Długopisy reklamowe Wrocław

Długopisy reklamowe Wrocław - AdPen

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i zastanawiasz się, gdzie kupić wysokiej jakości gadżety reklamowe – dobrze trafiłeś! Exito Group (oferująca upominki z nadrukiem pod marką AdPen) to firma o międzynarodowym zasięgu, dysponująca bogatym katalogiem produktów marketingowych. Działamy na rynku już od kilkunastu lat, a w tym czasie zdążyliśmy zdobyć zaufanie klientów z wielu różnych krajów, m.in. z Austrii, Niemiec, Szwecji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Jesteśmy dumni z tych sukcesów, jednak nie osiadamy na laurach: nieustannie inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt i ciągłe poszerzanie kwalifikacji swoich pracowników, dzięki czemu nasza oferta wyróżnia się nie tylko konkurencyjnymi cenami, ale również bardzo wysoką jakością.

Długopisy reklamowe z nadrukiem – dlaczego warto?

Promocja firmy stanowi warunek niezbędny do jej sukcesu komercyjnego. Niestety, statystyki są nieubłagane: według wyników badania CBOS aż 86% Polaków nie lubi reklam i reaguje na nie automatyczną niechęcią. Aby dotrzeć do potencjalnych klientów, należy więc stosować jak najsubtelniejsze i najmniej nachalne metody działań marketingowych. Jedną z nich jest wręczanie im gadżetów z logo. Taki upominek sprawia odbiorcy przyjemność, jest użyteczny oraz praktyczny, w związku z czym raczej nie podzieli losu większości ulotek i wizytówek, które lądują w koszu chwilę po otrzymaniu. Dobrej jakości długopisy reklamowe z grawerem lub nadrukiem budują pozytywny wizerunek marki, a także wzbudzają potrzebę zrewanżowania się, np. poprzez skorzystanie z oferty firmy, którą promują.

Szybko i tanio

Ogromną zaletą naszych gadżetów reklamowych jest niski koszt takiej inwestycji – pojedynczy długopis z logo możemy kupić już za 33 grosze, zaś ceny ołówków zaczynają się od zaledwie 14 groszy! Oprócz tego gwarantujemy błyskawiczne tempo realizacji w połączeniu z najwyższą jakością usług. W trosce o potrzeby naszych klientów stosujemy kilka różnych technik nanoszenia grafik, do których należą m.in. sitodruk, tampodruk, full kolor UV czy naklejki polimerowe. Do wyboru są nadruki kolorowe, jednokolorowe oraz grawerowanie, które jest możliwe wyłącznie w przypadku długopisów wykonanych z metalu. Jednak niezależnie od wyboru metody umieszczania grafiki na produktach, możemy być pewni, że będzie ona wyraźna oraz bardzo trwała.

W trosce o ekologię

Mamy świadomość, że większość działań reklamowych generuje sporo nowych odpadów, a co za tym idzie – pozostaje w sprzeczności z potrzebą dbania o środowisko. Dla wszystkich tych klientów, którym kwestie ekologii nie są obojętne, przygotowaliśmy więc coś specjalnego: naturalne ołówki drewniane oraz długopisy papierowe, wykonane z całkowicie biodegradowalnego materiału pochodzącego z recyklingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu promocja własnej działalności łączy się z budowaniem wizerunku firmy wrażliwej, świadomej i odpowiedzialnej oraz pozwala zachować czyste sumienie. Oczywiście, na każdym z wyżej wymienionych produktów można wykonać dowolny nadruk, a całość pozostaje bardzo estetyczna i stylowa.