Długopisy reklamowe Olsztyn

Gadżety reklamowe Olsztyn - AdPen

Gdzie kupić długopisy reklamowe w Olsztynie?

Popularność upominków promocyjnych nie zaskakuje osób czuwających nad strategią marketingową firm, które reprezentują. Wyniki wielu badań i sondaży przeprowadzanych na przestrzeni lat wskazują nie tylko na oferowane przez nie zalety, ale także na rodzaj gadżetów cieszący się największym uznaniem wśród obdarowywanych osób. Zdecydowana większość marketerów decyduje się na artykuły piśmiennicze. Dlaczego i gdzie warto zatem kupić długopisy reklamowe w Olsztynie?

Gadżety reklamowe o największej skuteczności

Marketing przedsiębiorstw jest dziedziną, która nieustannie ulega pewnym zmianom. Konkretne trendy, popularne rozwiązania czy formy promocji przychodzą, a następnie przemijają, wymuszając kreowanie nowych strategii. Gadżety promocyjne stanowią jeden z niewielu środków, który jest wykorzystywany od lat i nic nie zapowiada zmniejszenia jego popularności. Wciąż wiodą wśród nich prym długopisy reklamowe.

Według raportu amerykańskiego Advertising Specialty Institute upominki rozdawane klientom lub potencjalnym kontrahentom pozwalają na budowanie relacji i lojalizowanie, czego nie umożliwia reklama internetowa. Respondenci ze wszystkich grup wiekowych uznali, że chętniej zaufaliby komuś, kto wręczył im drobny gadżet, aniżeli osobie, której reklamę dostrzegli w sieci.

Tanio i szybko nie zawsze oznacza, że również źle

W odniesieniu do wyników wspomnianego badania aż 69% ankietowanych wskazało na wysoką jakość, odpowiadając na pytanie o najważniejszy czynnik wpływający na to, że nie wyrzucają długopisów reklamowych. Warto zatem zlecić ich produkcję wyspecjalizowanej firmie, która stworzy gadżet na miarę oczekiwań.

AdPen zajmuje się produkcją wysokogatunkowych, piśmienniczych artykułów promocyjnych. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się ołówki drewniane, różnorodne długopisy reklamowe, na których następnie umieszcza się czarny lub kolorowy nadruk bądź precyzyjny grawer. Firma korzysta z najnowszych technologii, przez co oferowane produkty okazują się niezawodne, estetyczne i doskonale odgrywają swoją rolę.

Długopisy reklamowe z nadrukiem lub grawerem i ołówki drewniane

Długopisy reklamowe w Olsztynie pozwalają na budowanie trwałych relacji z klientami, wspierają świadomość o marce, a także sprawiają, że spotkanie z kontrahentem wywołuje wyłącznie pozytywne skojarzenia. Warto włączyć je do strategii marketingowej przedsiębiorstwa, ponieważ można wykonać je tanio i szybko, nie tracąc na jakości. Wystarczy zapoznać się z bogatą ofertą firmy AdPen, a następnie skontaktować się z jej przedstawicielem.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.