Długopisy reklamowe Bydgoszcz

Gdzie można kupić długopisy reklamowe w Bydgoszczy?

Długopisy reklamowe z nadrukiem to skuteczne narzędzie promocyjne, z którego chętnie korzystają firmy z przeróżnych branż. W odróżnieniu od tradycyjnych reklam, których większość Polaków po prostu nie lubi, tego typu gadżety reklamowe w nienachalny sposób zwiększają rozpoznawalność marki.

Według badań tylko 11% Polaków lubi oglądać reklamy, co oznacza, że taki sposób promocji się nie sprawdza. Jak więc skutecznie promować markę?

Długopisy reklamowe – skuteczna promocja marki

Sprawdzonym rozwiązaniem na promocję firmy są gadżety reklamowe z nadrukiem, np. długopisy. Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrealizowała badanie jakościowe dotyczące oceny artykułów promocyjnych i wynika z niego, że odbiorcy najbardziej cenią sobie funkcjonalne, dobre jakościowo upominki, do czego zaliczają się artykuły piśmiennicze. Przedmioty z logo firmy, które są w codziennym użytku przypominają użytkownikowi o marce, oswajają go z nazwą, którą szybko się zapamiętuje i ma się z nią przyjemne skojarzenia. Gdy więc w przyszłości konsument wśród wielu artykułów zobaczy produkt z logo firmy, którą kojarzy, szanse jego zakupu są o wiele większe. Istotną zaletą długopisów reklamowych jest też niski koszt w porównaniu z innymi nośnikami reklamowymi, jak i szybki czas realizacji zamówienia.

Gdzie kupić gadżety reklamowe?

Gdzie można szybko i tanio zamówić długopisy – gadżety reklamowe? Warto zdecydować się na firmę z doświadczeniem i uznaniem wśród klientów. Marka AdPen, która należy do międzynarodowej grupy Exito Group, specjalizuje się w obsłudze agencji reklamowych, korporacji, małych i średnich firm czy centrów konferencyjnych, którym zależy na wysokich jakościowo gadżetach reklamowych. AdPen oferuje m.in. długopisy reklamowe z grawerem czy drewniane ołówki z nadrukiem. Firmy, którym zależy na rozwiązaniach przyjaznych środowisku, mogą zdecydować się na popularne w ostatnich latach ekologiczne długopisy papierowe.

Firma ma bogate doświadczenie w znakowaniu artykułów piśmienniczych według zleconych wzorów. AdPen, w zależności od materiału, z jakiego są wykonane długopisy i preferencji klienta, wykorzystuje sprawdzone techniki zdobienia – tampodruk, sitodruk i grawer laserowy. Pozwalają one na uzyskanie precyzyjnych nadruków odpornych na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne.

AdPen wyróżnia się też obsługą klienta o najwyższym standardzie. Wykwalifikowani pracownicy służą pomocą, jeśli klient nie jest pewny, jaki gadżet promocyjny sprawdzi się najlepiej w jego przypadku lub na jaką technikę nadruku się zdecydować. Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny, dzięki czemu rezultat końcowy w pełni spełnia jego oczekiwania.

Według badań użyteczne i dobre jakościowo gadżety reklamowe pozwalają na zwiększenie rozpoznawalności marki i są wysoko cenione przez odbiorców. Nie ma więc wątpliwości, że warto w nie zainwestować, tym bardziej, że nie jest to wysoki wydatek. Osoby, które szukają firmy zajmującej się dostarczaniem tego typu artykułów piśmienniczych, powinny wybierać sprawdzonego dostawcę z wyrobioną renomą.

Ostatnie artykuły

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Handlowcy z Exito Group wraz z innymi markami należącymi do inicjatywy skupiającej firmy działające w branży reklamowej wyruszyli w podróż po Europie. To były 3 szalone dni, podczas których odwiedzaliśmy Litwę, Łotwę i Estonię. Zapraszamy na relację z naszego Baltic Road Show!


Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Długopisy reklamowe mogą prezentować się w zupełnie inny sposób w zależności do tego, jaki wybierze się rodzaj zdobień. Każda metoda dekoracji jest inna i daje odmienne wyniki, dzięki czemu może się ona sprawdzić przy konkretnym projekcie, a przy kolejnych już nie. Warto wiedzieć, czym różnią się one od siebie, by zdecydować się na takie zdobienie, które będzie idealne dla danej marki.