Haptica Live

Haptica Live

W marcu tego roku z wielką przyjemnością  po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach HAPTICA® live, które odbyły w WCCB (World Conference Center Bonn) w Niemczech.

Haptica Live to  zarówno wydarzenie targowe jak i konferencja poświęcona technologii i innowacjom haptycznym. Wachlarz uczestników był szeroki: od decydentów i kupujących z działów marketingu i sprzedaży, przez dystrybutorów produktów promocyjnych, drukarnie, firmy poligraficzne, po agencje reklamowe i dostawców usług marketingowych.

HAPTICA® live oferuje również dodatkowe treści, w formie wykładów, prelekcji oraz wystawy FACThibition. Ciekawostką była również wystawa Muzeum Artykułów Promocyjnych, która wyjaśniła fascynującą historię produktów promocyjnych.

W ciągu tego jednodniowego eventu uczestniczyło blisko 1200 gości, z czego ponad połowa jako nowicjusze. Dla naszej firmy oznacza to, że te lokalne targi okazały się niezastąpioną okazją do nawiązania nowych kontaktów.

My, jako nowicjusze na tych targach, ale z dużym doświadczeniem w tego typu wydarzeniach, wykorzystaliśmy ten czas, aby przedstawić własne produkty produkowane w Polsce oraz przybliżyć informacje na temat możliwości ich znakowania. Nie omieszkaliśmy również podpatrzeć pojawiających się trendów w sektorze reklamy dotykowej, szczególnie w sektorze artykułów piśmienniczych.

Kolejna edycja HAPTICA® live odbędzie się 19 marca 2025 r., ponownie w WCCB w Bonn.