałe narzędzie promocyjne. Zwiększają widoczność Twojej marki i utrwalają jej pozytywny wizerunek. To wzmacnia relacje z klientem, co jest nieocenione dla każdej firmy.

Dlaczego długopisy reklamowe są skutecznym narzędziem marketingowym na wydarzeniach

Długopisy reklamowe to skuteczne narzędzie w marketingu dla firm na targach. Ich uniwersalność i użyteczność codzienna czynią je cenionym gadżetem. Pozwalają one rozszerzyć zasięg Twojej strategii marketingowej. Możesz dzięki nim dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Długopisy firmowe, ozdobione logo i brandingiem firmy, wspierają promocję marki. Podczas interakcji na stoiskach targowych pełnią rolę mobilnych nośników reklamy. Zapewniają one regularne ekspozycje dla Twojej marki. Promują pozytywne skojarzenia i zwiększają rozpoznawalność wśród odbiorców.

Długopisy reklamowe są także ekonomicznym wyborem. Ich niskie koszty produkcji łączą się z wysoką jakością i możliwością personalizacji. Jest to idealne rozwiązanie dla firm z ograniczonymi budżetami marketingowymi. Wykorzystanie budżetu na maksymalizację zasięgu promocyjnego przynosi doskonałe efekty.

Korzyści z ekologicznych długopisów reklamowych

Korzyści z ekologicznych długopisów reklamowych

Długopisy ekologiczne zdobywają popularność jako narzędzie promocyjne. Firmom zależy na podkreśleniu swojego zaangażowania w ochronę środowiska. Za ich pomocą można pozytywnie wpłynąć na wizerunek przedsiębiorstwa. Łączą w sobie użyteczność z dbałością o naturę.

Stają się wyrazem zainteresowania przedsiębiorstw stanem środowiska. Dodatkowo wpasowują się w aktualne tendencje designu. Dzięki temu ekologiczne długopisy skutecznie odznaczają się spośród standardowych gadżetów reklamowych. Są one potężnym narzędziem marketingowym na długoterminową perspektywę.

Poprawa wizerunku marki dzięki ekologicznym długopisom

Ekologiczne długopisy reklamowe zyskują na popularności w Polsce. Ich wykorzystanie podkreśla zrozumienie przez firmy znaczenia zrównoważonego rozwoju. Takie produkty promocyjne chronią środowisko. Jednocześnie pozytywnie wpływają na wizerunek firmy, podkreślają jej ekologiczne wartości.

Wartości ekologiczne i ich wpływ na postrzeganie firmy

Ekologiczne długopisy promują wartości bliskie naturze. Marki dbające o ekologię zyskują uznanie klientów. Takie działania budują pozytywny wizerunek firmy. Rosnąca świadomość ekologiczna konsumentów skłania ich do wybierania odpowiedzialnych społecznie marek.

Komunikacja społeczna i odpowiedzialność ekologiczna

Fokus na ekologiczną odpowiedzialność przy komunikacji społecznej buduje pozytywny obraz firmy. Organizacje deklarujące wsparcie dla zrównoważonego rozwoju zwiększają zaangażowanie i lojalność. Ekologiczne długopisy to doskonały sposób na podkreślenie tych wartości. Służą nie tylko promocji marki, ale też wsparciu edukacji na temat ekologii i zdrowego stylu życia.

Ekologiczne długopisy jako skuteczna i niedroga forma promocji

Ekologiczne długopisy oferują ekonomiczną i ekologiczną alternatywę w dziedzinie promocji. Ich przystępna cena oraz opcja personalizacji czynią je efektywnym narzędziem marketingowym. Ich praktyczność zwiększa ich wartość jako ekologicznych gadżetów reklamowych. Ugruntowują swoją pozycję w nowoczesnych strategiach marketingowych dzięki tym cechom.

Zrównoważony rozwój i nowoczesny design

Aktualne strategie marketingowe podkreślają znaczenie zrównoważonego rozwoju. Ekologiczne długopisy, wykonane z materiałów przyczyniających się do ochrony środowiska, harmonizują z tym podejściem. Wybierając je, firmy podkreślają swoje zaangażowanie w ochronę natury. Demonstrują przy tym swoje przywiązanie do ekologicznych wartości.

Nowoczesny design tych długopisów zwiększa ich atrakcyjność. Nie tylko są praktyczne, ale także estetyczne, przyciągając uwagę odbiorców. Ich zastosowanie w życiu codziennym podnosi widoczność marki. Długoterminowe korzyści dla obecności marki są znaczące.

Zdecydowanie się na ekologiczne długopisy jako narzędzia promocyjne przynosi korzyści wizerunkowe. Taka inwestycja wywiera pozytywny wpływ na Twoją markę oraz środowisko. Oferuje znaczące korzyści dla Twojej firmy i dla natury.

Haptica Live

Haptica Live

W marcu tego roku z wielką przyjemnością  po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach HAPTICA® live, które odbyły w WCCB (World Conference Center Bonn) w Niemczech.

Haptica Live to  zarówno wydarzenie targowe jak i konferencja poświęcona technologii i innowacjom haptycznym. Wachlarz uczestników był szeroki: od decydentów i kupujących z działów marketingu i sprzedaży, przez dystrybutorów produktów promocyjnych, drukarnie, firmy poligraficzne, po agencje reklamowe i dostawców usług marketingowych.

HAPTICA® live oferuje również dodatkowe treści, w formie wykładów, prelekcji oraz wystawy FACThibition. Ciekawostką była również wystawa Muzeum Artykułów Promocyjnych, która wyjaśniła fascynującą historię produktów promocyjnych.

W ciągu tego jednodniowego eventu uczestniczyło blisko 1200 gości, z czego ponad połowa jako nowicjusze. Dla naszej firmy oznacza to, że te lokalne targi okazały się niezastąpioną okazją do nawiązania nowych kontaktów.

My, jako nowicjusze na tych targach, ale z dużym doświadczeniem w tego typu wydarzeniach, wykorzystaliśmy ten czas, aby przedstawić własne produkty produkowane w Polsce oraz przybliżyć informacje na temat możliwości ich znakowania. Nie omieszkaliśmy również podpatrzeć pojawiających się trendów w sektorze reklamy dotykowej, szczególnie w sektorze artykułów piśmienniczych.

Kolejna edycja HAPTICA® live odbędzie się 19 marca 2025 r., ponownie w WCCB w Bonn.

Z czego składa się tusz do długopisu?

Z czego składa się tusz do długopisu?

Tusz do długopisu składa się z roztworu – złożonego z barwnika oraz substancji zagęszczających (na przykład żelujących). Chociaż tusze bywają mylone z atramentami – są one mieszaninami pigmentu z wodą, podczas gdy atramenty stanowią jednolitą ciecz (nie są mieszanką dwóch składników).

Tusz do długopisu – jakie zalety z sobą niesie?

Stosowanie tuszu do długopisu reklamowego niesie ze sobą kilka konkretnych zalet:

·      jest trwały – nie rozpuszcza się w wodzie i nie blaknie

·      jest uniwersalny – nadaje się do wykorzystywania na różnych powierzchniach (nie tylko na papierze)

·      wykazuje wysoką intensywność kolorów

·      zapewnia płynność pisania – dzięki czemu pisanie długopisem na tusz jest niezwykle komfortowe 

·       nie rozmazuje się (po wyschnięciu)

Dzięki licznym zaletom tuszu – to właśnie długopisy na tusz stanowią jeden z najpopularniejszych wyborów jeśli chodzi o narzędzie do pisania.

Długopis na tusz – komu sprawdzi się najbardziej?

Długopis na tusz sprawdzi się przede wszystkim tym osobom, które cenią sobie wygodne, płynne pisanie – bez konieczności tak zwanego „rozpisywania” długopisu. Długopisy na tusz są nie tylko trwałe – co oznacza, że intensywność barwy tuszu pozostaje bez zmian – ale także uniwersalne, co sprawia, że możemy wykorzystywać je nie tylko na papierze, ale również metalu, plastiku czy szkle. Długopisy na tusz (olejowe) znajdziemy w wielu interesujących wersjach kolorystycznych. Nie ma znaczenia jakie to są marki długopisów i tak każdy z nich potrzebuje dobrego tuszu.

Jakie są marki długopisów?

Jakie są marki długopisów?

Marki długopisów dostępne w Polsce to między innymi Parker, Waterman, Montblanc i Montegrappa. Inni powszechnie znani producenci to między innymi Donau, Pentel oraz BIC.

Marki długopisów – które wybrać?

Wybierając długopis warto kierować się nie tylko renomą danej marki, ale również konkretnymi jego cechami – które zawsze powinny być dopasowane do potrzeb użytkownika. Innego typu długopis sprawdzi się do sporządzania regularnych notatek, inny do napisania ważnego egzaminu, z kolei na produkt jeszcze innego typu warto postawić wtedy, kiedy wybieramy długopis z reklamą naszej firmy. Decydując się na wybór określonego długopisu – zwróćmy uwagę na jego trwałość, design oraz efekt, jaki zapewnia (a więc na formułę i kolor). Sugerowanie się samą w sobie marką nie zawsze będzie odpowiednim kryterium podczas podejmowania decyzji.

Marki długopisów – co warto wiedzieć?

Aktualnie na rynku długopisów znajdziemy całe mnóstwo różnego rodzaju polskich i zagranicznych marek. Nie wszyscy wiedzą, że prototyp współczesnego długopisu powstał w 1888 roku – w trakcie prób wynalezienia urządzenia, które umożliwiłoby pisanie po skórze (czego nie potrafiły w tamtym czasie pióra wieczne). Obecnie wyróżniamy kilka najważniejszych rodzajów długopisów – między innymi długopis olejowy (atramentowy), żelowy czy tak zwany „cienkopis”. Oczywiście fajnie posiadać wiedzę czym różni się pióro kulkowe od długopisu.

Czym się różni pióro kulkowe od długopisu?

Czym się różni pióro kulkowe od długopisu?

Pióro kulkowe różni się od długopisu wypełnieniem – w piórze kulkowym znajdziemy atrament, natomiast w długopisie tusz. Inną różnicą jest wydajność – pióro kulkowe posiada zwykle mniejszych rozmiarów zbiornik w porównaniu do długopisu. Istotną dla wielu użytkowników narzędzi do pisania różnicą pozostaje koszt zakupu, jak i utrzymania – pióro kulkowe, ze względu na zawartość atramentu, jest naturalnie droższe.

Różnice między piórem kulkowym a długopisem

Inne różnice, jakie występują między piórem kulkowym, a długopisem (także długopisem reklamowym) to:

·      estetyka – pióra kulkowe zazwyczaj uznawane są za bardziej eleganckie, podczas gdy długopisy kojarzą się z praktycznością oraz funkcjonalnością na co dzień

·      mechanizm, odpowiadający za pisanie – atrament wydobywa się z piór kulkowych poprzez obracanie się kulki, z kolei tusz do długopisu, najczęściej poprzez stożek z końcówką

·      płynność pisania – pióra kulkowe uchodzą za narzędzia umożliwiające płynniejsze pisanie niż długopisy, jednak aktualne sposoby tworzenia długopisów sprawiają, że różnica ta staje się coraz to mniejsza

Decyzję odnośnie zakupu konkretnego narzędzia do pisania – warto podejmować zawsze w oparciu o określone potrzeby i oczekiwania.

Długopis czy pióro kulkowe – co wybrać?

Jeśli chodzi o dylemat między długopisem a piórem kulkowym – przed dokonaniem wyboru powinniśmy rozważyć kwestie takie jak:

·      preferowany styl pisania – długopis zwykle sprawdza się lepiej na co dzień, podczas gdy pióro kulkowe doskonale odnajduje się w roli narzędzia do podpisywania dokumentów

·      okoliczności, w jakich piszemy najczęściej – jeśli pisanie odbywa się na przykład w czasie podróży, większą odpornością może wykazać się długopis

·      koszty eksploatacji – które różnią się od siebie ze względu na możliwość wymiany całych wkładów w przypadku długopisu oraz na konieczność dokupowania butelek z atramentem w czasie użytkowania pióra kulkowego

W przypadku, kiedy zastanawiamy się które z narzędzi do pisania okaże się być lepszym prezentem, częściej poleca się pióro kulkowe – ze względu na swój elegancki charakter oraz wysoką estetykę. Może nam się również przydać wiedza jak rozpisać stary długopis.

Jak rozpisać stary długopis?

Jak rozpisać stary długopis?

Aby rozpisać stary długopis – należy wyjąć wkład, oczyścić końcówkę lub starannie przetrzeć długopis. W niektórych sytuacjach sprawdzi się też wykorzystanie nowego wkładu.

Rozpisanie starego długopisu – jak to zrobić?

Jeśli dysponujemy nowym wkładem do długopisu olejnego – najprostszym sposobem na możliwość ponownego pisania starym długopisem będzie wymiana wkładu. Czasem wystarczy jednak oczyszczenie końcówki bądź przetarcie długopisu wilgotną chusteczką. Stosując tę metodę – warto upewnić się, że długopis jest całkowicie suchy (przed ponownym zastosowaniem). W przypadku, kiedy długopis po prostu się „zaciął” – możemy spróbować go rozpisać, wykonując zamaszyste ruchy narzędziem do pisania na przykład na papierze. Również stary długopis może być ciekawą opcją prezent. Pisaliśmy o tym w: jaki długopis kupić na prezent?

Rozpisanie starego długopisu – co warto wiedzieć?

Rozpisanie starego długopisu sprawia, że pozornie niedziałający już przedmiot może zyskać nowe życie. To rozwiązanie, które idzie z nurtem dbałości o ekologię – zakładające naprawdę, a nie natychmiastowy zakup nowego. Czasem jednak uzyskanie ponownej możliwości pisania nie jest możliwe. Pamiętajmy, że każdy przedmiot – również długopis – posiada swoją żywotność, a to oznacza, że w niektórych sytuacjach zaopatrzenie się w nowy produkt pozostaje jedynym wariantem wyboru.

Jaki długopis kupić na prezent?

Jaki długopis kupić na prezent?

Długopis, który warto kupić na prezent, powinien być nie tylko elegancki i stylowy, ale również wykazywać wysoką jakość – dzięki czemu osoba obdarowana będzie mogła cieszyć się płynnym i komfortowym pisaniem przez długi czas.

 

Długopis na prezent – na co zwrócić uwagę?

Wybierając długopis na prezent – warto zwrócić uwagę na:

·      rodzaj długopisu

·      estetykę – na przykład kolory, które preferuje osoba, jakiej zamierzamy wręczyć długopis

·      producenta

·      okoliczności, w których osoba obdarowana będzie korzystać z długopisu

·      założony budżet – tak, aby dobrać produkt również pod kątem ceny, jaką możemy za niego zapłacić

·      możliwości personalizacji 

·      ogólną jakość wykonania

Długopis na prezent to niezwykle elegancki gadżet, sprawdzający się wielu osobom – niezależnie od wieku, płci czy okazji obdarowania.

 

Długopis na prezent – dla kogo?

Długopis reklamowy to jeden z najbardziej uniwersalnych pomysłów na prezent – najczęściej wręczany jednak na kilka konkretnych okazji:

·      zdanie ważnego egzaminu – na przykład matury

·      rozpoczęcie nowej pracy

·      jubileusz związany z życiem zawodowym

·      ukończenie studiów

·      promocja do kolejnego etapu edukacji

·      Dzień Nauczyciela

·      w formie podziękowań 

·      na Święta Bożego Narodzenia – jako samodzielny upominek albo gustowny dodatek do innego prezentu

Długopis na prezent to również świetne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nie jesteśmy pewni z czego konkretna osoba mogłaby się ucieszyć – a przy tym zamierzamy wręczyć ponadczasowy, praktyczny i elegancki zarazem prezent. Pamiętajmy o tym, aby właściwie przechowywać długopisy gdyż jest to ważna kwestia.

Jak przechowywać długopisy?

Jak przechowywać długopisy?

Długopisy powinny być przechowywane w oparciu o kilka istotnych kryteriów – między innymi w pionie (aby nie wyciekał z nich tusz), suchym miejscu oraz stabilnej temperaturze.

Przechowywanie długopisów – o czym pamiętać?

Długopisy plastikowe warto przechowywać zarówno:

·      w zamkniętym pojemniku (na przykład piórniku) – który zapewni im między innymi ochronę przed kurzem

·      poza miejscem, gdzie bezpośrednio docierają promienie słoneczne – których działanie może doprowadzić do wyschnięcia długopisu

·      w dedykowanym do tego stojakom – które możemy umieścić na przykład na biurku (tak, aby długopisy zawsze znajdowały się pod ręką)

W czasie przechowywania długopisów w wybranym przez nas miejscu – powinniśmy pamiętać o ich regularnym rozpisywaniu (tak, aby zapobiegać wysychaniu tuszu).

Przechowywanie długopisów – dla kogo? 

Przechowywanie długopisów zgodnie z zasadami to rozwiązanie dla osób, które chcą zachować swoje narzędzia do pisania w jak najlepszym stanie. Odpowiednie przechowywanie sprawia, że długopis nie tylko wolniej ulega zniszczeniu, ale także nie zmienia się jakość jego tuszu – dzięki czemu pisze płynnie przez dłuższy czas. Również gdy zastanawiamy się jaki długopis na maturę będzie właściwy to on musi być także właściwie przechowywany. Właściwe przechowywanie długopisów to również troska o ich niewysychanie. Im więcej uwagi poświęcimy zasadom bezpiecznego przechowywania produktów tego typu – tym większe prawdopodobieństwo, że posłużą nam przez wiele miesięcy!

Jaki długopis na maturę?

Jaki długopis na maturę?

Długopis na maturę powinien być przede wszystkim czarny – ponieważ wyłącznie taki kolor tuszu dopuszcza się na egzaminie dojrzałości. Oprócz czarnej barwy tuszu – długopis powinien być lekki, wygodny oraz trwały (tak, aby osoba pisząca maturę, nie musiała obawiać się jego uszkodzenia).

Długopis na maturę – jaki wybrać?

Przed podjęciem finalnej decyzji co do wyboru konkretnego długopisu na maturę – warto przetestować różnego typu warianty. Na egzamin dojrzałości zaleca się nie tylko długopis reklamowy z czarnym tuszem, ale także taki, który będzie dobrze leżał w dłoni – nawet po długim czasie pisania. Co więcej, długopis na maturę powinien pisać płynnie oraz być wyposażony w trwały, nieblaknący tusz. Pamiętajmy, że długopis na maturę to narzędzie, które ma umożliwić nam bezproblemowe napisanie ważnego egzaminu – a co za tym idzie, zapewnić maksimum komfortu. Niezależnie od jakości długopisu, na jaką się zdecydujemy – na maturę warto zabrać z sobą nie jeden, a kilka sztuk.

Długopis na maturę – dla kogo?

Jak sama nazwa wskazuje – długopis na maturę wybierają zwykle osoby, zamierzające napisać egzamin maturalny. Co ciekawe, długopisy na maturę – a więc lekkie, praktyczne i z trwałym tuszem – wybierają nie tylko maturzyści, ale również uczniowie, przystępujący do napisania egzaminu zawodowego czy testu gimnazjalnego. Niezależnie od okazji – warto zaopatrzyć się w taki długopis, który sprawi, że nawet długotrwałe pisanie, nie będzie obciążało naszej dłoni. Im więcej rodzajów długopisów przetestujemy przed ważnym wydarzeniem – na przykład maturą – tym większa szansa na dokonanie odpowiedniego wyboru! Na pewno warto dowiedzieć się jaki długopis do nauki pisania będzie właściwym wyborem.

Jaki długopis do nauki pisania?

Jaki długopis do nauki pisania?

Długopis do nauki pisania powinien wykazywać kilka konkretnych cech, ułatwiających proces zdobywania nowej umiejętności – między innymi warto, by był produktem ścieralnym, a więc zawierał specjalne wkłady, które z łatwością można zetrzeć gumką.

Długopis do nauki pisania – jak wybrać?

Długopis do nauki pisania warto wybrać w oparciu o kilka istotnych kryteriów – powinien być on nie tylko ścieralny, ale także:

·      dopasowany rozmiarem do dłoni dziecka

·      zachęcający do użytkowania (na przykład swoją kolorystyką)

·      wygodny

·      niemęczący dłoni

·      odporny na częste użytkowanie

Zanim zdecydujemy się na wybór konkretnego długopisu do nauki pisania – warto przetestować kilka rodzajów, aby podjąć najlepszą decyzję.

Długopis do nauki pisania – dlaczego warto?

Długopis do nauki pisania to zwykle pierwszy produkt tego typu, z jakim dziecko ma do czynienia. Dlaczego warto wybrać długopis dedykowany nauce pisania zamiast standardowego? Ponieważ to właśnie on może realnie wesprzeć nasze dziecko w zdobywaniu nowej, niezwykle ważnej umiejętności. Najistotniejszym czynnikiem podczas podejmowania decyzji jest oczywiście komfort pisania – którego brak może skutecznie zniechęcić malucha do stawiania pierwszych literek. Fajnie jest wiedzieć, dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe.

Targi Promo Show 2024.

Targi Promo Show 2024.

Kolejne targi w tym roku odbyły się w naszym rodzimym mieście w Warszawie, na ul. Prądzyńskiego. Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show 2024 zostały zorganizowane w dniach 14-15 lutego 2024 r. Było to wydarzenie pełne inspiracji, innowacji i intensywnych spotkań biznesowych.

Targi przerosły nasze oczekiwania – a wynikało to głównie z zaangażowania fantastycznych wystawców oraz wsparcia niemal 9000 odwiedzających z ponad 30 krajów. To niezwykle pozytywny krok naprzód dla branży reklamowej i druku.

Jako firma, mieliśmy przyjemność być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, prezentując nasze najnowsze osiągnięcia. Nasze stoisko targowe było bardzo chętnie odwiedzane – zarówno przez tych klientów, którzy z nami współpracują od lat, jak i tych, którzy dopiero odkrywają potencjał naszych produktów.

Najważniejszym elementem naszej ekspozycji było zaprezentowanie dwóch nowych modeli długopisów reklamowych: Rayo oraz Palo. Produkty te są owocem naszej twórczej pracy oraz efektem sugestii naszych klientów. Należy zaznaczyć, że powstały one również dzięki otrzymanej dotacji z Unii Europejskiej, co podkreśla naszą zdolność do tworzenia produktów zgodnych z najnowszymi standardami.

Organizacja targów była perfekcyjna – od logistyki po atmosferę. To właśnie dlatego uważamy, że targi Promo Show staja sięjednym z najważniejszych i największych wydarzeń targowych w Europie w branży artykułów reklamowych.

Nie możemy również nie wspomnieć o naszym zespole, który pracował z zaangażowaniem i uśmiechem, aby zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenie podczas targów. Ich wysiłek i determinacja były kluczowe dla sukcesu naszego udziału w Promo Show 2024.

Podsumowując, patrząc na ilość odwiedzających nasze stanowisko, możemy z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas targów Promo Show 2024 w Warszawie, i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję w przyszłym roku.

Targi CTCO Lyon 2024: Sukces powrotu AdPen na francuski Rynek!

Targi CTCO Lyon 2024: Sukces powrotu AdPen na francuski Rynek!

W dniach 6-8 lutego 2024 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prestiżowych targach artykułów reklamowych CTCO w Lyonie (Francja). Nasze stoisko, prezentujące najnowsze modele długopisów reklamowych AdPen, znalazło się pośród około 300 wystawców z różnych krajów. Należy podkreślić, że Polacy byli drugą co do wielkości reprezentowaną narodowością na targach, zaraz po gospodarzach z Francji, z ponad dwudziestoma stanowiskami prezentacyjnymi. Cieszymy się, że byliśmy wśród nich.

AdPen na PSI 2024: Nowości, Sukcesy i Nowe Perspektywy!

AdPen na PSI 2024: Nowości, Sukcesy i Nowe Perspektywy!

Z przyjemnością dzielimy się z Wami relacją z udziału AdPen w międzynarodowych targach PSI w Dusseldorfie, które odbyły się w dniach 9-11 stycznia 2024 roku. PSI to największa organizacja zrzeszająca europejskich dostawców i dystrybutorów artykułów reklamowych, a targi tej organizacji należą do największych na świecie. W tym roku zgromadziły ponad 550 wystawców, w tym 65 z Polski.

AdPen z Dofinansowaniem EU: Innowacyjne Rozwiązania dla Przyszłości!

AdPen z Dofinansowaniem EU: Innowacyjne Rozwiązania dla Przyszłości!

Cieszymy się ogromnie, informując Was, że AdPen zdobył dofinansowanie ze środków unijnych, umożliwiając rozwój innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie produkcji długopisów reklamowych. To ogromny krok w naszej podróży ku ekologicznym i efektywnym rozwiązaniom.

Jakie gadżety reklamowe dla klientów?

Jakie gadżety reklamowe dla klientów?

Szczególną popularnością cieszą się długopisy i ołówki z nadrukiem. Na osobne wyróżnienie zasługują też długopisy ekologiczne, które polecane są przedsiębiorstwom skierowanym na zrównoważony i zgodny z naturą rozwój. Niezależnie od wyboru, każdy z tych przyborów piśmienniczych jest ekonomicznym, skutecznym i praktycznym elementem promocji marki. Zawsze chętnie biorą je klienci podczas różnych eventów, co tylko pogłębia możliwość ozdobienia tych akcesoriów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapoznaj się z naszym artykułem!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?

Eko promocja – czyli długopisy papierowe z logo

Eko promocja – czyli długopisy papierowe z logo

Każda firma działająca na rynku, niezależnie od tego, czy jest nowym podmiotem, czy funkcjonuje już od dłuższego czasu, stara się budować swój pozytywny wizerunek. Ma to na celu oczywiście przyciągnięcie do siebie nowego klienta, który zdecyduje się na wybór właśnie naszego produktu lub usługi.

Długopisy z nadrukiem – tani i sprawdzony sposób reklamy

Długopisy z nadrukiem – tani i sprawdzony sposób reklamy

Dobre rozreklamowanie firmy nie jest łatwym zadaniem. Bardzo często, aby wypromować naszą działalność, potrzebne są duże nakłady finansowe. Istnieją jednak tanie i sprawdzone sposoby na rozreklamowanie firmy w przystępny sposób. Długopisy towarzyszą każdemu człowiekowi na co dzień i nie zapowiada się, aby te narzędzia zostały wyparte przez cyfryzację. Dlatego właśnie z myślą o reklamowaniu firmy warto rozważyć zakup dedykowanych długopisów z nadrukiem. Ta tania forma reklamy od lat sprawdza się i przynosi bardzo dobre efekty. Każdy przecież lubi użyteczne gadżety reklamowe. Nic nie sprawdzi się chyba jednak lepiej niż dobrze zaprojektowany długopis reklamowy. 

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Długopisy reklamowe mogą prezentować się w zupełnie inny sposób w zależności do tego, jaki wybierze się rodzaj zdobień. Każda metoda dekoracji jest inna i daje odmienne wyniki, dzięki czemu może się ona sprawdzić przy konkretnym projekcie, a przy kolejnych już nie. Warto wiedzieć, czym różnią się one od siebie, by zdecydować się na takie zdobienie, które będzie idealne dla danej marki.

Reklama, która działa – co musi zawierać?

Reklama, która działa – co musi zawierać?

Klienci mają skomplikowane relacje z kampaniami marketingowymi. Z jednej strony popularność oprogramowania do blokowania reklam w internecie świadczy o rosnącej do nich niechęci, z drugiej badania pokazują, że ponad 90% klientów zatrzymuje darmowe produkty promocyjne. Oznacza to, że ludzie nie negują reklamy samej w sobie, a jedynie chcą, by była ona inna. Na co więc należy zwrócić uwagę?

Rebranding a gadżety promocyjne

Rebranding a gadżety promocyjne

Istnieje wiele powodów, dla których firma może zdecydować się na rebranding. Niekiedy związane jest to z sytuacją na rynku, kolejnym razem dotyczy fuzji lub zmiany branży. Zmodyfikowanie swojego wizerunku niejednokrotnie niesie ze sobą znaczne korzyści biznesowe, jednak trzeba pamiętać o tym, by zadbać o każdy szczegół – nawet o to, jak prezentują się długopisy promocyjne.

Najlepsze materiały reklamowe dla salonu kosmetycznego

Najlepsze materiały reklamowe dla salonu kosmetycznego

Każdy biznes potrzebuje dobrej strategii marketingowej, a salony kosmetyczne niczym się w tej kwestii nie różnią. Bez względu na preferowany rodzaj reklamy, zawsze powinno się rozważyć wręczanie upominków promocyjnych dla klientów. Jest to świetny sposób na okazanie wdzięczności, budowanie więzi i zdobywanie nowych odbiorców. Czy długopisy rz logo firmy też się sprawdzą?

Minimalizm czy przepych – co sprawdza się w przypadku produktów promocyjnych?

Minimalizm czy przepych – co sprawdza się w przypadku produktów promocyjnych?

Mniej znaczy więcej? A może duży, kolorowy i zjawiskowy produkt promocyjny to jedyny sposób na wyróżnienie się, bycie widocznym i zapadanie w pamięć? Oba końce skali –  minimalizm i przepych – mają swoje zalety i wady. I tak jak prosty projekt może wyglądać świetnie na gadżetach, takich jak długopisy reklamowe, to nie jest powiedziane, że ten przesycony treściami również nie prezentowałby się dobrze. Co więc wybrać i czym się kierować?

Dlaczego warto sprawić, aby klienci polubili Twoją firmę?

Dlaczego warto sprawić, aby klienci polubili Twoją firmę?

Jeszcze nie tak dawno powiedzenie „klient nasz pan” było na ustach wielu przedsiębiorców. Aktualnie podejście do konsumentów bardzo się zmieniło, ponieważ traktuje się ich jak przyjaciół, a nie władców. Uzyskanie sympatii klientów czy to przez miłą obsługę, czy rozdawanie darmowych materiałów promocyjnych, takich jak markowe długopisy reklamowe, niesie ze sobą ogromne korzyści dla biznesu. Dlaczego?

Dobra reklama nie musi kosztować milionów – tani marketing

Dobra reklama nie musi kosztować milionów – tani marketing

Gdy mowa o najlepszych i najskuteczniejszych kampaniach promocyjnych, większość osób od razu wyobraża sobie ogromne kwoty, który były wydane na reklamy w telewizji, radiu i internecie. Jednak aktualnie konsumenci mają przesyt takich treści i doceniają inne strategie marketingowe. Jedną z nich jest wręczanie klientom darmowych gadżetów, takich jak długopisy z nadrukiem – dzięki temu można zyskać więcej, płacąc mniej. 

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Handlowcy z Exito Group wraz z innymi markami należącymi do inicjatywy skupiającej firmy działające w branży reklamowej wyruszyli w podróż po Europie. To były 3 szalone dni, podczas których odwiedzaliśmy Litwę, Łotwę i Estonię. Zapraszamy na relację z naszego Baltic Road Show!


EXPO XXI za nami! Jak było na FestiwalMarketingu.pl 2019 w Warszawie?

EXPO XXI za nami! Jak było na FestiwalMarketingu.pl 2019 w Warszawie?

Festiwal Marketingu 2019 prawdziwe święto branży reklamowej! Tym razem spotkaliśmy się już 11 raz. EXPO XXI to impreza, na której oczywiście nie mogło zabraknąć gadżetów reklamowych. W tym roku otworzyliśmy wspólne stoisko inicjatywy Pozytywnie Promocyjni! Zapraszamy na krótką relację i zobaczenia zdjęć w naszej galerii.


Długopisy na zamówienie – jak zaprojektować własny długopis z nadrukiem?

Długopisy na zamówienie – jak zaprojektować własny długopis z nadrukiem?

Gadżety reklamowe na zamówienie dają szerokie pole działania w kwestii zaprojektowania własnego długopisu.Możemy wybierać spośród wielu modeli akcesoriów piśmienniczych. Sam nadruk także może być wykonany w różnych technologiach i kolorach.

Prawidłowe segregowanie. Gdzie wyrzucać długopisy?

Prawidłowe segregowanie. Gdzie wyrzucać długopisy?

Choć segregacja odpadów dla większości z nas jest rzeczą oczywistą, bywa, że zastanawiamy się nad niektórymi przedmiotami. Gdzie zamieścić zużyty korpus długopisu? Gdzie wyrzucić wkład do długopisu? Które z tych elementów podlegają recyclingowi? 

Dowiedz się, czy nadruki na plastiku są naprawdę trwałe

Dowiedz się, czy nadruki na plastiku są naprawdę trwałe

Jak oni to zrobili, czyli znakowanie gadżetów reklamowych od kuchni

Na co dzień robiąc mnóstwo różnych rzeczy, w pracy, w domu, na zakupach, w szkole czy w kinie, z reguły nie zastanawiamy się nad tym, jak co działa. Nie myślimy o tym, dlaczego niebo jest niebieskie, czy skąd wzięły się kwiatki na sukience, z czego zbudowana jest tablica szkolna czy jak pachnie papier. Czasami jednak sytuacja zmusza nas, do zapoznania się z pewnymi mechanizmami działania, po to, abyśmy mogli wykonywać swoją pracę lepiej, abyśmy mogli bardziej świadomie żyć. Kiedy więc szef, przełożony albo wewnętrzny prezes każe Ci zamówić reklamowe długopisy z logo Twojej firmy, warto na chwilę skłonić się nad tym, jak to jest zrobione, aby móc podjąć świadomą i najlepszą dla siebie decyzję.

Najlepsze akcesoria reklamowe dla Twojej firmy. Jak je wybrać, czym się kierować, w co warto zainwestować?

Najlepsze akcesoria reklamowe dla Twojej firmy. Jak je wybrać, czym się kierować, w co warto zainwestować?

Jak mówi znane powiedzenie „reklama dźwignią handlu”, w zależności od branży, skali przedsiębiorstwa oraz profilu firmy, potrzebny jest inny rodzaj „dźwigni”. Bez względu na to, w jaki sposób reklamujemy swoją firmę, czy jest to reklama telewizyjna, reklama w Internecie, e-mail marketing, czy tradycyjna reklama na bilbordach, musimy zadbać również o marketing wewnątrz firmy, oraz budowanie jednolitego wizerunku. Jednym z ważniejszych narzędzi, jakie służą jednocześnie do budowania wizerunku, promocji firmy, a także budowania relacji z kontrahentami są gadżety reklamowe. Różnego rodzaju akcesoria reklamowe dla firm używane zarówno do poprawy wizerunku pracowników firmy – pracownicy wyposażeni w narzędzia sygnowane firmowym logo, sprawiają wrażenie bardziej profesjonalnych, jak również do ulepszania relacji z klientami – gadżety reklamowe, rozdawane przy okazji targów branżowych, wpływają na pozytywne postrzeganie firmy, a także na zapamiętywanie jej. Planując zakup materiałów reklamowych, nie musimy od razu zamawiać wszystkich dostępnych na rynku. Wybór akcesoriów reklamowych dla firmy powinien być poprzedzony dokładną analizą celów marketingowych, ponieważ gadżety reklamowe powinny być częścią całej strategii marketingowej firmy.

Nadruki na długopisach – tania i skuteczna personalizacja Twojego gadżetu

Nadruki na długopisach – tania i skuteczna personalizacja Twojego gadżetu

Długopisy z nadrukiem wydają się jednym z najstarszych i jednocześnie najskuteczniejszych i nieśmiertelnych gadżetów reklamowych. Mimo upływu lat, mimo postępu technologicznego i komputeryzacji wielu procesów, dobry, niezawodny długopis wciąż jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura, firmy czy gabinetu prezesa. Długopisy mają w sobie coś szlachetnego, są niezwykle praktyczne i poręczne, dlatego właśnie wybór długopisu z nadrukiem na firmowy gadżet reklamowy praktycznie zawsze będzie trafnym wyborem. Długopisu używa się niemal w każdej branży, jest to funkcjonalne i niewielkie narzędzie piśmiennicze, które jest skutecznym nośnikiem reklamy.

Gadżety biurowe – standardowe i nietypowe przedmioty

Gadżety biurowe – standardowe i nietypowe przedmioty

Gadżety biurowe kupujemy bardzo często jako prezenty dla najbliższych i dla naszych pracowników. W obu przypadkach możemy postawić na rzeczy dobrze nam znane lub spróbować czegoś nowego, nietypowego. Co najczęściej pojawia się wśród gadżetów standardowych? Jakie są bardziej nietypowe gadżety do biura? Oto krótki przegląd.

Długopis z logo firmy – ambasador Twojej marki

Długopis z logo firmy – ambasador Twojej marki

Logotyp jest tym, co określa i wyróżnia każdą firmę, instytucję, inicjatywę czy produkt. W jednym znaku zamykamy wiele informacji. To on sprawia, że jesteśmy kojarzeni i rozpoznawani. Dlatego właśnie długopis z logiem firmy powinniśmy potraktować jako ważnego ambasadora naszej marki.

Reklama na długopisach – 3 kroki do stworzenia efektywnego narzędzia reklamowego

Reklama na długopisach – 3 kroki do stworzenia efektywnego narzędzia reklamowego

Długopisy reklamowe to jedno z ulubionych narzędzi reklamowych. Używają ich zarówno wielkie marki i firmy, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Są niezastąpione w bezpośredniej komunikacji marketingowej – w B2C i B2B. Długopisy personalizowane logotypem, hasłem, firmowymi kolorami służą jako gadżety informacyjne i wizerunkowe.

Co umieszczać na długopisach reklamowych?

Co umieszczać na długopisach reklamowych?

Zainwestowanie w długopisy reklamowe to jedna z najlepszych decyzji, jakie może podjąć każda firma chcąca zwiększyć swój zasięg marketingowy. W przeciwieństwie do innych form promocji, przybory do pisania są narzędziami, z których potencjalni klienci mogą korzystać na co dzień, a tym samym ciągle mają styczność z informacjami zawartymi na tych przedmiotach. I tu pojawia się pytanie – co nanieść na długopisy reklamowe, by wpływać na odbiorców?

Wydarzenia, na których można wręczać długopisy reklamowe

Wydarzenia, na których można wręczać długopisy reklamowe

Marketing występuje w wielu formach, a jednym z najbardziej skutecznych jest kontakt osobisty. To zaskakujące, jak wiele można uzyskać dzięki prostym zabiegom, takim jak rozmowa z klientami, uściśnięcie ich dłoni, podziękowanie za zaufanie. Wręczanie drobnych upominków potęguje pozytywny odbiór firmy i sprawia, że ludzie zapamiętują ją na dłużej.  

Upominki dla pracowników – co wybrać?

Upominki dla pracowników – co wybrać?

Kluczem do sukcesu w wielu zawodach może być posiadanie odpowiedniego narzędzia na wyciągnięcie ręki. Długopisy reklamowe, choć wydają się skierowane głównie do klientów lub kontrahentów, są także świetnym upominkiem dla pracowników. Jest to praktyczny gadżet, a jeśli zostanie odpowiednio spersonalizowany, może być uroczym prezentem. Dlaczego spersonalizowany długopis sprawdza się w tym zadaniu?

Strategia marketingowa z wykorzystaniem długopisów reklamowych

Strategia marketingowa z wykorzystaniem długopisów reklamowych

Opracowanie skutecznych strategii marketingowych dla biznesu nigdy nie jest łatwe. Wraz z nową erą internetu i marketingu cyfrowego niektórzy ludzie zapominają o sprawdzonych i świetnie działających rozwiązaniach. Istnieje wiele skutecznych form promowania, które są nie tylko tanie, ale również niebywale skuteczne. Długopisy reklamowe to idealne narzędzie do rozpowszechniania informacji o firmie. Dlaczego warto wziąć je pod uwagę opracowując strategie marketingowe?

Najlepsze modele długopisów reklamowych

Najlepsze modele długopisów reklamowych

Długopisy reklamowe występują w niezliczonej ilości wariantów. Dotyczy to zarówno ich kształtu, jak i koloru, wykonania lub zastosowania. Decydując się na wykorzystanie tych upominków korporacyjnych w swojej kampanii marketingowej, łatwo jest zagubić się w ogromnej bazie produktów. Warto więc przyjrzeć się modelom, które zasługują na szczególne uznanie.

Jak stworzyć wyróżniające się długopisy reklamowe?

Jak stworzyć wyróżniające się długopisy reklamowe?

Długopisy z nadrukiem są w stanie pomóc w budowaniu marki i przyciąganiu nowych klientów. Jednak z tego rozwiązania korzysta wiele firm i dlatego tak ważne jest, aby wyróżnić swoje produkty na tle innych. Dzięki temu nie tylko spełni się marketingową funkcję, jaką dają długopisy reklamowe, ale pozwoli także na wyodrębnienie i rozwój swojego przedsiębiorstwa. Oto trzy sposoby na zaprojektowanie unikatowych gadżetów.

Długopisy reklamowe – plastikowe czy metalowe?

Długopisy reklamowe – plastikowe czy metalowe?

Długopisy są użytecznym i opłacalnym sposobem promowania firmy, organizacji lub wydarzenia. W przeciwieństwie do innych produktów promocyjnych korzysta się z codziennie, a często nawet przekazuje z rąk do rąk. Decydując się jednak na długopisy reklamowe warto zastanowić się nad tym, które z nich będą najbardziej pasować do danego przedsiębiorstwa. Kiedy więc lepiej jest wybrać plastikowe, a kiedy metalowe modele?

Dlaczego spersonalizowane prezenty mają największą moc? Długopisy reklamowe AdPen

Dlaczego spersonalizowane prezenty mają największą moc? Długopisy reklamowe AdPen

Personalizacja jest obecna już wszędzie. Dotyczy ona rekomendacji na platformach z filmami, proponowanej muzyki w popularnych odtwarzaczach i na dobre zagościła się już w branży marketingowej. Długopisy reklamowe, które są nie tylko dopasowane do konkretnego przedsiębiorstwa, ale również do obdarowywanych osób, stanowią idealny upominek korporacyjny. Dlaczego tak się dzieje?