Długopisy reklamowe Bielsko-Biała

Gadżety reklamowe Bielsko-Biała - AdPen

Komu zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej?

Długopisy reklamowe z nadrukiem lub grawerem zaliczają się do najbardziej popularnych i skutecznych gadżetów promocyjnych. Ich użyteczność potwierdzają nie tylko liczne badania czy sondaże, ale także marketerzy i eksperci z całej Polski. Są tanim nośnikiem promocyjnym umożliwiającym kształtowanie relacji, a także zwiększanie świadomości o marce. Komu warto zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej, aby cieszyć się szybką i fachową realizacją bez obaw o niesatysfakcjonującą jakość?

Czy tanie gadżety reklamowe mogą być skuteczne?

Badanie przeprowadzone przez Advertising Specialty Institute potwierdza, że mimo upływu lat i nieustannych zmian w trendach marketingowych długopisy reklamowe wciąż cieszą się największą popularnością. Raport potwierdza, że aż 89% ankietowanych ma co najmniej jeden taki produkt i z niego korzysta.

Sondaż uwzględnił również powody, które w głównej mierze zachęcają do regularnego użytkowania gadżetu promocyjnego. W przypadku długopisów reklamowych z nadrukiem aż 69% respondentów wskazało na jakość, 41% na użyteczność, a jedynie 16% na atrakcyjność. Wynik potwierdza zatem, że obdarowywani doceniają przede wszystkim praktyczność podarunku, a nie jego niepowtarzalność czy unikalny wygląd.

Asortyment pełen długopisów reklamowych z grawerem lub nadrukiem

Firma Adpen zajmuje się produkcją promocyjnych artykułów piśmienniczych od wielu lat. Sondowanie potrzeb klientów i odpowiadanie na nie pozwala jej na nieustanny rozwój oraz urozmaicanie asortymentu. Aktualnie oferta uwzględnia kilkadziesiąt modeli długopisów reklamowych z metalu, plastiku czy papieru, na których następnie umieszcza się grawer lub nadruk. Poszczególne modele odznaczają się atrakcyjnym designem i występują w szerokim spektrum wariantów kolorystycznych. Warto również zlecić tej firmie również produkcję promocyjnych ołówków drewnianych Mając pewność, że realizacja zamówienia będzie szybka, ceny korzystne, a jakość wyrobów nienaganna, nie należy wahać się zbyt długo przed skontaktowaniem z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Firma AdPen – fachowe doradztwo i szybka realizacja zamówienia

Produkcja długopisów reklamowych w Bielsku-Białej to zadanie dla AdPen. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się ze szczegółową ofertą, a także aktualnymi promocjami. Przedsiębiorstwo chętnie dzieli się także wiedzą i bogatym doświadczeniem, publikując materiały o gadżetach reklamowych na firmowym blogu.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.