EXPO XXI za nami! Jak było na FestiwalMarketingu.pl 2019 w Warszawie?

EXPO XXI za nami! Jak było na FestiwalMarketingu.pl 2019 w Warszawie?

Festiwal Marketingu 2019 prawdziwe święto branży reklamowej! Tym razem spotkaliśmy się już 11 raz. EXPO XXI to impreza, na której oczywiście nie mogło zabraknąć gadżetów reklamowych. W tym roku otworzyliśmy wspólne stoisko inicjatywy Pozytywnie Promocyjni! Zapraszamy na krótką relację i zobaczenia zdjęć w naszej galerii.


Czym jest Festiwal Marketingu 2019 i dlaczego nie mogło nas tam zabraknąć?

Festiwal Marketingu 2019, znany również jako wielki festiwal inspiracji i EXPO XXI, to impreza dla firm, które działają w branży reklamowej, tak jak my! Tegoroczna edycja odbywała się w Warszawie 18 i 19 września. To wielkie święto wszystkich importerów, agencji reklamowych, drukarni i firm, takich jak my, które zajmą się produkcją gadżetów reklamowych. Tegoroczna edycja EXPO XXI przyciągnęła aż 270 wystawców, które odwiedziło ponad 5600 osób z całej Europy.

Co robiliśmy na EXPO XXI?

W ciągu tych dwóch szalonych dni nie było czasu na nudę! W tym roku zdecydowaliśmy się pojawić wspólnie, jako Pozytywnie Promocyjni – to inicjatywa polskich liderów branży gadżetów reklamowych, do której należy również marka AdPen, wraz ze swoimi długopisami.

W czasie targów prezentowaliśmy odwiedzającym naszą najnowszą ofertę. Ale to oczywiście nie wszystko. Każde takie imprezy to doskonała okazja do tego, aby posłuchać i poznać naszych klientów oraz nawiązać kolejne relacje biznesowe, które pozwolą nam się rozwijać i oferować coraz lepsze i tańsze produkty. To także wielka dawka inspiracji i pozytywnej energii na cały rok.

EXPO XXI zaoferowało mnóstwo atrakcji, takich jak warsztaty i szkolenia, pokazy, konferencje z panelami dyskusyjnymi oraz konkursy branżowe (na przykład Super Gift – konkurs na najlepszy festiwalowy gadżet reklamowy). W tym roku podczas EVENT MIX na scenie zobaczyliśmy światowej klasy ekspertów eventowych, a w tym znaną Agatę Młynarską! Gośćmi konferencji MARKETING MIX byli kolei Zbigniew Urbański i Paweł Tkaczyk. Organizatorem wydarzenia był OOH magazine.

Kategorie artykułów

Ostatnie artykuły

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Relacja z Baltic Road Show, czyli 3-dniowa objazdówka Pozytywnie Promocyjnych

Handlowcy z Exito Group wraz z innymi markami należącymi do inicjatywy skupiającej firmy działające w branży reklamowej wyruszyli w podróż po Europie. To były 3 szalone dni, podczas których odwiedzaliśmy Litwę, Łotwę i Estonię. Zapraszamy na relację z naszego Baltic Road Show!


Dobra reklama nie musi kosztować milionów – tani marketing

Dobra reklama nie musi kosztować milionów – tani marketing

Gdy mowa o najlepszych i najskuteczniejszych kampaniach promocyjnych, większość osób od razu wyobraża sobie ogromne kwoty, który były wydane na reklamy w telewizji, radiu i internecie. Jednak aktualnie konsumenci mają przesyt takich treści i doceniają inne strategie marketingowe. Jedną z nich jest wręczanie klientom darmowych gadżetów, takich jak długopisy z nadrukiem – dzięki temu można zyskać więcej, płacąc mniej. 

Długopisy na zamówienie – jak zaprojektować własny długopis z nadrukiem?

Długopisy na zamówienie – jak zaprojektować własny długopis z nadrukiem?

Gadżety reklamowe na zamówienie dają szerokie pole działania w kwestii zaprojektowania własnego długopisu.Możemy wybierać spośród wielu modeli akcesoriów piśmienniczych. Sam nadruk także może być wykonany w różnych technologiach i kolorach.