Długopisy reklamowe Lublin

Gadżety reklamowe Lublin - AdPen

Gdzie można znaleźć długopisy reklamowe w Lublinie?

Czy warto zainwestować w gadżety reklamowe? Zdecydowanie! Tego typu produkty w subtelny sposób promują i zwiększają rozpoznawalność marki. Najlepiej, jeśli łączą one w sobie estetyczny wygląd i funkcjonalność, dlatego długopisy reklamowe z grawerem są tak chętnie wybierane przez firmy z różnych branż.

Skuteczna promocja firmy nie jest łatwym zadaniem, jednak dzięki wykorzystaniu takich narzędzi jak użyteczne gadżety reklamowe można w znaczy sposób zwiększyć rozpoznawalność marki tanim kosztem.

Spersonalizowane długopisy reklamowe z nadrukiem

Tradycyjne reklamy od dawna się nie sprawdzają i zamiast zachęcić klienta do kupna, mogą go skutecznie zniechęcić do marki. Nikt nie lubi nachalnej promocji, więc telewizyjne lub internetowe spoty reklamowe są często umyślnie ignorowane przez konsumentów. Firmy chcące zdobywać nowych klientów i utrwalać swój wizerunek muszą więc poszukiwać innych sposobów pozwalających na dotarcie ze swoim przekazem do obecnych i potencjalnych klientów. Sprawdzonym rozwiązaniem jest inwestycja w gadżety reklamowe – według badań Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych aż 70% ankietowanych uważa, że gadżety reklamowe wzbudzają zainteresowanie marką.

Długopisy reklamowe to jedne z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych. Czemu zawdzięczają swoją popularność? Wpływa na to m.in. ich funkcjonalność, niska cena produkcji i skuteczna promocja pozwalająca na zwiększenie rozpoznawalności marki. Z tego typu gadżetów korzystają zarówno małe, rodzinne przedsiębiorstwa jak i duże, międzynarodowe korporacje. 

Należy pamiętać, że gadżet reklamowy nie sprawdzi się, jeśli nie będzie stworzony na potrzeby konkretnej firmy. Kolorowy nadruk na długopisie czy drewnianych ołówkach powinien nieustannie przypominać użytkownikowi o marce. Na przedmiotach przeznaczonych do promocji można umieścić nazwę, logo czy krótkie, chwytliwe hasło reklamowe związane z firmą.

Gdzie kupić gadżety reklamowe?

Firmy oferujące gadżety reklamowe powinny tworzyć wysoce spersonalizowane produkty. Dzięki temu otrzyma on produkt na miarę swoich potrzeb, który pozwoli w skutecznej promocji i zwiększy rozpoznawalność marki. AdPen, będąca częścią międzynarodowej grupy Exito Group, specjalizuje się w dostarczaniu artykułów piśmienniczych służących do reklamy danego przedsiębiorstwa. Firma, dzięki bogatemu doświadczeniu, dostarcza produkty o najwyższym standardzie, które wyróżniają się estetycznym wykonaniem i trwałością. 

AdPen oferuje drewniane ołówki i plastikowe, metalowe i papierowe długopisy reklamowe z nadrukiem. Z oferty firmy korzystają firmy z różnych branży, małe i średnie przedsiębiorstwa, duże korporacje, agencje reklamowe i eventowe czy hotele. AdPen do każdego klienta podchodzi w indywidualny sposób, dzięki czemu produkt końcowy jest w stu procentach zgodny z jego oczekiwaniami. Firma do znakowania produktów piśmienniczych wykorzystuje kilka sprawdzonych technologii – sitodruk, grawer laserowy i tampodruk. Pozwalają one na uzyskanie trwałych, estetycznych nadruków.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.