Długopisy reklamowe Łódź

Gadżety reklamowe Łódź - AdPen

Dobry gadżet reklamowy dla firmy jest bardzo ważnym elementem promującym i tworzącym jej pozytywny wizerunek. Jednym z najpopularniejszych gadżetów stosowanych przez firmy są długopisy reklamowe z nadrukiem. Są one niedrogie, użyteczne i skuteczne. Długopisy reklamowe z logo firmy mogą być stosowane jako element wyposażenia biura firmowego i pracowników, dzięki czemu będą budowały ich lepszy wizerunek i przywiązanie do firmy. Ponadto, mogą pełnić funkcję upominku dla klientów odwiedzających firmę lub potencjalnych klientów odwiedzających na przykład stoisko firmowe na targach branżowych. Eleganckie długopisy reklamowe z logo to także świetny pomysł na prezent dla ważnych i wyjątkowych kontrahentów. W zależności od potrzeb i strategii marketingowej można wybrać takie długopisy, które najlepiej sprawdzą się w przewidzianej dla nich roli.

Długopisy reklamowe do zadań specjalnych – czyli jak wybrać odpowiedni gadżet reklamowych

Jak już wspomniano, w zależności od tego, jaką funkcję mają pełnić gadżety takie jak długopisy z logo, taki model i rodzaj długopisu wybierzemy. Jeżeli potrzebujemy niedrogiego elementu wyposażenia firmy, najlepiej postawić na ekonomiczne, plastikowe długopisy z nadrukiem. W zależności do profilu firmy możemy wybrać długopisy jednokolorowe, proste, lub długopisy o designerskim, oryginalnym kształcie z wielokolorowym, abstrakcyjnym zadrukiem. Jeżeli będziemy stosować długopis jako upominek dla obecnych lub potencjalnych klientów, dobrze, aby był on czytelny, jak najbardziej uniwersalny oraz oczywiście funkcjonalny. Dobrze, aby znalazło się na nim logo firmowe, jednak nie powinno ono być zbyt dominujące, gdyż może to sprawić, że obdarowany będzie niechętnie używał takiego gadżetu. Kiedy długopis z logo ma stać się gustownym prezentem dla wyjątkowego kontrahenta, warto wybrać model metalowy z eleganckim subtelnym grawerem, który dodatkowo podkreśli nasz stosunek do obdarowanego. Szukając czegoś oryginalnego i niecodziennego, warto pomyśleć o papierowych długopisach, wpisujących się w trendy ekologiczne lub też oryginalnych touch penach dla miłośników nowoczesnych technologii.

Długopisy reklamowe w Łodzi – jak znaleźć dobre gadżety w swoim mieście ?

Firma AdPen to producent oraz dystrybutor długopisów i innych narzędzi piśmienniczych, zaopatrujący firmy nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne rozwiązania i niezwodne produkty owocują rosnącym zaufaniem klientów. Szukając długopisów reklamowych w Łodzi czy też innymi mieście w Polsce warto sprawdzić ofertę firmy AdPen i skontaktować się z naszymi handlowcami oraz doradcami klienta. W zależności od Państwa potrzeb możecie złożyć zamówienie mailowo, osobiście w siedzibie naszej firmy w Warszawie, a także u naszych handlowców, w siedzibie swojej firmy. Oferujemy również znakowanie gadżetów za pomocą kolorowego nadruku lub graweru laserowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo długopisy plastikowe, ekologiczne długopisy papierowe, ołówki drewniane, czy też metalowe długopisy idealne pod grawerowanie. Najszybszym sposobem na znalezienie trwałych i skutecznych długopisów reklamowych w Łodzi jest kontakt z naszą firmą. Nasza obszerna oferta i wieloletnie doświadczenie pozwolą Państwu wybrać gadżety reklamowe, które doskonale poradzą sobie z każdym powierzonym im zadaniem marketingowym.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.