Długopisy reklamowe Gdańsk

Gadżety reklamowe Gdańsk - AdPen

Nie od dziś wiadomo, że gadżety reklamowe to jedna z najskuteczniejszych form promowania własnej firmy. Ale gdzie kupić wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach? Jeśli poszukujesz długopisów reklamowych w Gdańsku, dobrze trafiłeś. Nasza firma Exito Group (sprzedająca upominki z nadrukiem pod marką AdPen) to przedsiębiorstwo o międzynarodowym zakresie działania, odnoszące sukcesy nie tylko w Polsce, ale również w Szwecji, Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii Włoszech oraz Francji. Funkcjonujemy na rynku od kilkunastu lat i przez cały ten czas udoskonalamy swoje umiejętności oraz wykorzystywane technologie, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Świadczymy swoje usługi szybko i tanio, zachowując przy tym najwyższą jakość produktów. Dzięki temu nasze długopisy reklamowe z nadrukiem są cenione zarówno przez wielkie koncerny, jak i małe, lokalne firmy, a działania marketingowe z ich wykorzystaniem prowadzą do imponujących sukcesów.

Dlaczego warto zdecydować się na gadżety reklamowe?

Według wyników badania PIAP aż 82,93% marketerów wykorzystuje upominki reklamowe do budowania pozytywnego wizerunku swojej marki. Dzieje się tak nie bez powodu: takie gadżety nie kojarzą się z typową reklamą, a co za tym idzie, nie wywołują negatywnych skojarzeń i nie spotykają się z naturalną niechęcią odbiorców. Stanowią dla nich przydatny prezent, który z dużym prawdopodobieństwem będzie wykorzystywany w codziennym życiu. Każdy z nas używa artykułów piśmienniczych: codziennie spisujemy listy zakupów lub zadań do wykonania, sporządzamy notatki i sprawozdania lub podpisujemy się pod rozmaitymi dokumentami. Długopisy reklamowe towarzyszą nam więc w wielu sytuacjach, a my stopniowo przyzwyczajamy się do naniesionego na nie nadruku i zaczynamy budować więź z firmą, którą reprezentują.

Kolorowy nadruk, a może grawer?

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnorodnych produktów, wśród których każdy odbiorca z łatwością znajdzie coś dla siebie. Najtańszą opcją są ołówki drewniane, które wyróżniają się prostotą oraz praktycznością. Do wyboru mamy wersje krótsze i dłuższe, wyposażone w gumkę do ścierania lub jej pozbawione, a także w kolorze naturalnym i barwione na czarno. Dla zwolenników długopisów przygotowaliśmy zaś bardzo bogaty asortyment różnokolorowych produktów z tworzywa sztucznego, które można dowolnie dopasować do identyfikacji wizualnej swojej firmy. Do najpopularniejszych modeli należą El Primero oraz Kalido. Konsumenci z całej Europy cenią je ze względu na wygodę użytkowania, trwałość, możliwość modyfikacji oraz nietuzinkowe wzornictwo. Marki premium często decydują się na metalowe długopisy reklamowe z grawerem, które prezentują się stylowo i elegancko, znakomicie uzupełniając wyposażenie biura. Z kolei miłośnicy ekologii mogą zainteresować się biodegradowalnymi długopisami papierowymi, które pozwalają na promowanie przedsiębiorstwa bez konieczności chodzenia na kompromisy w zakresie odpowiedzialności społecznej i etyki.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.