Długopisy reklamowe Częstochowa

Gadżety reklamowe Częstochowa - AdPen

Długopisy reklamowe w Częstochowie – dlaczego warto w nie zainwestować?

Dlaczego korzystanie z artykułów promocyjnych się opłaca? W jaki sposób można wykorzystać gadżety reklamowe, w tym długopisy, do zwiększenia rozpoznawalności marki?

Długopisy reklamowe to tanie, ale skuteczne narzędzie promocji. Z tego typu gadżetów korzystają firmy z przeróżnych branż. Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu długopisów promocyjnych?

Zalety długopisów z nadrukiem

Gadżety promocyjne, w tym długopisy, to forma drobnego upominku od firmy. Otrzymanie tego typu prezentu od firmy wzbudza pozytywne emocje u konsumentów. Dodatkowo, klienci doceniają przedsiębiorstwa, które o nich dbają, więc obdarowanie ich spersonalizowanym długopisem z pewnością wzbudzi w nich sympatię do firmy.

Każdy z nas codziennie spotyka się z wieloma przekazami reklamowymi w różnych formach. Taki natłok informacji sprawia, że tradycyjne reklamy są nieskuteczne, ponieważ większość odbiorców po prostu je szybko zapomina. Wiele osób świadomie unika też oglądania reklam, przełączając w przerwie kanał telewizyjny na inny lub blokując w przeglądarce internetowej wyskakiwanie przekazów reklamowych. Badania CBOS pokazały, że niemal połowa Polaków nie lubi reklam. Jak więc trafić ze swoim przekazem do odbiorców? Gadżety reklamowe to jedno ze skutecznych rozwiązań. Użytkownicy chętnie korzystają z ładnie wyglądających i jednocześnie praktycznych artykułów promocyjnych. Nadruki na gadżetach reklamowych przyciągają uwagę i sprawiają, że osoba szybciej zapamięta nazwę i logo firmy. Gdy więc spotka się w przyszłości z produktem lub usługą oferowaną przez przedsiębiorstwo istnienie większa szansa, że zdecyduje się na ofertę proponowaną przez firmę, której nazwę już zna i ma z nią przyjemne skojarzenia.

Niezaprzeczalną zaletą długopisów czy ołówków reklamowych jest ich cena – są one tańsze niż inne popularne gadżety, np. pendive’y. Najtańszą opcją są długopisy plastikowe, które można wykorzystać podczas dużych wydarzeń takich jak targi promocyjne. Dzięki stosunkowo niskiej cenie z artykułów piśmienniczych w swoich działaniach marketingowych mogą korzystać też niewielkie firmy z małym budżetem.

Szerokie zastosowanie długopisów z nadrukiem

Długopisy z grawerem czy nadrukiem mogą być wręczane odbiorcom przy wielu okazjach. Sprawdzą się one jako upominek wręczany gościom podczas branżowych targów, na konferencjach czy podczas dni otwartych. Artykuły piśmiennicze z logotypem firmy mogą również posłużyć jako nagroda w konkursie. Każdy lubi wygrywać, dlatego nawet niewielki upominek będzie cieszyć konsumentów. Dzięki organizowaniu konkursów można też wzbudzić większe zainteresowanie marką dzięki przemyślanym działaniom na różnych kanałach, np. w social media.

Bardziej ekskluzywne upominki, np. metalowe długopisy z grawerem, mogą z kolei posłużyć jako idealny prezent dla ważnych klientów i partnerów biznesowych. Luksusowe długopisy świadczą o prestiżu i profesjonalizmie. Można je wręczać np. z okazji urodzin, imienin czy ważnej daty dotyczącej działalności firmy.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.