Długopisy reklamowe Białystok

Gadżety reklamowe Białystok - AdPen

Długopisy reklamowe w Białymstoku – gdzie kupić?

Badania Ipsos pokazują, że aż ponad 90% firm w Polsce korzysta z różnego rodzaju gadżetów reklamowych do zwiększania rozpoznawalności swojej marki. Jednym z najchętniej wybieranych produktów są długopisy reklamowe z nadrukiem.

Dlaczego długopisy są tak chętnie wykorzystywane jako gadżety reklamowe? Te artykuły piśmiennicze mają wiele zalet, a wśród najważniejszych można wymienić: użyteczność, trwałość, możliwość umieszczenia na nich logo z nazwą firmy i niski koszt.

Dlaczego gadżety reklamowe są skuteczne?

Dla wielu firm gadżety reklamowe są podstawą działań marketingowych. Ich skuteczność w budowaniu i wzmacnianiu wizerunku marki potwierdzają liczne niezależne badania, np. Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Według raportu artykuły promocyjne wzbudzają zainteresowanie aż 70% konsumentów. Cenią sobie oni zwłaszcza upominki, które są funkcjonalne, trwałe i mają estetyczny wygląd.

Długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem dostarczają wystarczającą ilość informacji, by przyciągnąć uwagę klienta. Z racji ograniczonej powierzchni na artykułach piśmienniczych nie można umieścić zbyt wiele tekstu lub wzorów, jednak jest to zaletą. Obecnie każdy konsument jest codziennie atakowany niezliczoną ilością przekazów marketingowych, których nie jest po prostu w stanie zapamiętać. Krótki, zwięzły przekaz działa więc na korzyść firmy, która chce, by jej marka została w pamięci. 

Mimo rozwoju technologii, powszechności komputerów i tabletów długopisy wciąż są niezastąpione w wielu sytuacjach i większość osób korzysta z nich na co dzień. Artykuły piśmiennicze z logo czy nazwą firmy w nienachalny sposób regularnie przypominają o marce podczas codziennych czynności. Często klient dostał taki długopis reklamowy z grawerem czy drewniany ołówek z nadrukiem w prezencie podczas konferencji, targów, warsztatów czy innej imprezy, dlatego kojarzy mu się z czymś przyjemnym. Gdy więc dana osoba zobaczy produkt z logo firmy wśród innych artykułów, istnieje duża szansa, że zdecyduje się właśnie na niego.

Gadżety reklamowe – korzyści dla firmy

Firma korzystająca z gadżetów reklamowych jest w stanie skuteczniej dotrzeć ze swoim przekazem i wzmocnić pozytywny wizerunek marki niż w przypadku korzystania z tradycyjnych form reklamy. Badania pokazują, że tylko 11% Polaków lubi oglądać spoty reklamowe. Inną zaletą gadżetów reklamowych, na czele z długopisami, jest niski koszt ich wyprodukowania. Tego typu spersonalizowane artykuły promocyjne można zamówić szybko i tanio u jednej z firm specjalizującej się w dostarczaniu gadżetów reklamowych.

Gdzie można zamówić długopisy reklamowe?

Na rynku działa wiele firm dostarczającym klientom gadżety reklamowe. Przy wyborze odpowiedniego dostawcy warto sprawdzić jego doświadczenie, ofertę i zasięg działania. Produkty Exito Group są obecne w ponad 40 krajach i specjalizuje się ona w wysokiej jakości, spersonalizowanych artykułach piśmienniczych, m.in. drewnianych ołówkach, metalowych, plastikowych i papierowych długopisach produkowanych pod marką AdPen.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.