Długopisy reklamowe Bielsko-Biała

Gadżety reklamowe Bielsko-Biała - AdPen

Komu zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej?

Długopisy reklamowe z nadrukiem lub grawerem zaliczają się do najbardziej popularnych i skutecznych gadżetów promocyjnych. Ich użyteczność potwierdzają nie tylko liczne badania czy sondaże, ale także marketerzy i eksperci z całej Polski. Są tanim nośnikiem promocyjnym umożliwiającym kształtowanie relacji, a także zwiększanie świadomości o marce. Komu warto zlecić produkcję długopisów reklamowych w Bielsku-Białej, aby cieszyć się szybką i fachową realizacją bez obaw o niesatysfakcjonującą jakość?

Czy tanie gadżety reklamowe mogą być skuteczne?

Badanie przeprowadzone przez Advertising Specialty Institute potwierdza, że mimo upływu lat i nieustannych zmian w trendach marketingowych długopisy reklamowe wciąż cieszą się największą popularnością. Raport potwierdza, że aż 89% ankietowanych ma co najmniej jeden taki produkt i z niego korzysta.

Sondaż uwzględnił również powody, które w głównej mierze zachęcają do regularnego użytkowania gadżetu promocyjnego. W przypadku długopisów metalowych aż 69% respondentów wskazało na jakość, 41% na użyteczność, a jedynie 16% na atrakcyjność. Wynik potwierdza zatem, że obdarowywani doceniają przede wszystkim praktyczność podarunku, a nie jego niepowtarzalność czy unikalny wygląd.

Asortyment pełen długopisów reklamowych z grawerem lub nadrukiem

Firma Adpen zajmuje się produkcją promocyjnych artykułów piśmienniczych od wielu lat. Sondowanie potrzeb klientów i odpowiadanie na nie pozwala jej na nieustanny rozwój oraz urozmaicanie asortymentu. Aktualnie oferta uwzględnia kilkadziesiąt modeli długopisów reklamowych z metalu, plastiku czy papieru, na których następnie umieszcza się grawer lub nadruk. Poszczególne modele odznaczają się atrakcyjnym designem i występują w szerokim spektrum wariantów kolorystycznych. Warto również zlecić tej firmie również produkcję promocyjnych ołówków drewnianych Mając pewność, że realizacja zamówienia będzie szybka, ceny korzystne, a jakość wyrobów nienaganna, nie należy wahać się zbyt długo przed skontaktowaniem z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Firma AdPen – fachowe doradztwo i szybka realizacja zamówienia

Produkcja długopisów reklamowych w Bielsku-Białej to zadanie dla AdPen. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się ze szczegółową ofertą, a także aktualnymi promocjami. Przedsiębiorstwo chętnie dzieli się także wiedzą i bogatym doświadczeniem, publikując materiały o gadżetach reklamowych na firmowym blogu.