Długopisy reklamowe Katowice

Gadżety reklamowe Katowice - AdPen

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Katowicach?

Wraz z rozwojem technologii znaczna część działań marketingowych przeniosła się do Internetu. Nie oznacza to jednak, że tradycyjne metody, takie jak gadżety reklamowe stały się bezużyteczne. Wręcz przeciwnie, użytkownicy bardzo cenią sobie praktyczne artykuły promocyjne, takie jak długopisy reklamowe.

Artykuły piśmiennicze z kolorowym nadrukiem z logo firmy lub krótkim, chwytliwym hasłem są w stanie lepiej wzmocnić rozpoznawalność marki niż internetowe spoty reklamowe i inne nachalne środki promocji.

Długopisy reklamowe z nadrukiem to skuteczna promocja

Wśród gadżetów reklamowych największą popularnością cieszą się długopisy reklamowe z grawerem lub inną formą kolorowego nadruku. Dlaczego? Są to niewielkie i praktyczne przedmioty, które świetnie sprawdzą się jako upominek dla klientów, partnerów biznesowych czy pracowników firmy. Mimo tego, że znaczna część pracy jest obecnie wykonywana na komputerach, długopisy wciąż są niezbędne w wielu sytuacjach, dlatego wiele osób ma go zawsze pod ręką, w teczce czy torebce. 

Obecność spersonalizowanego nadruku z logo firmy lub hasłem reklamowym przypominają użytkownikowi o marce, ale w subtelny, nienarzucający się sposób. Daje to przewagę tego typu gadżetom nad nachalnymi przekazami reklamowymi, którymi codziennie są atakowani konsumenci. Krótka, zwięzła informacja na długopisie szybciej zapadnie w pamięć niż przekaz spotów reklamowych, które są często po prostu ignorowane przez odbiorcę.

Gdy użytkownik używa długopisu z logo firmy, również osoby w jego otoczeniu mogą je zobaczyć i zapamiętać. Dzięki temu świadomość marki zwiększa się u większej liczby potencjalnych klientów.

Produkty AdPen – jakość i trwałość

Gdzie kupić gadżety reklamowe w Katowicach i innych miastach? Najlepiej jest skorzystać z usług renomowanych, doświadczonych firm. Marka AdPen, będąca częścią międzynarodowej grupy Exito Group, dostarcza spersonalizowane produkty najwyższej jakości, a jej system dystrybucji umożliwia szybką realizację na terenie całego kraju. Z usług firmy korzystają zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje.

W ofercie AdPen znajdują się drewniane ołówki jak i metalowe, plastikowe i ekologiczne papierowe długopisy. Charakteryzują się one nowoczesnym, przyciągającym uwagę designem, trwałością i precyzyjnym zdobieniem. Do znakowania produktów firma wykorzystuje kilka technik: tampodruk sitodruk i grawerowanie laserowe. Wybór odpowiedniej technologii zależy w dużej mierze od materiały, rodzaju powierzchni i poziomu skomplikowania wzoru. Tampodruk i grawer laserowy pozwalają na osiągnięcie maksymalnej precyzji nawet w przypadku odwzorowywania najdrobniejszych elementów.  W przypadku ołówków drewnianych najlepiej sprawdzają się sitodruk i tampodruk.

Doświadczeni konsultanci AdPen są w stanie doradzić klientowi, który nie jest pewien, jaka technika sprawdzi się najlepiej w jego przypadku. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, dzięki czemu efekty w pełni spełniają oczekiwania zamawiającego.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.