Długopisy reklamowe Rybnik

Jaką rolę pełnią długopisy reklamowe?

Wręczanie upominków Klientom jest formą wdzięczności i uznania, a zarazem skutecznym sposobem na budowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy. Gadżety, jakie można w tym celu wykorzystać to m.in. długopisy reklamowe. Taka forma podziękowania to dobry sposób na odejście od reklamy masowej, która trafia do anonimowych odbiorców i skupienie się na tych wartościowych, którzy dokonali już u nas zakupu. Długopisy reklamowe z nadrukiem, nazwą lub logo naszej firmy to produkt, który umożliwia budowanie jej rozpoznawalności. Każda osoba, która używa go na co dzień utrwala sobie w świadomości istnienie danej marki. Dzięki temu coraz więcej firm stosuje taką formę promocji.

Dlaczego warto postawić na takie gadżety

Stosowanie długopisów reklamowych z grawerem ma wiele więcej korzyści. Podstawowe z nich to kształtowanie wizerunku i rozpoznawalność marki, jednak plusów jest wiele więcej:

  1. Skrócenie dystansu –  tak niewielki upominek może przynieść nam duże korzyści. Dzięki temu zyskujemy sympatię Klienta, co pomoże nam np. w umówieniu kolejnego spotkania.
  2. Oszczędność czasu – dzięki gadżetom reklamowym możliwe jest szybsze nawiązanie wartościowej relacji z klientem, co wpłynie na efektywność naszej pracy.
  3. Dowartościowanie Klienta –  wręczając Klientowi taki upominek sprawiamy, że czuje się on ważny i wyjątkowy.
  4. Pozytywne skojarzenia – nasz produkt będzie wywoływał u odbiorcy pozytywne emocje, dlatego jest wielce prawdopodobne, że Klient do nas wróci.
  5. Reklama nie tylko dla Klienta – długopisy reklamowe mogą być zauważone również przez osoby trzecie. Dzięki temu coraz więcej osób dowie się o istnieniu naszej marki.
  6. Przynależność pracowników – gadżety reklamowe przekazane dla własnych pracowników wzbudzą w nich poczucie przynależności do firmy. Zintegrowany zespół to podstawa skutecznej pracy.

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Rybniku?

Długopisy reklamowe w Rybniku może szybko i tanio wykonać firma AdPen. To jeden z największych dystrybutorów gadżetów reklamowych w Polsce i Europie. W ofercie znajduje się szeroka gama ołówków drewnianych oraz długopisów papierowych, plastikowych i metalowych. Dzięki temu każdy z Klientów może wybrać coś dla siebie. Wystarczy wejść na stronę założyć konto firmowe, za pomocą którego można złożyć zamówienie, wybrać model i rodzaj znakowania. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów warto zadzwonić do firmy i poprosić o poradę. Doradcy pomogą w wyborze najlepszego gadżetu reklamowego dla Twojej firmy.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?