Długopisy reklamowe Łódź

Gadżety reklamowe Łódź - AdPen

Dobry gadżet reklamowy dla firmy jest bardzo ważnym elementem promującym i tworzącym jej pozytywny wizerunek. Jednym z najpopularniejszych gadżetów stosowanych przez firmy są długopisy reklamowe z nadrukiem. Są one niedrogie, użyteczne i skuteczne. Długopisy reklamowe z logo firmy mogą być stosowane jako element wyposażenia biura firmowego i pracowników, dzięki czemu będą budowały ich lepszy wizerunek i przywiązanie do firmy. Ponadto, mogą pełnić funkcję upominku dla klientów odwiedzających firmę lub potencjalnych klientów odwiedzających na przykład stoisko firmowe na targach branżowych. Eleganckie długopisy reklamowe z logo to także świetny pomysł na prezent dla ważnych i wyjątkowych kontrahentów. W zależności od potrzeb i strategii marketingowej można wybrać takie długopisy, które najlepiej sprawdzą się w przewidzianej dla nich roli.

Długopisy reklamowe do zadań specjalnych – czyli jak wybrać odpowiedni gadżet reklamowych

Jak już wspomniano, w zależności od tego, jaką funkcję mają pełnić gadżety takie jak długopisy z logo, taki model i rodzaj długopisu wybierzemy. Jeżeli potrzebujemy niedrogiego elementu wyposażenia firmy, najlepiej postawić na ekonomiczne, plastikowe długopisy z nadrukiem. W zależności do profilu firmy możemy wybrać długopisy jednokolorowe, proste, lub długopisy o designerskim, oryginalnym kształcie z wielokolorowym, abstrakcyjnym zadrukiem. Jeżeli będziemy stosować długopis jako upominek dla obecnych lub potencjalnych klientów, dobrze, aby był on czytelny, jak najbardziej uniwersalny oraz oczywiście funkcjonalny. Dobrze, aby znalazło się na nim logo firmowe, jednak nie powinno ono być zbyt dominujące, gdyż może to sprawić, że obdarowany będzie niechętnie używał takiego gadżetu. Kiedy długopis z logo ma stać się gustownym prezentem dla wyjątkowego kontrahenta, warto wybrać model metalowy z eleganckim subtelnym grawerem, który dodatkowo podkreśli nasz stosunek do obdarowanego. Szukając czegoś oryginalnego i niecodziennego, warto pomyśleć o papierowych długopisach, wpisujących się w trendy ekologiczne lub też oryginalnych touch penach dla miłośników nowoczesnych technologii.

Długopisy reklamowe w Łodzi – jak znaleźć dobre gadżety w swoim mieście ?

Firma AdPen to producent oraz dystrybutor długopisów i innych narzędzi piśmienniczych, zaopatrujący firmy nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne rozwiązania i niezwodne produkty owocują rosnącym zaufaniem klientów. Szukając długopisów reklamowych w Łodzi czy też innymi mieście w Polsce warto sprawdzić ofertę firmy AdPen i skontaktować się z naszymi handlowcami oraz doradcami klienta. W zależności od Państwa potrzeb możecie złożyć zamówienie mailowo, osobiście w siedzibie naszej firmy w Warszawie, a także u naszych handlowców, w siedzibie swojej firmy. Oferujemy również znakowanie gadżetów za pomocą kolorowego nadruku lub graweru laserowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo długopisy plastikowe, ekologiczne długopisy papierowe, ołówki drewniane, czy też metalowe długopisy idealne pod grawerowanie. Najszybszym sposobem na znalezienie trwałych i skutecznych długopisów reklamowych w Łodzi jest kontakt z naszą firmą. Nasza obszerna oferta i wieloletnie doświadczenie pozwolą Państwu wybrać gadżety reklamowe, które doskonale poradzą sobie z każdym powierzonym im zadaniem marketingowym.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?