Długopisy reklamowe Bielsko-Biała

Komu zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej?

Długopisy reklamowe z nadrukiem lub grawerem zaliczają się do najbardziej popularnych i skutecznych gadżetów promocyjnych. Ich użyteczność potwierdzają nie tylko liczne badania czy sondaże, ale także marketerzy i eksperci z całej Polski. Są tanim nośnikiem promocyjnym umożliwiającym kształtowanie relacji, a także zwiększanie świadomości o marce. Komu warto zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej, aby cieszyć się szybką i fachową realizacją bez obaw o niesatysfakcjonującą jakość?

Czy tanie gadżety reklamowe mogą być skuteczne?

Badanie przeprowadzone przez Advertising Specialty Institute potwierdza, że mimo upływu lat i nieustannych zmian w trendach marketingowych długopisy reklamowe wciąż cieszą się największą popularnością. Raport potwierdza, że aż 89% ankietowanych ma co najmniej jeden taki produkt i z niego korzysta.

Sondaż uwzględnił również powody, które w głównej mierze zachęcają do regularnego użytkowania gadżetu promocyjnego. W przypadku długopisów reklamowych z nadrukiem aż 69% respondentów wskazało na jakość, 41% na użyteczność, a jedynie 16% na atrakcyjność. Wynik potwierdza zatem, że obdarowywani doceniają przede wszystkim praktyczność podarunku, a nie jego niepowtarzalność czy unikalny wygląd.

Asortyment pełen długopisów reklamowych z grawerem lub nadrukiem

Firma Adpen zajmuje się produkcją promocyjnych artykułów piśmienniczych od wielu lat. Sondowanie potrzeb klientów i odpowiadanie na nie pozwala jej na nieustanny rozwój oraz urozmaicanie asortymentu. Aktualnie oferta uwzględnia kilkadziesiąt modeli długopisów reklamowych z metalu, plastiku czy papieru, na których następnie umieszcza się grawer lub nadruk. Poszczególne modele odznaczają się atrakcyjnym designem i występują w szerokim spektrum wariantów kolorystycznych. Warto również zlecić tej firmie również produkcję promocyjnych ołówków drewnianych Mając pewność, że realizacja zamówienia będzie szybka, ceny korzystne, a jakość wyrobów nienaganna, nie należy wahać się zbyt długo przed skontaktowaniem z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Firma AdPen – fachowe doradztwo i szybka realizacja zamówienia

Produkcja długopisów reklamowych w Bielsku-Białej to zadanie dla AdPen. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się ze szczegółową ofertą, a także aktualnymi promocjami. Przedsiębiorstwo chętnie dzieli się także wiedzą i bogatym doświadczeniem, publikując materiały o gadżetach reklamowych na firmowym blogu.

Ostatnie artykuły

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Handlowcy z Exito Group wraz z innymi markami należącymi do inicjatywy skupiającej firmy działające w branży reklamowej wyruszyli w podróż po Europie. To były 3 szalone dni, podczas których odwiedzaliśmy Litwę, Łotwę i Estonię. Zapraszamy na relację z naszego Baltic Road Show!


Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Długopisy reklamowe mogą prezentować się w zupełnie inny sposób w zależności do tego, jaki wybierze się rodzaj zdobień. Każda metoda dekoracji jest inna i daje odmienne wyniki, dzięki czemu może się ona sprawdzić przy konkretnym projekcie, a przy kolejnych już nie. Warto wiedzieć, czym różnią się one od siebie, by zdecydować się na takie zdobienie, które będzie idealne dla danej marki.