Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Byliśmy na tragach The PSI Trade Show 2020!

Za nami kolejne wielkie wydarzenie! Zespół AdPen miał tym razem okazję uczestniczyć i prezentować swoje produkty na znakomitych tragach The PSI Trade Show 2020! To największa w Europie (a może i na świecie!) impreza w branży producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych!

Słów kilka The PSI Trade Show 2020 – tego roku było tłumnie!

Targi The PSI Trade Show 2020 to największa impreza branżowa w Europie, więc nie mogło nas tam zabraknąć razem z naszym nowym asortymentem długopisów reklamowych, smyczy i innych gadżetów. Ta impreza to jedna z najlepszych okazji w całym roku, aby spotkać stałych klientów i porozmawiać z nimi przy kawie w cztery oczy. To również szansa na rozwój, podpatrzenie konkurencji i śledzenie nowych trendów w branży. Bacznie obserwowaliśmy rynki, nie tylko te europejskie!                   

Targi The PSI Trade Show 2020 to impreza cykliczna w Dusseldorfie (Niemcy), która odbywa się od wielu lat na początku roku. Tym razem wydarzenie miało miejsce w dniach od 7 do 9 stycznia. Tradycja tych spotkań sięga aż 1960!

Frekwencja w tym roku dopisała, a nawet przebiła nasze oczekiwania! W ciągu tych 3 dni targi odwiedziło aż 16,367 odwiedzających, a swoje produkty prezentowało aż 720 wystawców z całego świata! W tym oczywiście my.

Co pokazaliśmy na The PSI Trade Show 2020?

W tym roku zaprezentowaliśmy naszą stałą ofertę i kilka nowości! Pokazaliśmy nasz rozszerzony asortyment smyczy reklamowych. Największym zainteresowaniem cieszył się z klei nasz nowy, transparentny długopis – AdPen Frozen El Primero! Zaprezentowaliśmy także nasz nowy sposób znakowania nadruków UV.

Atmosfera była wspaniała, nawiązaliśmy mnóstwo nowych znajomości i spotkaliśmy naszych klientów, których ciepłe słowa dały nam jeszcze większej motywacji do rozwoju, poszerzania oferty i działania. Z całą pewnością targi The PSI Trade Show odwiedzimy również za rok. Do zobaczenia!