Długopisy reklamowe Toruń

Gadżety reklamowe Toruń - AdPen

Gdzie można zamówić długopisy reklamowe w Toruniu?

Długopisy reklamowe z nadrukiem to jeden z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych, po jaki sięgają zarówno wielkie korporacje, jak i niewielkie, rodzinne firmy. Jakie są zalety korzystania z tego typu artykułów piśmienniczych?

Wśród gadżetów reklamowych od dawna prym wiodą artykuły piśmiennicze na czele z długopisami. Dlaczego tak wiele firm decyduje się na ich wykorzystanie w swojej strategii marketingowej?

Atuty długopisów reklamowych

Jedną z największych zalet długopisów reklamowych jest ich niska cena. Dzięki niskim kosztom produkcji na taki gadżet mogą sobie więc pozwolić nawet małe, rodzinne firmy, które nie mają dużego budżetu przeznaczonego na promocję. Kolejnym atutem jest możliwość szybkiego wyprodukowania nawet dużej ilości spersonalizowanych długopisów, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod nadruku. Długopisy reklamowe można więc uzyskać tanio i szybko.

Artykuły piśmiennicze z nadrukiem są poza tym świetnym nośnikiem reklamy. Nie są one tak nachalne jak tradycyjne reklamy pojawiające się w Internecie i w telewizji. Długopisy promocyjne w subtelny sposób promują firmę, a krótki przekaz reklamowy na nich zawarty ma większe szanse na to, by zapaść w pamięć użytkownika. Długopisy to przedmioty, z których wciąż większość osób korzysta na co dzień – w pracy, szkole czy w domu. Inwestowanie w praktyczne gadżety reklamowe jest lepszym rozwiązaniem niż wydawanie pieniędzy na niefunkcjonalne przedmioty, które szubko znudzą się użytkownikowi i wylądują w koszu na śmieci. Jeśli długopis wyróżnia się dobrą jakością wykonania, konsument będzie korzystać z niego przez długi czas i jednocześnie będzie kojarzyć firmę, od której go dostał z solidnością i profesjonalizmem.

Metody znakowania długopisów reklamowych

Na rynku jest dostepnych wielu producentów długopisów reklamowych, oferujących ich personalizację. Do nanoszenia wzorów na długopisy promocyjne wykorzystuje się kilka technik: tampodruk, sitodruk i grawer laserowy. Tampondruk pozwala na nanoszenie logotypów za pomocą specjalnego, silikonowego stempla nawet na bardzo nieregularne i nierówne powierzchnie. Za pomocą tampondruku można oznakować dużą ilość artykułów w krótkim czasie. Sitodruk z kolei jest wykorzystywany do produkowania gadżetów promocyjnych o jednobarwnym nadruku. Metoda ta wyróżnia się dużą dokładnością i trwałością. Tampondruk i sitodruk są najczęściej wykorzystywane do znakowania długopisów wykonanych z tworzyw sztucznych i drewnianych ołówków.

Jeśli firmie zależy jednak na jak największej precyzji i trwałości, powinna zastanowić się ona nad wykorzystaniem grawerowania laserowego. Nadruk naniesiony przy pomocy tej techniki jest praktycznie nieusuwalny. Dodatkowo długopisy reklamowe z grawerem prezentują się bardzo elegancko. Grawerowanie laserowe stosuje się do znakowania długopisów metalowych. Takie gadżety reklamowe są najczęściej wykorzystywane podczas specjalnych okazji.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.