Długopisy reklamowe Toruń

Długopisy reklamowe Toruń - AdPen

Gdzie można zamówić długopisy reklamowe w Toruniu?

Długopisy reklamowe z nadrukiem to jeden z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych, po jaki sięgają zarówno wielkie korporacje, jak i niewielkie, rodzinne firmy. Jakie są zalety korzystania z tego typu artykułów piśmienniczych?

Wśród gadżetów reklamowych od dawna prym wiodą artykuły piśmiennicze na czele z długopisami. Dlaczego tak wiele firm decyduje się na ich wykorzystanie w swojej strategii marketingowej?

Atuty długopisów reklamowych

Jedną z największych zalet długopisów reklamowych jest ich niska cena. Dzięki niskim kosztom produkcji na taki gadżet mogą sobie więc pozwolić nawet małe, rodzinne firmy, które nie mają dużego budżetu przeznaczonego na promocję. Kolejnym atutem jest możliwość szybkiego wyprodukowania nawet dużej ilości spersonalizowanych długopisów, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod nadruku. Długopisy reklamowe można więc uzyskać tanio i szybko.

Artykuły piśmiennicze z nadrukiem są poza tym świetnym nośnikiem reklamy. Nie są one tak nachalne jak tradycyjne reklamy pojawiające się w Internecie i w telewizji. Długopisy promocyjne w subtelny sposób promują firmę, a krótki przekaz reklamowy na nich zawarty ma większe szanse na to, by zapaść w pamięć użytkownika. Długopisy to przedmioty, z których wciąż większość osób korzysta na co dzień – w pracy, szkole czy w domu. Inwestowanie w praktyczne gadżety reklamowe jest lepszym rozwiązaniem niż wydawanie pieniędzy na niefunkcjonalne przedmioty, które szubko znudzą się użytkownikowi i wylądują w koszu na śmieci. Jeśli długopis wyróżnia się dobrą jakością wykonania, konsument będzie korzystać z niego przez długi czas i jednocześnie będzie kojarzyć firmę, od której go dostał z solidnością i profesjonalizmem.

Metody znakowania długopisów reklamowych

Na rynku jest dostepnych wielu producentów długopisów reklamowych, oferujących ich personalizację. Do nanoszenia wzorów na długopisy promocyjne wykorzystuje się kilka technik: tampodruk, sitodruk i grawer laserowy. Tampondruk pozwala na nanoszenie logotypów za pomocą specjalnego, silikonowego stempla nawet na bardzo nieregularne i nierówne powierzchnie. Za pomocą tampondruku można oznakować dużą ilość artykułów w krótkim czasie. Sitodruk z kolei jest wykorzystywany do produkowania gadżetów promocyjnych o jednobarwnym nadruku. Metoda ta wyróżnia się dużą dokładnością i trwałością. Tampondruk i sitodruk są najczęściej wykorzystywane do znakowania długopisów wykonanych z tworzyw sztucznych i drewnianych ołówków.

Jeśli firmie zależy jednak na jak największej precyzji i trwałości, powinna zastanowić się ona nad wykorzystaniem grawerowania laserowego. Nadruk naniesiony przy pomocy tej techniki jest praktycznie nieusuwalny. Dodatkowo długopisy metalowe z grawerem prezentują się bardzo elegancko. Grawerowanie laserowe stosuje się do znakowania długopisów metalowych. Takie gadżety reklamowe są najczęściej wykorzystywane podczas specjalnych okazji.