Długopisy reklamowe Zabrze

Gadżety reklamowe Zabrze - AdPen

Długopisy reklamowe w Zabrzu – wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji

Żyjemy w czasach, kiedy bodźce reklamowe uderzają w konsumentów ze wszystkich stron. Wiele firm stara się promować, gdzie tylko się da, co niejednokrotnie przynosi efekt odwrotny od zamierzonego. Wybierając formę reklamy, warto zdecydować się na produkcję gadżetów, których skuteczność potwierdzają badania. Czy naprawdę zakup długopisów reklamowych w Zabrzu pozwala wyróżnić się na tle konkurencji?

Długopisy reklamowe – wybór małych i średnich przedsiębiorstw

Wśród gadżetów dla klientów czy też uczestników konferencji przodują artykuły piśmiennicze takie jak ołówki lub długopisy reklamowe. Popularność tych akcesoriów można oczywiście łatwo uzasadnić. Są one jednocześnie wyjątkowo tanie i maksymalnie efektywne. Wyniki badania Ipsos przeprowadzonego na zlecenie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych mówią o tym, że skuteczny gadżet reklamowy musi być przede wszystkim przydatny dla obdarowanego. Dokładając do tego staranność wykonania i nienaganną estetykę, otrzymujemy produkt, który zapada w pamięci i wzbudza pozytywne emocje. Długopisy reklamowe z nadrukiem lub ołówki drewniane firmy AdPen doskonale wpisują się w te założenia.

Wspomniane badania wskazują również popularność upominków promocyjnych wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Firmy z tego sektora mają ograniczony budżet, ale dostrzegają ogromny potencjał reklamowy niewielkich gadżetów. Chętnie je wybierają, konstruując strategię marketingową. Skala wykorzystywania długopisów z grawerem stanowi potwierdzenie ich użyteczności w komunikacji.

Gadżety reklamowe – ponadczasowa forma promocji

Rozwój marketingu internetowego sprawił, że wiele firm decyduje się wyłącznie na działania promocyjne w sieci. Jednak nawet dynamiczne zmiany na rynku reklamowym nie wpłynęły na spadek zainteresowania tradycyjnymi upominkami. Ich użyteczność się nie dezaktualizuje, co wyróżnia je na tle innych rozwiązań.

Według raportu z badań CBOS, 38% ankietowanych wyłącza telewizor lub przełącza na inny kanał, gdy pojawiają się reklamy, 39% nigdy nie zwraca uwagi na reklamy umieszczone na stronach internetowych, a 71% uważa, że są uciążliwe i utrudniają korzystanie z sieci. Polacy nie lubią nachalnej promocji, nie przynoszącej im żadnych korzyści. Długopisy z kolorowym nadrukiem stanowią produkt, który niesie świadomość o marce w dyskretny sposób, oferując wartość dodaną. Ciężko przy tym odmówić im praktyczności. Pomagają jednocześnie budować relacje z kontrahentami, zaspokajać ich potrzeby, a także wzbudzają pozytywne emocje.

Odpowiadając na pytanie, gdzie kupić długopisy reklamowe w Zabrzu, warto wspomnieć o firmie AdPen. Wieloletnie doświadczenie w produkcji gadżetów promocyjnych zaprowadziło nas na szczyt. Oferujemy swoim klientom (w szczególności B2B) szybką realizację zamówienia, a także konkurencyjne ceny. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, umieszczając na firmowym blogu wiele artykułów, których tematyka dotyczy długopisów reklamowych oraz innych gałęzi marketingu.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.