Szanowni Państwo,

Firma Exito Group specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości długopisów reklamowych oraz ołówków, które są doskonałym nośnikiem reklamy dla firm, wykorzystywanym w bezpośrednim kontakcie z klientem.


Naszym celem jest sprostać wymaganiom szerokiej rzeszy odbiorców, dlatego w ofercie posiadamy duży wybór wzorów i kolorów, począwszy od długopisów tradycyjnych, a kończąc na modelach o bardziej nowoczesnych kształtach. Zaplecze produkcyjne, którym dysponujemy, pozwala nam zapewnić konkurencyjne ceny, co jest niewątpliwie naszym największym atutem.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, naszą ofertę handlową wspieramy nowoczesnym serwisem drukarskim. Wykonujemy usługi nadruku stosując różne technologie, takie jak:

  • tampodruk
  • sitodruk
  • grawerowanie laserowe

Wierzymy, że w naszej ofercie znajdą Państwo produkty odpowiadające Waszym wymaganiom, które staną się jednym z najbardziej skutecznych elementów kampanii promocyjnych Państwa firmy. Z naszej strony gwarantujemy sprawną, profesjonalna obsługę. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z Państwem przebiegała na najwyższym poziomie.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Exito Group