Długopisy reklamowe Bydgoszcz

Gadżety reklamowe Bydgoszcz- AdPen

Gdzie można kupić długopisy reklamowe w Bydgoszczy?

Długopisy reklamowe z nadrukiem to skuteczne narzędzie promocyjne, z którego chętnie korzystają firmy z przeróżnych branż. W odróżnieniu od tradycyjnych reklam, których większość Polaków po prostu nie lubi, tego typu gadżety reklamowe w nienachalny sposób zwiększają rozpoznawalność marki.

Według badań tylko 11% Polaków lubi oglądać reklamy, co oznacza, że taki sposób promocji się nie sprawdza. Jak więc skutecznie promować markę?

Długopisy reklamowe – skuteczna promocja marki

Sprawdzonym rozwiązaniem na promocję firmy są gadżety reklamowe z nadrukiem, np. długopisy. Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrealizowała badanie jakościowe dotyczące oceny artykułów promocyjnych i wynika z niego, że odbiorcy najbardziej cenią sobie funkcjonalne, dobre jakościowo upominki, do czego zaliczają się artykuły piśmiennicze. Przedmioty z logo firmy, które są w codziennym użytku przypominają użytkownikowi o marce, oswajają go z nazwą, którą szybko się zapamiętuje i ma się z nią przyjemne skojarzenia. Gdy więc w przyszłości konsument wśród wielu artykułów zobaczy produkt z logo firmy, którą kojarzy, szanse jego zakupu są o wiele większe. Istotną zaletą długopisów reklamowych jest też niski koszt w porównaniu z innymi nośnikami reklamowymi, jak i szybki czas realizacji zamówienia.

Gdzie kupić gadżety reklamowe?

Gdzie można szybko i tanio zamówić długopisy – gadżety reklamowe? Warto zdecydować się na firmę z doświadczeniem i uznaniem wśród klientów. Marka AdPen, która należy do międzynarodowej grupy Exito Group, specjalizuje się w obsłudze agencji reklamowych, korporacji, małych i średnich firm czy centrów konferencyjnych, którym zależy na wysokich jakościowo gadżetach reklamowych. AdPen oferuje m.in. długopisy reklamowe z grawerem czy drewniane ołówki z nadrukiem. Firmy, którym zależy na rozwiązaniach przyjaznych środowisku, mogą zdecydować się na popularne w ostatnich latach ekologiczne długopisy papierowe.

Firma ma bogate doświadczenie w znakowaniu artykułów piśmienniczych według zleconych wzorów. AdPen, w zależności od materiału, z jakiego są wykonane długopisy i preferencji klienta, wykorzystuje sprawdzone techniki zdobienia – tampodruk, sitodruk i grawer laserowy. Pozwalają one na uzyskanie precyzyjnych nadruków odpornych na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne.

AdPen wyróżnia się też obsługą klienta o najwyższym standardzie. Wykwalifikowani pracownicy służą pomocą, jeśli klient nie jest pewny, jaki gadżet promocyjny sprawdzi się najlepiej w jego przypadku lub na jaką technikę nadruku się zdecydować. Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny, dzięki czemu rezultat końcowy w pełni spełnia jego oczekiwania.

Według badań użyteczne i dobre jakościowo gadżety reklamowe pozwalają na zwiększenie rozpoznawalności marki i są wysoko cenione przez odbiorców. Nie ma więc wątpliwości, że warto w nie zainwestować, tym bardziej, że nie jest to wysoki wydatek. Osoby, które szukają firmy zajmującej się dostarczaniem tego typu artykułów piśmienniczych, powinny wybierać sprawdzonego dostawcę z wyrobioną renomą.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Tampodruk, czyli jak spersonalizować długopisy reklamowe

Skuteczne działania promocyjne leżą u podstaw sukcesu wielu znanych marek i przedsiębiorstw. Spersonalizowane, oznakowane produkty stanowią silne narzędzie marketingowe – reklamują firmę tak długo, jak długo są w czyimś posiadaniu. W końcu – w przeciwieństwie do ulotek – nikt nigdy nie wyrzuca niezapisanego notatnika czy działającego pisaka.

Mózg ludzki nieświadomie zapamiętuje logo lub logotyp znajdujący się na konkretnej rzeczy, co może się przekładać na wybór produktów danej marki w przyszłości. I właśnie dlatego tak istotna jest dobrze zbudowana identyfikacja wizualna firmy oraz skuteczne komunikowanie jej potencjalnym klientom.

W końcu reklama jest dźwignią handlu, dlaczego by więc nie zacząć od reklamy na czymś, co przyda się każdemu, czyli na długopisie?

Różne rodzaje długopisów marketingowych z nadrukiem

Niezależnie od wielkości firmy oraz branży, w której się specjalizuje - długopisy reklamowe z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych form autopromocji na rynku.

Dostępne są one w szerokiej palecie rozmiarów i form – z niebieskim, czarnym lub kolorowym tuszem, zwykłe, kulkowe czy żelowe. Są łatwe i szybkie w produkcji, niewielkie - więc ich gabaryty nie będą stanowiły problemu dla osoby obdarowanej - i użyteczne. Długopisy reklamowe z nadrukiem stanowią miły podarunek połączony z subtelną, nienachalną reklamą - i tak właśnie działa dobry marketing!

Popularność tego gadżetu polega na jego praktyczności - kto z nas nie znalazł się kiedyś w sytuacji, w której pilnie potrzebował czegoś do pisania? To niepozorne narzędzie piśmiennicze potrafi na długie lata zagościć w naszym domu lub otchłani plecaka. Warto więc zadbać o to, aby znajdujące się na nim nadruki były wykonane w estetyczny i trwały sposób.

Znakowanie długopisów reklamowych metodą tampodruku

Nadruk, czyli dowolny napis lub logo firmy, może być umieszczone na artykule za pomocą techniki, która nazywa się znakowaniem. Znane są różne sposoby przeprowadzania tego procesu, a jednym z nich jest tampodruk.

Nazwa tej metody pochodzi od miękkiego stempla – inaczej zwanego tamponem - który służy do nakładania farby drukarskiej na produkt. Technika ta idealnie nadaje się do nakładania nadruku na małe, nieregularne i chropowate powierzchnie, jest bowiem niezwykle precyzyjna. Tampodruk bardzo dobrze utrzymuje się na takich materiałach, jak:

  • plastik,
  • guma,
  • szkło,
  • ceramika,
  • a nawet pianka poliuretanowa.

Tampodruk sprawdza się także w towarzystwie drewna, dlatego jest używany do znakowania ołówków marketingowych.

W przeciwieństwie do innej, popularnej metody, jaką jest sitodruk, tampodruk umożliwia wykonanie znakowania wielokolorowego. Za wysoką trwałość nadruku na długopisach marketingowych odpowiadają specjalne farby przemysłowe, dostępne w palecie kolorów Pantone oraz RAL. Należy pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni przedmiotu przed poddaniem go procesowi nałożenia tampodruku.

Jeśli zatem zależy Państwu na zaoferowaniu swoim klientom lub potencjalnym klientom eleganckiego gadżetu, jakim są znakowane tampodrukiem długopisy marketingowe, to serdecznie zachęcamy do wypróbowania tej metody.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.