Długopisy reklamowe Białystok

Gadżety reklamowe Białystok - AdPen

Długopisy reklamowe w Białymstoku – gdzie kupić?

Badania Ipsos pokazują, że aż ponad 90% firm w Polsce korzysta z różnego rodzaju gadżetów reklamowych do zwiększania rozpoznawalności swojej marki. Jednym z najchętniej wybieranych produktów są długopisy reklamowe z nadrukiem.

Dlaczego długopisy są tak chętnie wykorzystywane jako gadżety reklamowe? Te artykuły piśmiennicze mają wiele zalet, a wśród najważniejszych można wymienić: użyteczność, trwałość, możliwość umieszczenia na nich logo z nazwą firmy i niski koszt.

Dlaczego gadżety reklamowe są skuteczne?

Dla wielu firm gadżety reklamowe są podstawą działań marketingowych. Ich skuteczność w budowaniu i wzmacnianiu wizerunku marki potwierdzają liczne niezależne badania, np. Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Według raportu artykuły promocyjne wzbudzają zainteresowanie aż 70% konsumentów. Cenią sobie oni zwłaszcza upominki, które są funkcjonalne, trwałe i mają estetyczny wygląd.

Długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem dostarczają wystarczającą ilość informacji, by przyciągnąć uwagę klienta. Z racji ograniczonej powierzchni na artykułach piśmienniczych nie można umieścić zbyt wiele tekstu lub wzorów, jednak jest to zaletą. Obecnie każdy konsument jest codziennie atakowany niezliczoną ilością przekazów marketingowych, których nie jest po prostu w stanie zapamiętać. Krótki, zwięzły przekaz działa więc na korzyść firmy, która chce, by jej marka została w pamięci. 

Mimo rozwoju technologii, powszechności komputerów i tabletów długopisy wciąż są niezastąpione w wielu sytuacjach i większość osób korzysta z nich na co dzień. Artykuły piśmiennicze z logo czy nazwą firmy w nienachalny sposób regularnie przypominają o marce podczas codziennych czynności. Często klient dostał taki długopis reklamowy z grawerem czy drewniany ołówek z nadrukiem w prezencie podczas konferencji, targów, warsztatów czy innej imprezy, dlatego kojarzy mu się z czymś przyjemnym. Gdy więc dana osoba zobaczy produkt z logo firmy wśród innych artykułów, istnieje duża szansa, że zdecyduje się właśnie na niego.

Gadżety reklamowe – korzyści dla firmy

Firma korzystająca z gadżetów reklamowych jest w stanie skuteczniej dotrzeć ze swoim przekazem i wzmocnić pozytywny wizerunek marki niż w przypadku korzystania z tradycyjnych form reklamy. Badania pokazują, że tylko 11% Polaków lubi oglądać spoty reklamowe. Inną zaletą gadżetów reklamowych, na czele z długopisami, jest niski koszt ich wyprodukowania. Tego typu spersonalizowane artykuły promocyjne można zamówić szybko i tanio u jednej z firm specjalizującej się w dostarczaniu gadżetów reklamowych.

Gdzie można zamówić długopisy reklamowe?

Na rynku działa wiele firm dostarczającym klientom gadżety reklamowe. Przy wyborze odpowiedniego dostawcy warto sprawdzić jego doświadczenie, ofertę i zasięg działania. Produkty Exito Group są obecne w ponad 40 krajach i specjalizuje się ona w wysokiej jakości, spersonalizowanych artykułach piśmienniczych, m.in. drewnianych ołówkach, metalowych, plastikowych i papierowych długopisach produkowanych pod marką AdPen.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.