Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Exito Group z AdPen rozszerza działalność – nowa współpraca z agencją reklamową Promoteca.

Mamy kolejną świetną wiadomość! Exito Group właściciel marki AdPen podpisało umowę na dystrybucję długopisów reklamowych i innych artykułów reklamowych przez agencję Promoteca.

Poznajmy agencję Promoteca.

Promoteca to niedawno powstała, ale prężnie rozwijająca się agencja reklamowa sprzedająca gadżety reklamowe, a w swojej ofercie posiada między innymi długopisy reklamowe z bogatej oferty naszej marki AdPen! Dodatkowo asortyment agencji obejmuje również kubki, smycze, elektronikę reklamową oraz odzież reklamową, czyli wszystko, co może pomóc w promocji Twojej firmy. To nie tylko szeroki wybór asortymentu doskonałej jakości, ale również przystępne ceny, wzorowa jakość obsługi i szybki czas dostawy zamówionego towaru.

Zapraszamy do poznania agencji Promoteca. Aby to zrobić i poznać ofertę firmy wystarczy odwiedzić ich stronę internetową: https://promoteca.pl/.

Dlaczego warto poznać ofertę Promoteca?

Gadżety reklamowe stają się coraz popularniejsze, a właściciele i menadżerowie firm z roku na rok doceniają ich wartość. To przedmioty, które skutecznie pomagają w budowaniu dobrego wizerunki marki – warto więc postawić na te artykuły, które będą nie tylko przydane, ale również będą się świetnie prezentować wizualnie, a do tego będą wyróżniać się doskonałą jakością wykonania. Dlaczego to takie ważne?

Długopisy reklamowe, smycze, odzież firmowa i inne gadżety, które często służą jako podarunki dla klientów, powinny być dobrej jakość, ponieważ stanowią wizytówkę firmy. Mają nie tylko przekazać informacje i być nośnikiem reklamy, ale również odzwierciedlać wartości marki. A z czym powinna kojarzyć się firma? Przede wszystkim z solidnością i jakością.

W ofercie agencji reklamowej, z którą nasza marka AdPen nawiązała współpracę, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, a co pomoże Ci zbudować solidny wizerunek Twojej firmy. Osiągniecie sukcesu, mając takie partnera, staje się prostsze!