Długopisy reklamowe Gdynia

Gadżety reklamowe Gdynia - AdPen

Gdzie można zamówić długopisy reklamowe w Gdynii?

Jak skutecznie zwiększać świadomość marki wśród klientów? Długopisy reklamowe z nadrukiem to efektywne i zarazem tanie narzędzie promocji.
Polacy nie przepadają za reklamami. Według badania CBOS prawie połowa rodaków stwierdziła, że ich nie lubi. Jak więc trafić ze swoim przekazem do odbiorców? Skutecznym rozwiązaniem jest wykorzystanie gadżetów reklamowych.

Dlaczego warto wybrać długopisy reklamowe z nadrukiem?

Artykuły piśmiennicze, w tym długopisy, to estetyczny i praktyczny gadżet, który będzie na co dzień służyć jego użytkownikowi. Dynamiczny rozwój technologii w wielu sytuacjach nie jest w stanie zastąpić tradycyjnych artykułów piśmienniczych. Robienie notatek w pracy czy w szkole, wypełnianie dokumentów na poczcie i w urzędzie to czynności, które wciąż wymagają użycia długopisu.

Umieszczenie na długopisie logo i nazwy firmy lub zwięzłego, chwytliwego hasła reklamowego powoduje zwiększanie się świadomości marki i utrwalanie pozytywnego wizerunku. Krótkie hasło szybciej zapadnie w pamięć niż treść reklamy lub artykułu sponsorowanego. Jeśli długopis ma ciekawy, oryginalny design, przyciągnie on też uwagę innych osób, przez co przekaz reklamowy będzie mieć większy zasięg.

Spersonalizowane długopisy są uniwersalnym gadżetem, z którego mogą korzystać firmy z praktycznie każdej branży. Kolejnym atutem artykułów piśmienniczych jest ich cena. Są one tańsze niż inne popularne akcesoria promocyjne, np. pendive’y czy powerbanki. Dodatkowo metody nadruku wykorzystywane do znakowania długopisów pozwalają na zrealizowanie nawet dużego zlecenia w krótkim czasie. Tampodruk, sitodruk czy grawerowanie laserowe dają jednocześnie trwałe rezultaty, dzięki czemu logotyp jest odporny na uszkodzenia mechaniczne takie jak ścieranie. 

Zaletą długopisów jest też ich różnorodność, dzięki czemu można je dopasować do profilu firmy, jak i klientów. Eleganckie, metalowe długopisy reklamowe z grawerem służą najczęściej jako prezent dla najważniejszych partnerów biznesowych i podkreślają takie cechy jak profesjonalizm i prestiż. Plastikowe długopisy z kolorowym nadrukiem sprawdzą się świetnie jako podarunek dla gości podczas targów i innych masowych imprez. Długopisy papierowe to z kolei idealne rozwiązanie dla firm, które dbają o środowisko i chcą podkreślić swoje proekologiczne podejście.

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Gdynii?

Produkty piśmiennicze warto zamawiać u renomowanych firm, które mogą pochwalić się doświadczeniem w branży. Dzięki temu klient ma pewność, że otrzyma produkty o najwyższym standardzie. Exito Group to przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, którego produkty są dostarczane do ponad 40 krajów. Artykuły piśmiennicze są dostępne pod marką AdPen. Grupa posiada swój park maszynowy wyposażony w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu może szybko reagować na zmieniające się oczekiwania klientów i realizować zamówienia w krótkim czasie, niezależnie od ich wielkości.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.