O nas

Exito Group: polski producent długopisów i ołówków reklamowych

Według badania Ipsos już ponad 90% polskich firm wykorzystuje różnego rodzaju upominki w procesie budowania i wzmacniania wizerunku swoich marek. Gadżety reklamowe to nadal podstawa skutecznej promocji biznesu. Wybór takich produktów jest ogromny, jednak niezmiennie największym zainteresowaniem firm cieszą się drobne artykuły piśmiennicze – na czele z długopisami reklamowymi.

Exito Group dostarcza przedsiębiorcom długopisy reklamowe, które są efektownym, praktycznym i bardzo pożądanym upominkiem w każdej branży. Zapraszamy do bliższego poznania naszej firmy i przekonania się, że jesteśmy Partnerem, z którym warto podjąć współpracę.

Dostarczamy długopisy reklamowe na rynki całego świata

Exito Group jest firmą o międzynarodowym zasięgu. Ponad 75% naszej produkcji trafia na rynki zagraniczne. Od początku działalności, czyli od roku 2005, pozyskaliśmy ponad 8000 klientów z całego świata. Eksportujemy długopisy reklamowe do takich krajów, jak Niemcy, Austria, Włochy, Wielka Brytania, Francja czy Szwecja.

Produkty Exito Group cieszą się uznaniem odbiorców w ponad 40 krajach. To doskonale odzwierciedla skalę naszego sukcesu. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji jednego ze światowych liderów sektora producentów długopisów reklamowych i innych gadżetów piśmienniczych.

Oferta dopasowana do potrzeb klienta B2B

Specjalizujemy się w obsłudze sektora biznesowego. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do agencji reklamowych i eventowych, które poszukują wysokiej jakości gadżetów dla swoich klientów. Dostarczamy długopisy reklamowe na potrzeby drukarni, hoteli, centrów konferencyjnych, korporacji, spółek, ale też małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Produkty piśmiennicze oferujemy pod marką AdPen, która szybko stała się synonimem bardzo wysokiej jakości dostępnej w atrakcyjnej cenie. W 2015 roku uruchomiliśmy produkcję naszego flagowego modelu długopisu reklamowego, El Primero. Jest to jeden z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych i wizerunkowych w Polsce, cieszący się dużą popularnością także na rynkach zagranicznych.

Inwestycja we własny, nowoczesny park maszynowy umożliwiła nam błyskawiczne reagowanie na zmieniające się oczekiwania klientów. Jesteśmy także bardzo elastyczni pod względem zarówno terminu realizacji zamówienia, jak i jego wielkości.

Jakość długopisów reklamowych to dla nas priorytet

Doskonale wiemy, że wszelkie gadżety reklamowe, w tym akcesoria piśmiennicze, to kluczowe narzędzia promocji wizerunku biznesu. Nasi klienci muszą mieć pewność, że wybierając długopisy i ołówki AdPen, osiągną zamierzony cel, jakim jest zrobienie dobrego wrażenia na kontrahentach i zwiększenie świadomości marki. Dlatego nie pozwalamy sobie na bylejakość.

Nasze długopisy reklamowe wyróżniają się ciekawym designem, bardzo dobrym wykonaniem oraz doskonałym zdobieniem. Wykorzystujemy do tego różne techniki, w tym sitodruk, tampodruk, nadruk UV full color czy grawerowanie laserowe. Dzięki temu możemy zagwarantować nie tylko wierne odwzorowanie elementów identyfikacji wizualnej marki, ale także ich znakomitą trwałość.

Nie stoimy w miejscu

Branża reklamowa ma to do siebie, że stale pojawiają się w niej nowe trendy. Exito Group nie tylko za nimi podąża, ale też je kreuje. Inwestujemy w nasz zespół, który aktualnie liczy ponad 40 osób. Pracownikom zapewniamy szkolenia oraz dostęp do najnowszych technologii. Wszystko po to, aby zawsze być o krok przed konkurencją i móc zaoferować klientom produkty bardzo wysokiej jakości, dostępne w korzystnej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do bezpośredniego kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.