Długopisy reklamowe Gdańsk

Gadżety reklamowe Gdańsk - AdPen

Nie od dziś wiadomo, że gadżety reklamowe to jedna z najskuteczniejszych form promowania własnej firmy. Ale gdzie kupić wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach? Jeśli poszukujesz długopisów reklamowych w Gdańsku, dobrze trafiłeś. Nasza firma Exito Group (sprzedająca upominki z nadrukiem pod marką AdPen) to przedsiębiorstwo o międzynarodowym zakresie działania, odnoszące sukcesy nie tylko w Polsce, ale również w Szwecji, Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii Włoszech oraz Francji. Funkcjonujemy na rynku od kilkunastu lat i przez cały ten czas udoskonalamy swoje umiejętności oraz wykorzystywane technologie, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Świadczymy swoje usługi szybko i tanio, zachowując przy tym najwyższą jakość produktów. Dzięki temu nasze długopisy reklamowe z nadrukiem są cenione zarówno przez wielkie koncerny, jak i małe, lokalne firmy, a działania marketingowe z ich wykorzystaniem prowadzą do imponujących sukcesów.

Dlaczego warto zdecydować się na gadżety reklamowe?

Według wyników badania PIAP aż 82,93% marketerów wykorzystuje upominki reklamowe do budowania pozytywnego wizerunku swojej marki. Dzieje się tak nie bez powodu: takie gadżety nie kojarzą się z typową reklamą, a co za tym idzie, nie wywołują negatywnych skojarzeń i nie spotykają się z naturalną niechęcią odbiorców. Stanowią dla nich przydatny prezent, który z dużym prawdopodobieństwem będzie wykorzystywany w codziennym życiu. Każdy z nas używa artykułów piśmienniczych: codziennie spisujemy listy zakupów lub zadań do wykonania, sporządzamy notatki i sprawozdania lub podpisujemy się pod rozmaitymi dokumentami. Długopisy reklamowe towarzyszą nam więc w wielu sytuacjach, a my stopniowo przyzwyczajamy się do naniesionego na nie nadruku i zaczynamy budować więź z firmą, którą reprezentują.

Kolorowy nadruk, a może grawer?

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnorodnych produktów, wśród których każdy odbiorca z łatwością znajdzie coś dla siebie. Najtańszą opcją są ołówki drewniane, które wyróżniają się prostotą oraz praktycznością. Do wyboru mamy wersje krótsze i dłuższe, wyposażone w gumkę do ścierania lub jej pozbawione, a także w kolorze naturalnym i barwione na czarno. Dla zwolenników długopisów przygotowaliśmy zaś bardzo bogaty asortyment różnokolorowych produktów z tworzywa sztucznego, które można dowolnie dopasować do identyfikacji wizualnej swojej firmy. Do najpopularniejszych modeli należą El Primero oraz Kalido. Konsumenci z całej Europy cenią je ze względu na wygodę użytkowania, trwałość, możliwość modyfikacji oraz nietuzinkowe wzornictwo. Marki premium często decydują się na metalowe długopisy reklamowe z grawerem, które prezentują się stylowo i elegancko, znakomicie uzupełniając wyposażenie biura. Z kolei miłośnicy ekologii mogą zainteresować się biodegradowalnymi długopisami papierowymi, które pozwalają na promowanie przedsiębiorstwa bez konieczności chodzenia na kompromisy w zakresie odpowiedzialności społecznej i etyki.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?