Długopisy reklamowe Gdańsk

Gadżety reklamowe Gdańsk - AdPen

Nie od dziś wiadomo, że gadżety reklamowe to jedna z najskuteczniejszych form promowania własnej firmy. Ale gdzie kupić wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach? Jeśli poszukujesz długopisów reklamowych w Gdańsku, dobrze trafiłeś. Nasza firma Exito Group (sprzedająca upominki z nadrukiem pod marką AdPen) to przedsiębiorstwo o międzynarodowym zakresie działania, odnoszące sukcesy nie tylko w Polsce, ale również w Szwecji, Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii Włoszech oraz Francji. Funkcjonujemy na rynku od kilkunastu lat i przez cały ten czas udoskonalamy swoje umiejętności oraz wykorzystywane technologie, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Świadczymy swoje usługi szybko i tanio, zachowując przy tym najwyższą jakość produktów. Dzięki temu nasze długopisy reklamowe z nadrukiem są cenione zarówno przez wielkie koncerny, jak i małe, lokalne firmy, a działania marketingowe z ich wykorzystaniem prowadzą do imponujących sukcesów.

Dlaczego warto zdecydować się na gadżety reklamowe?

Według wyników badania PIAP aż 82,93% marketerów wykorzystuje upominki reklamowe do budowania pozytywnego wizerunku swojej marki. Dzieje się tak nie bez powodu: takie gadżety nie kojarzą się z typową reklamą, a co za tym idzie, nie wywołują negatywnych skojarzeń i nie spotykają się z naturalną niechęcią odbiorców. Stanowią dla nich przydatny prezent, który z dużym prawdopodobieństwem będzie wykorzystywany w codziennym życiu. Każdy z nas używa artykułów piśmienniczych: codziennie spisujemy listy zakupów lub zadań do wykonania, sporządzamy notatki i sprawozdania lub podpisujemy się pod rozmaitymi dokumentami. Długopisy reklamowe towarzyszą nam więc w wielu sytuacjach, a my stopniowo przyzwyczajamy się do naniesionego na nie nadruku i zaczynamy budować więź z firmą, którą reprezentują.

Kolorowy nadruk, a może grawer?

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnorodnych produktów, wśród których każdy odbiorca z łatwością znajdzie coś dla siebie. Najtańszą opcją są ołówki drewniane, które wyróżniają się prostotą oraz praktycznością. Do wyboru mamy wersje krótsze i dłuższe, wyposażone w gumkę do ścierania lub jej pozbawione, a także w kolorze naturalnym i barwione na czarno. Dla zwolenników długopisów przygotowaliśmy zaś bardzo bogaty asortyment różnokolorowych produktów z tworzywa sztucznego, które można dowolnie dopasować do identyfikacji wizualnej swojej firmy. Do najpopularniejszych modeli należą El Primero oraz Kalido. Konsumenci z całej Europy cenią je ze względu na wygodę użytkowania, trwałość, możliwość modyfikacji oraz nietuzinkowe wzornictwo. Marki premium często decydują się na metalowe długopisy reklamowe z grawerem, które prezentują się stylowo i elegancko, znakomicie uzupełniając wyposażenie biura. Z kolei miłośnicy ekologii mogą zainteresować się biodegradowalnymi długopisami papierowymi, które pozwalają na promowanie przedsiębiorstwa bez konieczności chodzenia na kompromisy w zakresie odpowiedzialności społecznej i etyki.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.