Długopisy reklamowe Zabrze

Gadżety reklamowe Zabrze - AdPen

Długopisy reklamowe w Zabrzu – wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji

Żyjemy w czasach, kiedy bodźce reklamowe uderzają w konsumentów ze wszystkich stron. Wiele firm stara się promować, gdzie tylko się da, co niejednokrotnie przynosi efekt odwrotny od zamierzonego. Wybierając formę reklamy, warto zdecydować się na produkcję gadżetów, których skuteczność potwierdzają badania. Czy naprawdę zakup długopisów reklamowych w Zabrzu pozwala wyróżnić się na tle konkurencji?

Długopisy reklamowe – wybór małych i średnich przedsiębiorstw

Wśród gadżetów dla klientów czy też uczestników konferencji przodują artykuły piśmiennicze takie jak ołówki lub długopisy reklamowe. Popularność tych akcesoriów można oczywiście łatwo uzasadnić. Są one jednocześnie wyjątkowo tanie i maksymalnie efektywne. Wyniki badania Ipsos przeprowadzonego na zlecenie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych mówią o tym, że skuteczny gadżet reklamowy musi być przede wszystkim przydatny dla obdarowanego. Dokładając do tego staranność wykonania i nienaganną estetykę, otrzymujemy produkt, który zapada w pamięci i wzbudza pozytywne emocje. Długopisy reklamowe z nadrukiem lub ołówki drewniane firmy AdPen doskonale wpisują się w te założenia.

Wspomniane badania wskazują również popularność upominków promocyjnych wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Firmy z tego sektora mają ograniczony budżet, ale dostrzegają ogromny potencjał reklamowy niewielkich gadżetów. Chętnie je wybierają, konstruując strategię marketingową. Skala wykorzystywania długopisów z grawerem stanowi potwierdzenie ich użyteczności w komunikacji.

Gadżety reklamowe – ponadczasowa forma promocji

Rozwój marketingu internetowego sprawił, że wiele firm decyduje się wyłącznie na działania promocyjne w sieci. Jednak nawet dynamiczne zmiany na rynku reklamowym nie wpłynęły na spadek zainteresowania tradycyjnymi upominkami. Ich użyteczność się nie dezaktualizuje, co wyróżnia je na tle innych rozwiązań.

Według raportu z badań CBOS, 38% ankietowanych wyłącza telewizor lub przełącza na inny kanał, gdy pojawiają się reklamy, 39% nigdy nie zwraca uwagi na reklamy umieszczone na stronach internetowych, a 71% uważa, że są uciążliwe i utrudniają korzystanie z sieci. Polacy nie lubią nachalnej promocji, nie przynoszącej im żadnych korzyści. Długopisy z kolorowym nadrukiem stanowią produkt, który niesie świadomość o marce w dyskretny sposób, oferując wartość dodaną. Ciężko przy tym odmówić im praktyczności. Pomagają jednocześnie budować relacje z kontrahentami, zaspokajać ich potrzeby, a także wzbudzają pozytywne emocje.

Odpowiadając na pytanie, gdzie kupić długopisy reklamowe w Zabrzu, warto wspomnieć o firmie AdPen. Wieloletnie doświadczenie w produkcji gadżetów promocyjnych zaprowadziło nas na szczyt. Oferujemy swoim klientom (w szczególności B2B) szybką realizację zamówienia, a także konkurencyjne ceny. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, umieszczając na firmowym blogu wiele artykułów, których tematyka dotyczy długopisów reklamowych oraz innych gałęzi marketingu.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?