Długopisy reklamowe Lublin

Gadżety reklamowe Lublin - AdPen

Gdzie można znaleźć długopisy reklamowe w Lublinie?

Czy warto zainwestować w gadżety reklamowe? Zdecydowanie! Tego typu produkty w subtelny sposób promują i zwiększają rozpoznawalność marki. Najlepiej, jeśli łączą one w sobie estetyczny wygląd i funkcjonalność, dlatego długopisy reklamowe z grawerem są tak chętnie wybierane przez firmy z różnych branż.

Skuteczna promocja firmy nie jest łatwym zadaniem, jednak dzięki wykorzystaniu takich narzędzi jak użyteczne gadżety reklamowe można w znaczy sposób zwiększyć rozpoznawalność marki tanim kosztem.

Spersonalizowane długopisy reklamowe z nadrukiem

Tradycyjne reklamy od dawna się nie sprawdzają i zamiast zachęcić klienta do kupna, mogą go skutecznie zniechęcić do marki. Nikt nie lubi nachalnej promocji, więc telewizyjne lub internetowe spoty reklamowe są często umyślnie ignorowane przez konsumentów. Firmy chcące zdobywać nowych klientów i utrwalać swój wizerunek muszą więc poszukiwać innych sposobów pozwalających na dotarcie ze swoim przekazem do obecnych i potencjalnych klientów. Sprawdzonym rozwiązaniem jest inwestycja w gadżety reklamowe – według badań Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych aż 70% ankietowanych uważa, że gadżety reklamowe wzbudzają zainteresowanie marką.

Długopisy reklamowe to jedne z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych. Czemu zawdzięczają swoją popularność? Wpływa na to m.in. ich funkcjonalność, niska cena produkcji i skuteczna promocja pozwalająca na zwiększenie rozpoznawalności marki. Z tego typu gadżetów korzystają zarówno małe, rodzinne przedsiębiorstwa jak i duże, międzynarodowe korporacje. 

Należy pamiętać, że gadżet reklamowy nie sprawdzi się, jeśli nie będzie stworzony na potrzeby konkretnej firmy. Kolorowy nadruk na długopisie czy drewnianych ołówkach powinien nieustannie przypominać użytkownikowi o marce. Na przedmiotach przeznaczonych do promocji można umieścić nazwę, logo czy krótkie, chwytliwe hasło reklamowe związane z firmą.

Gdzie kupić gadżety reklamowe?

Firmy oferujące gadżety reklamowe powinny tworzyć wysoce spersonalizowane produkty. Dzięki temu otrzyma on produkt na miarę swoich potrzeb, który pozwoli w skutecznej promocji i zwiększy rozpoznawalność marki. AdPen, będąca częścią międzynarodowej grupy Exito Group, specjalizuje się w dostarczaniu artykułów piśmienniczych służących do reklamy danego przedsiębiorstwa. Firma, dzięki bogatemu doświadczeniu, dostarcza produkty o najwyższym standardzie, które wyróżniają się estetycznym wykonaniem i trwałością. 

AdPen oferuje drewniane ołówki i plastikowe, metalowe i papierowe długopisy reklamowe z nadrukiem. Z oferty firmy korzystają firmy z różnych branży, małe i średnie przedsiębiorstwa, duże korporacje, agencje reklamowe i eventowe czy hotele. AdPen do każdego klienta podchodzi w indywidualny sposób, dzięki czemu produkt końcowy jest w stu procentach zgodny z jego oczekiwaniami. Firma do znakowania produktów piśmienniczych wykorzystuje kilka sprawdzonych technologii – sitodruk, grawer laserowy i tampodruk. Pozwalają one na uzyskanie trwałych, estetycznych nadruków.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?