Długopisy reklamowe Kielce

Gadżety reklamowe Kielce - AdPen

Długopisy reklamowe w Kielcach – gdzie można je zamówić?

Długopisy to praktyczne i estetyczne gadżety promocyjne, które w skuteczny sposób zwiększają świadomość marki. Jak wybrać dobrego producenta tych artykułów reklamowych?

W każdym większym polskim mieście działa wiele producentów gadżetów reklamowych. Jak wybrać odpowiednią firmę, która będzie prawdziwym partnerem biznesowym? Na co zwrócić uwagę zamawiając długopisy reklamowe?

Jak wybrać producenta gadżetów reklamowych w Kielcach?

W Kielcach i okolicy działa wiele producentów długopisów reklamowych. Jak wybrać odpowiednią firmę, która w jak największym stopniu spełni oczekiwania i wymagania klienta? Po pierwsze, warto zasięgnąć opinii w Internecie. Obecnie coraz więcej użytkowników zostawia komentarze o danym produkcie czy usłudze, dzięki czemu inni internauci mogą dowiedzieć się, na jakim poziomie jest serwis. Internetowe wpisy należy oczywiście traktować z lekkim przymrużeniem oka, jednak pozwalają one zorientować się na rynku i wyeliminować firmy, które mają bardzo dużo negatywnych opinii. Komentarze o konkretnej firmie można znaleźć w mediach społecznościowych czy na specjalnych stronach internetowych, na których internauci oceniają produkty i usługi, z których skorzystali.

Można również popytać się wśród znajomych, którzy korzystali z usług producentów gadżetów reklamowych. Takie osoby najczęściej pracują w działach marketingowych i reklamowych firm, jeśli więc akurat ma się znajomego wykonującego taki zawód, warto poprosić go o poradę.

Dobrym rozwiązaniem jest też samodzielnie zrobienie researchu i bezpośredni kontakt z wybranymi producentami gadżetów reklamowych. Często już po pierwszej rozmowie telefonicznej można się zorientować, czy współpraca z konkretną firmą będzie owocna.

Producent długopisów reklamowych powinien mieć też odpowiednie zaplecze techniczne, które pozwala mu na realizowanie zamówień w ustalonym czasie. Więksi producenci wykorzystują zazwyczaj kilka technologii nadruku, np. sitodruk, tampondruk i grawerowanie laserowe. Dobre firmy mają też w swoim katalogu wiele produktów, dzięki czemu klient może wybrać rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze dobrej firmy?

Firma zajmująca się produkcją artykułów promocyjnych, w tym długopisów, powinna mieć odpowiedniej wielkości zespół specjalistów, którzy są w stanie sprawnie i szybko zrealizować zlecenie klienta. Firmy zamawiające gadżety reklamowe najczęściej nie znają się na technicznych aspektach dotyczących ich produkcji. Firma dostarczająca tego typu akcesoria powinna więc być w stanie odpowiedzieć klientowi na wszystkie nurtujące go pytania. Specjaliści powinni też być w stanie doradzić i dobrać takie rozwiązanie, które w jak największym stopniu będzie spełniać oczekiwania klienta i użytkownika końcowego. Wyznacznikiem świadczącym o tym, że producent poważnie traktuje swoich partnerów jest efektywny kontakt z klientem.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.