Długopisy reklamowe Rybnik

Jaką rolę pełnią długopisy reklamowe?

Wręczanie upominków Klientom jest formą wdzięczności i uznania, a zarazem skutecznym sposobem na budowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy. Gadżety, jakie można w tym celu wykorzystać to m.in. długopisy reklamowe. Taka forma podziękowania to dobry sposób na odejście od reklamy masowej, która trafia do anonimowych odbiorców i skupienie się na tych wartościowych, którzy dokonali już u nas zakupu. Długopisy reklamowe z nadrukiem, nazwą lub logo naszej firmy to produkt, który umożliwia budowanie jej rozpoznawalności. Każda osoba, która używa go na co dzień utrwala sobie w świadomości istnienie danej marki. Dzięki temu coraz więcej firm stosuje taką formę promocji.

Dlaczego warto postawić na takie gadżety

Stosowanie długopisów reklamowych z grawerem ma wiele więcej korzyści. Podstawowe z nich to kształtowanie wizerunku i rozpoznawalność marki, jednak plusów jest wiele więcej:

 1. Skrócenie dystansu –  tak niewielki upominek może przynieść nam duże korzyści. Dzięki temu zyskujemy sympatię Klienta, co pomoże nam np. w umówieniu kolejnego spotkania.
 2. Oszczędność czasu – dzięki gadżetom reklamowym możliwe jest szybsze nawiązanie wartościowej relacji z klientem, co wpłynie na efektywność naszej pracy.
 3. Dowartościowanie Klienta –  wręczając Klientowi taki upominek sprawiamy, że czuje się on ważny i wyjątkowy.
 4. Pozytywne skojarzenia – nasz produkt będzie wywoływał u odbiorcy pozytywne emocje, dlatego jest wielce prawdopodobne, że Klient do nas wróci.
 5. Reklama nie tylko dla Klienta – długopisy reklamowe mogą być zauważone również przez osoby trzecie. Dzięki temu coraz więcej osób dowie się o istnieniu naszej marki.
 6. Przynależność pracowników – gadżety reklamowe przekazane dla własnych pracowników wzbudzą w nich poczucie przynależności do firmy. Zintegrowany zespół to podstawa skutecznej pracy.

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Rybniku?

Długopisy reklamowe w Rybniku może szybko i tanio wykonać firma AdPen. To jeden z największych dystrybutorów gadżetów reklamowych w Polsce i Europie. W ofercie znajduje się szeroka gama ołówków drewnianych oraz długopisów papierowych, plastikowych i metalowych. Dzięki temu każdy z Klientów może wybrać coś dla siebie. Wystarczy wejść na stronę założyć konto firmowe, za pomocą którego można złożyć zamówienie, wybrać model i rodzaj znakowania. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów warto zadzwonić do firmy i poprosić o poradę. Doradcy pomogą w wyborze najlepszego gadżetu reklamowego dla Twojej firmy.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

 • plastik,
 • guma,
 • szkło,
 • ceramika,
 • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.