Długopisy metalowe z grawerem

Showing all 6 results

Reklamowe długopisy metalowe

Często wśród gadżetów reklamowych szukamy rzeczy, które wyróżniają się elegancją i trwałością. Chcemy, żeby były nieco inne niż standardowe długopisy wykonane z plastiku. Ma to szczególnie duże znaczenie, jeśli podarunkiem chcemy docenić osobę, która go dostaje. Albo sami – jako firma czy marka – wyżej się pozycjonujemy. Do takich celów przeznaczone są reklamowe długopisy z grawerem.

Długopis z grawerem – kiedy najlepiej się sprawdzi?

Wybierając gadżety promujące, powinniśmy pamiętać o całościowym wrażeniu, jakie wywierają. Grawer, jako technika nanoszenia wzorów, kojarzony jest z czymś bardziej wysublimowanym. Zatem sam długopis z grawerem jest uznawany za rzecz bardziej wartościową.

Wiele zależy od tego jak pozycjonujemy własną markę, a tym samym naszych klientów. Długopis z grawerem na pewno będzie przekazywał takie wartości i cechy jak: elegancja, trwałość, solidność, klasa, wysoka jakość. Znacznie łatwiej sprawić, że klient, otrzymując taki gadżet reklamowy, poczuje się doceniony, a nawet wyróżniony. Długopisy z grawerem lepiej korespondują np. z segmentem premium niż plastikowe długopisy z nadrukiem, ale możemy sięgnąć też po tradycyjne długopisy reklamowe.

Długopis z wygrawerowanym imieniem – świetny prezent

Nawet niewielkie rzeczy cieszą, jeśli widać, że powstały z myślą o konkretnej osobie. Takim dobrym pomysłem na prezent jest długopis z imieniem wygrawerowanym na jego korpusie. Poza imieniem może pojawić się tam również motto, krótkie życzenia, ozdobny symbol. To na pewno bardzo gustowny prezent, którego można używać na co dzień.

Długopisy metalowe z nadrukiem – zalety

Poza kwestiami związanymi z wizerunkiem warto zwrócić uwagę na inne zalety zastosowania techniki graweru na długopisach. Najlepiej użyć do tego celu długopisów metalowych, które, pod względem wizualnym, wyjątkowo dobrze komponują się z tą techniką zdobienia. Nie tylko estetyka jest tu ważna. Wzory nanoszone przy pomocy graweru laserowego są bardzo trwałe. Ponadto wyróżniają się dużą wiernością oryginałom. Niezwykła precyzja działania wiązki laserowej pozwala na wygrawerowanie nawet bardzo małych elementów. Wysoka estetyka, trwałość i precyzja w odwzorowaniu projektu – czego chcieć więcej od eleganckiego długopisu?