Długopisy reklamowe Bytom

Gadżety reklamowe Bytom - AdPen

Jeśli prowadzisz swoją firmę w Bytomiu lub okolicach, to bardzo dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie coś, co poprawi funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa, pomoże Ci wzmocnić prowadzone już działania marketingowe i zwiększy rozpoznawalność kreowanej przez Ciebie marki. Co to takiego? Gadżety reklamowe, a przede wszystkim długopisy z kolorowym nadrukiem, dzięki którym szybko i tanio zwiększysz swoje szanse na wyprzedzenie konkurencji!

Dlaczego Twoja firma powinna zainwestować w gadżety reklamowe?

Nasycenie mediów reklamą osiągnęło już swój górny pułap i doprowadziło do tego, że jej potencjalni odbiorcy zwyczajnie się na nie uodpornili. Jak pokazują badania, ludzie nie zwracają już uwagę na zwykły przekaz reklamowy, zdecydowanie wyżej ceniąc sobie działania promocyjne, które przynoszą im faktyczną, realną korzyść. Do takich właśnie działań należy dystrybucja gadżetów reklamowych ozdobionych barwami i logo firmy. Gadżety te, a szczególnie długopisy reklamowe, okazują się tanim i bardzo skutecznym sposobem na pozyskanie nowych klientów i wzmocnienie więzi z już pozyskanymi.

Jakie gadżety reklamowe znajdziesz w naszym sklepie?

Na naszym rynku istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na gadżety reklamowe i wciąż przybywa przedsiębiorców, którzy pragną skorzystać z tego właśnie sposobu promowania swojej firmy. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego w naszym sklepie znajdziesz m. in.:

Wszystkich zainteresowanych – zwłaszcza z rejonu Bytomia i okolic – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Gdzie w Bytomiu możesz tanio kupić długopisy reklamowe z nadrukiem?

Oczywiście u nas! Mamy u siebie wszystko, co będzie Ci potrzebne do wzmocnienia działań marketingowych. Przejrzyj naszą ofertę, a sam się przekonasz, że posiadamy najbogatszy wybór gadżetów i długopisów reklamowych w okolicy – wszystko dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Wiemy doskonale, że promocja firmy wymaga konkretnych nakładów, jednak nie oznacza to konieczności przepłacania. Jeśli się z tym zgadzasz, zadzwoń lub napisz do nas e-mail, a my powiemy Ci, w jaki sposób będziesz mógł mądrze zaoszczędzić.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.