Długopisy reklamowe Wrocław

Gadżety reklamowe Wrocław - AdPen

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i zastanawiasz się, gdzie kupić wysokiej jakości gadżety reklamowe – dobrze trafiłeś! Exito Group (oferująca upominki z nadrukiem pod marką AdPen) to firma o międzynarodowym zasięgu, dysponująca bogatym katalogiem produktów marketingowych. Działamy na rynku już od kilkunastu lat, a w tym czasie zdążyliśmy zdobyć zaufanie klientów z wielu różnych krajów, m.in. z Austrii, Niemiec, Szwecji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Jesteśmy dumni z tych sukcesów, jednak nie osiadamy na laurach: nieustannie inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt i ciągłe poszerzanie kwalifikacji swoich pracowników, dzięki czemu nasza oferta wyróżnia się nie tylko konkurencyjnymi cenami, ale również bardzo wysoką jakością.

Długopisy reklamowe z nadrukiem – dlaczego warto?

Promocja firmy stanowi warunek niezbędny do jej sukcesu komercyjnego. Niestety, statystyki są nieubłagane: według wyników badania CBOS aż 86% Polaków nie lubi reklam i reaguje na nie automatyczną niechęcią. Aby dotrzeć do potencjalnych klientów, należy więc stosować jak najsubtelniejsze i najmniej nachalne metody działań marketingowych. Jedną z nich jest wręczanie im gadżetów z logo. Taki upominek sprawia odbiorcy przyjemność, jest użyteczny oraz praktyczny, w związku z czym raczej nie podzieli losu większości ulotek i wizytówek, które lądują w koszu chwilę po otrzymaniu. Dobrej jakości długopisy reklamowe z grawerem lub nadrukiem budują pozytywny wizerunek marki, a także wzbudzają potrzebę zrewanżowania się, np. poprzez skorzystanie z oferty firmy, którą promują.

Szybko i tanio

Ogromną zaletą naszych gadżetów reklamowych jest niski koszt takiej inwestycji – pojedynczy długopis z logo możemy kupić już za 33 grosze, zaś ceny ołówków zaczynają się od zaledwie 14 groszy! Oprócz tego gwarantujemy błyskawiczne tempo realizacji w połączeniu z najwyższą jakością usług. W trosce o potrzeby naszych klientów stosujemy kilka różnych technik nanoszenia grafik, do których należą m.in. sitodruk, tampodruk, full kolor UV czy naklejki polimerowe. Do wyboru są nadruki kolorowe, jednokolorowe oraz grawerowanie, które jest możliwe wyłącznie w przypadku długopisów wykonanych z metalu. Jednak niezależnie od wyboru metody umieszczania grafiki na produktach, możemy być pewni, że będzie ona wyraźna oraz bardzo trwała.

W trosce o ekologię

Mamy świadomość, że większość działań reklamowych generuje sporo nowych odpadów, a co za tym idzie – pozostaje w sprzeczności z potrzebą dbania o środowisko. Dla wszystkich tych klientów, którym kwestie ekologii nie są obojętne, przygotowaliśmy więc coś specjalnego: naturalne ołówki drewniane oraz długopisy papierowe, wykonane z całkowicie biodegradowalnego materiału pochodzącego z recyklingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu promocja własnej działalności łączy się z budowaniem wizerunku firmy wrażliwej, świadomej i odpowiedzialnej oraz pozwala zachować czyste sumienie. Oczywiście, na każdym z wyżej wymienionych produktów można wykonać dowolny nadruk, a całość pozostaje bardzo estetyczna i stylowa.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.