Długopisy reklamowe Bielsko-Biała

Gadżety reklamowe Bielsko-Biała - AdPen

Komu zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej?

Długopisy reklamowe z nadrukiem lub grawerem zaliczają się do najbardziej popularnych i skutecznych gadżetów promocyjnych. Ich użyteczność potwierdzają nie tylko liczne badania czy sondaże, ale także marketerzy i eksperci z całej Polski. Są tanim nośnikiem promocyjnym umożliwiającym kształtowanie relacji, a także zwiększanie świadomości o marce. Komu warto zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej, aby cieszyć się szybką i fachową realizacją bez obaw o niesatysfakcjonującą jakość?

Czy tanie gadżety reklamowe mogą być skuteczne?

Badanie przeprowadzone przez Advertising Specialty Institute potwierdza, że mimo upływu lat i nieustannych zmian w trendach marketingowych długopisy reklamowe wciąż cieszą się największą popularnością. Raport potwierdza, że aż 89% ankietowanych ma co najmniej jeden taki produkt i z niego korzysta.

Sondaż uwzględnił również powody, które w głównej mierze zachęcają do regularnego użytkowania gadżetu promocyjnego. W przypadku długopisów reklamowych z nadrukiem aż 69% respondentów wskazało na jakość, 41% na użyteczność, a jedynie 16% na atrakcyjność. Wynik potwierdza zatem, że obdarowywani doceniają przede wszystkim praktyczność podarunku, a nie jego niepowtarzalność czy unikalny wygląd.

Asortyment pełen długopisów reklamowych z grawerem lub nadrukiem

Firma Adpen zajmuje się produkcją promocyjnych artykułów piśmienniczych od wielu lat. Sondowanie potrzeb klientów i odpowiadanie na nie pozwala jej na nieustanny rozwój oraz urozmaicanie asortymentu. Aktualnie oferta uwzględnia kilkadziesiąt modeli długopisów reklamowych z metalu, plastiku czy papieru, na których następnie umieszcza się grawer lub nadruk. Poszczególne modele odznaczają się atrakcyjnym designem i występują w szerokim spektrum wariantów kolorystycznych. Warto również zlecić tej firmie również produkcję promocyjnych ołówków drewnianych Mając pewność, że realizacja zamówienia będzie szybka, ceny korzystne, a jakość wyrobów nienaganna, nie należy wahać się zbyt długo przed skontaktowaniem z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Firma AdPen – fachowe doradztwo i szybka realizacja zamówienia

Produkcja długopisów reklamowych w Bielsku-Białej to zadanie dla AdPen. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się ze szczegółową ofertą, a także aktualnymi promocjami. Przedsiębiorstwo chętnie dzieli się także wiedzą i bogatym doświadczeniem, publikując materiały o gadżetach reklamowych na firmowym blogu.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?