EXPO XXI za nami! Jak było na FestiwalMarketingu.pl 2019 w Warszawie?

EXPO XXI za nami! Jak było na FestiwalMarketingu.pl 2019 w Warszawie?

Festiwal Marketingu 2019 prawdziwe święto branży reklamowej! Tym razem spotkaliśmy się już 11 raz. EXPO XXI to impreza, na której oczywiście nie mogło zabraknąć gadżetów reklamowych. W tym roku otworzyliśmy wspólne stoisko inicjatywy Pozytywnie Promocyjni! Zapraszamy na krótką relację i zobaczenia zdjęć w naszej galerii.


Czym jest Festiwal Marketingu 2019 i dlaczego nie mogło nas tam zabraknąć?

Festiwal Marketingu 2019, znany również jako wielki festiwal inspiracji i EXPO XXI, to impreza dla firm, które działają w branży reklamowej, tak jak my! Tegoroczna edycja odbywała się w Warszawie 18 i 19 września. To wielkie święto wszystkich importerów, agencji reklamowych, drukarni i firm, takich jak my, które zajmą się produkcją gadżetów reklamowych. Tegoroczna edycja EXPO XXI przyciągnęła aż 270 wystawców, które odwiedziło ponad 5600 osób z całej Europy.

Co robiliśmy na EXPO XXI?

W ciągu tych dwóch szalonych dni nie było czasu na nudę! W tym roku zdecydowaliśmy się pojawić wspólnie, jako Pozytywnie Promocyjni – to inicjatywa polskich liderów branży gadżetów reklamowych, do której należy również marka AdPen, wraz ze swoimi długopisami.

W czasie targów prezentowaliśmy odwiedzającym naszą najnowszą ofertę. Ale to oczywiście nie wszystko. Każde takie imprezy to doskonała okazja do tego, aby posłuchać i poznać naszych klientów oraz nawiązać kolejne relacje biznesowe, które pozwolą nam się rozwijać i oferować coraz lepsze i tańsze produkty. To także wielka dawka inspiracji i pozytywnej energii na cały rok.

EXPO XXI zaoferowało mnóstwo atrakcji, takich jak warsztaty i szkolenia, pokazy, konferencje z panelami dyskusyjnymi oraz konkursy branżowe (na przykład Super Gift – konkurs na najlepszy festiwalowy gadżet reklamowy). W tym roku podczas EVENT MIX na scenie zobaczyliśmy światowej klasy ekspertów eventowych, a w tym znaną Agatę Młynarską! Gośćmi konferencji MARKETING MIX byli kolei Zbigniew Urbański i Paweł Tkaczyk. Organizatorem wydarzenia był OOH magazine.

Kategorie artykułów

Ostatnie artykuły

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Handlowcy z Exito Group wraz z innymi markami należącymi do inicjatywy skupiającej firmy działające w branży reklamowej wyruszyli w podróż po Europie. To były 3 szalone dni, podczas których odwiedzaliśmy Litwę, Łotwę i Estonię. Zapraszamy na relację z naszego Baltic Road Show!


Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Rodzaje zdobień na długopisach i materiałach reklamowych

Długopisy reklamowe mogą prezentować się w zupełnie inny sposób w zależności do tego, jaki wybierze się rodzaj zdobień. Każda metoda dekoracji jest inna i daje odmienne wyniki, dzięki czemu może się ona sprawdzić przy konkretnym projekcie, a przy kolejnych już nie. Warto wiedzieć, czym różnią się one od siebie, by zdecydować się na takie zdobienie, które będzie idealne dla danej marki.