Targi Promo Show 2024.

Targi Promo Show 2024.

Kolejne targi w tym roku odbyły się w naszym rodzimym mieście w Warszawie, na ul. Prądzyńskiego. Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show 2024 zostały zorganizowane w dniach 14-15 lutego 2024 r. Było to wydarzenie pełne inspiracji, innowacji i intensywnych spotkań biznesowych.

Targi przerosły nasze oczekiwania – a wynikało to głównie z zaangażowania fantastycznych wystawców oraz wsparcia niemal 9000 odwiedzających z ponad 30 krajów. To niezwykle pozytywny krok naprzód dla branży reklamowej i druku.

Jako firma, mieliśmy przyjemność być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, prezentując nasze najnowsze osiągnięcia. Nasze stoisko targowe było bardzo chętnie odwiedzane – zarówno przez tych klientów, którzy z nami współpracują od lat, jak i tych, którzy dopiero odkrywają potencjał naszych produktów.

Najważniejszym elementem naszej ekspozycji było zaprezentowanie dwóch nowych modeli długopisów reklamowych: Rayo oraz Palo. Produkty te są owocem naszej twórczej pracy oraz efektem sugestii naszych klientów. Należy zaznaczyć, że powstały one również dzięki otrzymanej dotacji z Unii Europejskiej, co podkreśla naszą zdolność do tworzenia produktów zgodnych z najnowszymi standardami.

Organizacja targów była perfekcyjna – od logistyki po atmosferę. To właśnie dlatego uważamy, że targi Promo Show staja sięjednym z najważniejszych i największych wydarzeń targowych w Europie w branży artykułów reklamowych.

Nie możemy również nie wspomnieć o naszym zespole, który pracował z zaangażowaniem i uśmiechem, aby zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenie podczas targów. Ich wysiłek i determinacja były kluczowe dla sukcesu naszego udziału w Promo Show 2024.

Podsumowując, patrząc na ilość odwiedzających nasze stanowisko, możemy z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas targów Promo Show 2024 w Warszawie, i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję w przyszłym roku.