EXPO XXI za nami! Jak było na FestiwalMarketingu.pl 2019 w Warszawie?

EXPO XXI za nami! Jak było na FestiwalMarketingu.pl 2019 w Warszawie?

Festiwal Marketingu 2019 prawdziwe święto branży reklamowej! Tym razem spotkaliśmy się już 11 raz. EXPO XXI to impreza, na której oczywiście nie mogło zabraknąć gadżetów reklamowych. W tym roku otworzyliśmy wspólne stoisko inicjatywy Pozytywnie Promocyjni! Zapraszamy na krótką relację i zobaczenia zdjęć w naszej galerii.


Czym jest Festiwal Marketingu 2019 i dlaczego nie mogło nas tam zabraknąć?

Festiwal Marketingu 2019, znany również jako wielki festiwal inspiracji i EXPO XXI, to impreza dla firm, które działają w branży reklamowej, tak jak my! Tegoroczna edycja odbywała się w Warszawie 18 i 19 września. To wielkie święto wszystkich importerów, agencji reklamowych, drukarni i firm, takich jak my, które zajmą się produkcją gadżetów reklamowych. Tegoroczna edycja EXPO XXI przyciągnęła aż 270 wystawców, które odwiedziło ponad 5600 osób z całej Europy.

Co robiliśmy na EXPO XXI?

W ciągu tych dwóch szalonych dni nie było czasu na nudę! W tym roku zdecydowaliśmy się pojawić wspólnie, jako Pozytywnie Promocyjni – to inicjatywa polskich liderów branży gadżetów reklamowych, do której należy również marka AdPen, wraz ze swoimi długopisami.

W czasie targów prezentowaliśmy odwiedzającym naszą najnowszą ofertę. Ale to oczywiście nie wszystko. Każde takie imprezy to doskonała okazja do tego, aby posłuchać i poznać naszych klientów oraz nawiązać kolejne relacje biznesowe, które pozwolą nam się rozwijać i oferować coraz lepsze i tańsze produkty. To także wielka dawka inspiracji i pozytywnej energii na cały rok.

EXPO XXI zaoferowało mnóstwo atrakcji, takich jak warsztaty i szkolenia, pokazy, konferencje z panelami dyskusyjnymi oraz konkursy branżowe (na przykład Super Gift – konkurs na najlepszy festiwalowy gadżet reklamowy). W tym roku podczas EVENT MIX na scenie zobaczyliśmy światowej klasy ekspertów eventowych, a w tym znaną Agatę Młynarską! Gośćmi konferencji MARKETING MIX byli kolei Zbigniew Urbański i Paweł Tkaczyk. Organizatorem wydarzenia był OOH magazine.

Kategorie artykułów

Ostatnie artykuły

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

Świętuj swoje sukcesy i daj znać o nich swoim klientom – okolicznościowe długopisy promocyjne

W krajach zachodnich dzielenie się swoimi sukcesami w biznesie jest czymś zupełnie normalnym i naturalnym. W Polsce mało który przedsiębiorca oficjalnie chwali się dokonaniami, a przecież nie ma w tym nic złego. Ludzie chętniej współpracują z firmami, które efektywnie się rozwijają. Warto jest więc ich o tym poinformować, wręczając okolicznościowe długopisy reklamowe.