Długopisy reklamowe Katowice

Długopisy reklamowe Katowice - AdPen

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Katowicach?

Wraz z rozwojem technologii znaczna część działań marketingowych przeniosła się do Internetu. Nie oznacza to jednak, że tradycyjne metody, takie jak gadżety reklamowe stały się bezużyteczne. Wręcz przeciwnie, użytkownicy bardzo cenią sobie praktyczne artykuły promocyjne, takie jak długopisy reklamowe.

Artykuły piśmiennicze z kolorowym nadrukiem z logo firmy lub krótkim, chwytliwym hasłem są w stanie lepiej wzmocnić rozpoznawalność marki niż internetowe spoty reklamowe i inne nachalne środki promocji.

Długopisy reklamowe z nadrukiem to skuteczna promocja

Wśród gadżetów reklamowych największą popularnością cieszą się długopisy plastikowe z nadrukiem lub inną formą kolorowego nadruku. Dlaczego? Są to niewielkie i praktyczne przedmioty, które świetnie sprawdzą się jako upominek dla klientów, partnerów biznesowych czy pracowników firmy. Mimo tego, że znaczna część pracy jest obecnie wykonywana na komputerach, długopisy wciąż są niezbędne w wielu sytuacjach, dlatego wiele osób ma go zawsze pod ręką, w teczce czy torebce. 

Obecność spersonalizowanego nadruku z logo firmy lub hasłem reklamowym przypominają użytkownikowi o marce, ale w subtelny, nienarzucający się sposób. Daje to przewagę tego typu gadżetom nad nachalnymi przekazami reklamowymi, którymi codziennie są atakowani konsumenci. Krótka, zwięzła informacja na długopisie szybciej zapadnie w pamięć niż przekaz spotów reklamowych, które są często po prostu ignorowane przez odbiorcę.

Gdy użytkownik używa długopisu z logo firmy, również osoby w jego otoczeniu mogą je zobaczyć i zapamiętać. Dzięki temu świadomość marki zwiększa się u większej liczby potencjalnych klientów.

Produkty AdPen – jakość i trwałość

Gdzie kupić gadżety reklamowe w Katowicach i innych miastach? Najlepiej jest skorzystać z usług renomowanych, doświadczonych firm. Marka AdPen, będąca częścią międzynarodowej grupy Exito Group, dostarcza spersonalizowane produkty najwyższej jakości, a jej system dystrybucji umożliwia szybką realizację na terenie całego kraju. Z usług firmy korzystają zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje.

W ofercie AdPen znajdują się drewniane ołówki jak i metalowe, plastikowe i ekologiczne papierowe długopisy. Charakteryzują się one nowoczesnym, przyciągającym uwagę designem, trwałością i precyzyjnym zdobieniem. Do znakowania produktów firma wykorzystuje kilka technik: tampodruk sitodruk i grawerowanie laserowe. Wybór odpowiedniej technologii zależy w dużej mierze od materiały, rodzaju powierzchni i poziomu skomplikowania wzoru. Tampodruk i grawer laserowy pozwalają na osiągnięcie maksymalnej precyzji nawet w przypadku odwzorowywania najdrobniejszych elementów.  W przypadku ołówków drewnianych najlepiej sprawdzają się sitodruk i tampodruk.

Doświadczeni konsultanci AdPen są w stanie doradzić klientowi, który nie jest pewien, jaka technika sprawdzi się najlepiej w jego przypadku. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, dzięki czemu efekty w pełni spełniają oczekiwania zamawiającego.