Długopisy reklamowe Bydgoszcz

Gadżety reklamowe Bydgoszcz- AdPen

Gdzie można kupić długopisy reklamowe w Bydgoszczy?

Długopisy reklamowe z nadrukiem to skuteczne narzędzie promocyjne, z którego chętnie korzystają firmy z przeróżnych branż. W odróżnieniu od tradycyjnych reklam, których większość Polaków po prostu nie lubi, tego typu gadżety reklamowe w nienachalny sposób zwiększają rozpoznawalność marki.

Według badań tylko 11% Polaków lubi oglądać reklamy, co oznacza, że taki sposób promocji się nie sprawdza. Jak więc skutecznie promować markę?

Długopisy reklamowe – skuteczna promocja marki

Sprawdzonym rozwiązaniem na promocję firmy są gadżety reklamowe z nadrukiem, np. długopisy. Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrealizowała badanie jakościowe dotyczące oceny artykułów promocyjnych i wynika z niego, że odbiorcy najbardziej cenią sobie funkcjonalne, dobre jakościowo upominki, do czego zaliczają się artykuły piśmiennicze. Przedmioty z logo firmy, które są w codziennym użytku przypominają użytkownikowi o marce, oswajają go z nazwą, którą szybko się zapamiętuje i ma się z nią przyjemne skojarzenia. Gdy więc w przyszłości konsument wśród wielu artykułów zobaczy produkt z logo firmy, którą kojarzy, szanse jego zakupu są o wiele większe. Istotną zaletą długopisów reklamowych jest też niski koszt w porównaniu z innymi nośnikami reklamowymi, jak i szybki czas realizacji zamówienia.

Gdzie kupić gadżety reklamowe?

Gdzie można szybko i tanio zamówić długopisy – gadżety reklamowe? Warto zdecydować się na firmę z doświadczeniem i uznaniem wśród klientów. Marka AdPen, która należy do międzynarodowej grupy Exito Group, specjalizuje się w obsłudze agencji reklamowych, korporacji, małych i średnich firm czy centrów konferencyjnych, którym zależy na wysokich jakościowo gadżetach reklamowych. AdPen oferuje m.in. długopisy reklamowe z grawerem czy drewniane ołówki z nadrukiem. Firmy, którym zależy na rozwiązaniach przyjaznych środowisku, mogą zdecydować się na popularne w ostatnich latach ekologiczne długopisy papierowe.

Firma ma bogate doświadczenie w znakowaniu artykułów piśmienniczych według zleconych wzorów. AdPen, w zależności od materiału, z jakiego są wykonane długopisy i preferencji klienta, wykorzystuje sprawdzone techniki zdobienia – tampodruk, sitodruk i grawer laserowy. Pozwalają one na uzyskanie precyzyjnych nadruków odpornych na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne.

AdPen wyróżnia się też obsługą klienta o najwyższym standardzie. Wykwalifikowani pracownicy służą pomocą, jeśli klient nie jest pewny, jaki gadżet promocyjny sprawdzi się najlepiej w jego przypadku lub na jaką technikę nadruku się zdecydować. Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny, dzięki czemu rezultat końcowy w pełni spełnia jego oczekiwania.

Według badań użyteczne i dobre jakościowo gadżety reklamowe pozwalają na zwiększenie rozpoznawalności marki i są wysoko cenione przez odbiorców. Nie ma więc wątpliwości, że warto w nie zainwestować, tym bardziej, że nie jest to wysoki wydatek. Osoby, które szukają firmy zajmującej się dostarczaniem tego typu artykułów piśmienniczych, powinny wybierać sprawdzonego dostawcę z wyrobioną renomą.

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Dlaczego warto inwestować w długopisy reklamowe?

Od lat wiadomo, że reklama to dźwignia handlu. To często właśnie od niej zależy, ile osób zdecyduje się na zakup naszego produktu lub usługi. Jest ona szczególnie ważna, gdy jesteśmy nowym podmiotem na rynku i dopiero budujemy swoją bazę odbiorców. O działaniach promocyjnych nie możemy zapominać również, jeśli prowodzimy działalność już od pewnego czasu. W tym przypadku musimy starać się poszerzać swoją grupę docelową, a tej istniejącej przypominać o swojej ofercie.

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?

Dziś wiele firm udostępnia artykuły promocyjne jako prezenty. Jednym z nich są oczywiście długopisy reklamowe. Rozdawane są one na ważnych spotkaniach pracowniczych, podsumowujących wyniki danego kwartału, bądź też na specjalnych eventach. Jakie są zalety gadżetów reklamowych dla firm i jakie korzyści przynieść może ten rodzaj reklamy?