Nadruki na długopisy i ołówki

Nadruki na długopisach, nadruki na ołówkach – twórz narzędzia, które wspierają promocję

Żaden gadżet reklamowy nie spełni swojej funkcji, jeśli nie zostanie spersonalizowany. Dzięki temu może reprezentować samą firmę, w tym produkt, markę, usługę lub przykuwać uwagę odbiorów wyjątkowym hasłem, wzorem. Nadruki na długopisach i na ołówkach to nieodłączna część kreowania narzędzi, które wspierają promocję.

W AdPen łączymy rzeczy z ich przeznaczeniem. Oferujemy mnóstwo przyborów do pisania, które zamieniamy w skuteczne nośniki treści. Znakujemy długopisy i ołówki według powierzonych wzorów i różnorodnych koncepcji estetycznych. Wykorzystujemy techniki zdobienia najlepiej sprawdzające się na powierzchni długopisów i ołówków. Stosujemy tampodruk, sitodruk i grawer laserowy. Niektóre modele długopisów – np. El Primero – możemy również ozdobić naklejkami polimerowymi.

Nadruki na długopisach – różne techniki, różne efekty

Długopisy są tak podobne do siebie i tak różne. Nawet niewielkie zmiany w wielkości i kształcie korpusu wymagają zastosowania innej techniki zadruku. A trzeba wziąć jeszcze pod uwagę materiał, z którego długopis jest wykonany i rodzaj powierzchni – jej ewentualne chropowatości, nierówności. Nie mniej ważny jest oczywiście sam projekt i wybór metody znakowania, która najbardziej mu odpowiada.

W przypadku znakowania długopisów plastikowych, metalowych i papierowych najczęściej stosujemy metody tampodruku i sitodruku. Jeśli wzór ma być wielokolorowy, wybieramy tę pierwszą; stosując sitoduk możemy uzyskać nadruki tylko w jednym kolorze.

Nie mniej ważna jest precyzja nanoszenia wzorów. Sitodruk dobrze się sprawdzi w mało skomplikowanych projektach. Natomiast bardzo dużą precyzję w odwzorowaniu niewielkich elementów osiągnąć można dzięki tampodrukowi. Równie dobre efekty daje użycie grawera laserowego – ale ten jest zarezerwowany dla długopisów metalowych.

Nadruki na ołówkach – sprawdzone sposoby znakowania

Na ołówkach reklamowych dobrze sprawdzają się techniki drukarskie (tampodruk, sitoduk). Drewno jest materiałem łatwo poddającym się znakowaniu. Efekty są więcej niż zadowalające!