Długopisy reklamowe Olsztyn

Gadżety reklamowe Olsztyn - AdPen

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Olsztynie?

Popularność upominków promocyjnych nie zaskakuje osób czuwających nad strategią marketingową firm, które reprezentują. Wyniki wielu badań i sondaży przeprowadzanych na przestrzeni lat wskazują nie tylko na oferowane przez nie zalety, ale także na rodzaj gadżetów cieszący się największym uznaniem wśród obdarowywanych osób. Zdecydowana większość marketerów decyduje się na artykuły piśmiennicze. Dlaczego i gdzie warto zatem kupić długopisy reklamowe w Olsztynie?

Gadżety reklamowe o największej skuteczności

Marketing przedsiębiorstw jest dziedziną, która nieustannie ulega pewnym zmianom. Konkretne trendy, popularne rozwiązania czy formy promocji przychodzą, a następnie przemijają, wymuszając kreowanie nowych strategii. Gadżety promocyjne stanowią jeden z niewielu środków, który jest wykorzystywany od lat i nic nie zapowiada zmniejszenia jego popularności. Wciąż wiodą wśród nich prym długopisy reklamowe.

Według raportu amerykańskiego Advertising Specialty Institute upominki rozdawane klientom lub potencjalnym kontrahentom pozwalają na budowanie relacji i lojalizowanie, czego nie umożliwia reklama internetowa. Respondenci ze wszystkich grup wiekowych uznali, że chętniej zaufaliby komuś, kto wręczył im drobny gadżet, aniżeli osobie, której reklamę dostrzegli w sieci.

Tanio i szybko nie zawsze oznacza, że również źle

W odniesieniu do wyników wspomnianego badania aż 69% ankietowanych wskazało na wysoką jakość, odpowiadając na pytanie o najważniejszy czynnik wpływający na to, że nie wyrzucają długopisów reklamowych. Warto zatem zlecić ich produkcję wyspecjalizowanej firmie, która stworzy gadżet na miarę oczekiwań.

AdPen zajmuje się produkcją wysokogatunkowych, piśmienniczych artykułów promocyjnych. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się ołówki drewniane, różnorodne długopisy reklamowe, na których następnie umieszcza się czarny lub kolorowy nadruk bądź precyzyjny grawer. Firma korzysta z najnowszych technologii, przez co oferowane produkty okazują się niezawodne, estetyczne i doskonale odgrywają swoją rolę.

Długopisy reklamowe z nadrukiem lub grawerem i ołówki drewniane

Długopisy reklamowe w Olsztynie pozwalają na budowanie trwałych relacji z klientami, wspierają świadomość o marce, a także sprawiają, że spotkanie z kontrahentem wywołuje wyłącznie pozytywne skojarzenia. Warto włączyć je do strategii marketingowej przedsiębiorstwa, ponieważ można wykonać je tanio i szybko, nie tracąc na jakości. Wystarczy zapoznać się z bogatą ofertą firmy AdPen, a następnie skontaktować się z jej przedstawicielem.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.