Długopisy reklamowe Gdynia

Gadżety reklamowe Gdynia - AdPen

Gdzie można zamówić długopisy reklamowe w Gdynii?

Jak skutecznie zwiększać świadomość marki wśród klientów? Długopisy reklamowe z nadrukiem to efektywne i zarazem tanie narzędzie promocji.
Polacy nie przepadają za reklamami. Według badania CBOS prawie połowa rodaków stwierdziła, że ich nie lubi. Jak więc trafić ze swoim przekazem do odbiorców? Skutecznym rozwiązaniem jest wykorzystanie gadżetów reklamowych.

Dlaczego warto wybrać długopisy reklamowe z nadrukiem?

Artykuły piśmiennicze, w tym długopisy, to estetyczny i praktyczny gadżet, który będzie na co dzień służyć jego użytkownikowi. Dynamiczny rozwój technologii w wielu sytuacjach nie jest w stanie zastąpić tradycyjnych artykułów piśmienniczych. Robienie notatek w pracy czy w szkole, wypełnianie dokumentów na poczcie i w urzędzie to czynności, które wciąż wymagają użycia długopisu.

Umieszczenie na długopisie logo i nazwy firmy lub zwięzłego, chwytliwego hasła reklamowego powoduje zwiększanie się świadomości marki i utrwalanie pozytywnego wizerunku. Krótkie hasło szybciej zapadnie w pamięć niż treść reklamy lub artykułu sponsorowanego. Jeśli długopis ma ciekawy, oryginalny design, przyciągnie on też uwagę innych osób, przez co przekaz reklamowy będzie mieć większy zasięg.

Spersonalizowane długopisy są uniwersalnym gadżetem, z którego mogą korzystać firmy z praktycznie każdej branży. Kolejnym atutem artykułów piśmienniczych jest ich cena. Są one tańsze niż inne popularne akcesoria promocyjne, np. pendive’y czy powerbanki. Dodatkowo metody nadruku wykorzystywane do znakowania długopisów pozwalają na zrealizowanie nawet dużego zlecenia w krótkim czasie. Tampodruk, sitodruk czy grawerowanie laserowe dają jednocześnie trwałe rezultaty, dzięki czemu logotyp jest odporny na uszkodzenia mechaniczne takie jak ścieranie. 

Zaletą długopisów jest też ich różnorodność, dzięki czemu można je dopasować do profilu firmy, jak i klientów. Eleganckie, metalowe długopisy reklamowe z grawerem służą najczęściej jako prezent dla najważniejszych partnerów biznesowych i podkreślają takie cechy jak profesjonalizm i prestiż. Plastikowe długopisy z kolorowym nadrukiem sprawdzą się świetnie jako podarunek dla gości podczas targów i innych masowych imprez. Długopisy papierowe to z kolei idealne rozwiązanie dla firm, które dbają o środowisko i chcą podkreślić swoje proekologiczne podejście.

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Gdynii?

Produkty piśmiennicze warto zamawiać u renomowanych firm, które mogą pochwalić się doświadczeniem w branży. Dzięki temu klient ma pewność, że otrzyma produkty o najwyższym standardzie. Exito Group to przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, którego produkty są dostarczane do ponad 40 krajów. Artykuły piśmiennicze są dostępne pod marką AdPen. Grupa posiada swój park maszynowy wyposażony w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu może szybko reagować na zmieniające się oczekiwania klientów i realizować zamówienia w krótkim czasie, niezależnie od ich wielkości.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?