Długopisy reklamowe Bielsko-Biała

Gadżety reklamowe Bielsko-Biała - AdPen

Komu zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej?

Długopisy reklamowe z nadrukiem lub grawerem zaliczają się do najbardziej popularnych i skutecznych gadżetów promocyjnych. Ich użyteczność potwierdzają nie tylko liczne badania czy sondaże, ale także marketerzy i eksperci z całej Polski. Są tanim nośnikiem promocyjnym umożliwiającym kształtowanie relacji, a także zwiększanie świadomości o marce. Komu warto zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej, aby cieszyć się szybką i fachową realizacją bez obaw o niesatysfakcjonującą jakość?

Czy tanie gadżety reklamowe mogą być skuteczne?

Badanie przeprowadzone przez Advertising Specialty Institute potwierdza, że mimo upływu lat i nieustannych zmian w trendach marketingowych długopisy reklamowe wciąż cieszą się największą popularnością. Raport potwierdza, że aż 89% ankietowanych ma co najmniej jeden taki produkt i z niego korzysta.

Sondaż uwzględnił również powody, które w głównej mierze zachęcają do regularnego użytkowania gadżetu promocyjnego. W przypadku długopisów reklamowych z nadrukiem aż 69% respondentów wskazało na jakość, 41% na użyteczność, a jedynie 16% na atrakcyjność. Wynik potwierdza zatem, że obdarowywani doceniają przede wszystkim praktyczność podarunku, a nie jego niepowtarzalność czy unikalny wygląd.

Asortyment pełen długopisów reklamowych z grawerem lub nadrukiem

Firma Adpen zajmuje się produkcją promocyjnych artykułów piśmienniczych od wielu lat. Sondowanie potrzeb klientów i odpowiadanie na nie pozwala jej na nieustanny rozwój oraz urozmaicanie asortymentu. Aktualnie oferta uwzględnia kilkadziesiąt modeli długopisów reklamowych z metalu, plastiku czy papieru, na których następnie umieszcza się grawer lub nadruk. Poszczególne modele odznaczają się atrakcyjnym designem i występują w szerokim spektrum wariantów kolorystycznych. Warto również zlecić tej firmie również produkcję promocyjnych ołówków drewnianych Mając pewność, że realizacja zamówienia będzie szybka, ceny korzystne, a jakość wyrobów nienaganna, nie należy wahać się zbyt długo przed skontaktowaniem z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Firma AdPen – fachowe doradztwo i szybka realizacja zamówienia

Produkcja długopisów reklamowych w Bielsku-Białej to zadanie dla AdPen. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się ze szczegółową ofertą, a także aktualnymi promocjami. Przedsiębiorstwo chętnie dzieli się także wiedzą i bogatym doświadczeniem, publikując materiały o gadżetach reklamowych na firmowym blogu.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.